mdkslupsk.pl

  • 015_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2022/2023

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 I Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej – Yacht Klub w Człuchowie, 17.09.2022 II miejsce
(kategoria: klasy I-IV SP)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
2 II edycja Jesiennego Turnieju Szachowego dla Dzieci i Młodzieży – "Emcek" w Słupsku,
24-25.09.2022 (organizator Słupski Ośrodek Kultury)
Najlepszy
w kategorii do 9 lat
Dominik Radziwiłłowicz Lucyna Sapis
3 XVIII Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową – Fundacja "Wiatrak" w Bydgoszczy, 22.10.2022 (organizator Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy) III miejsce
(kategoria: 7–10 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
4 IX Pomorski Konkurs Wokalny "W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" – Powiatowy Młodzieżowy Domu Kultury w Miastku, 5.11.2022 Wyróżnienie
(kategoria 16–25 lat)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
5 30. Festiwał Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL 2022 – "Emcek" w Słupsku, 18.11.2022 (organizator Słupski Ośrodek Kultury) III miejsce
(kategoria: soliści
dzieci starsze 2012–2010)
Julia Janczak Bogusława Plebanek
6 VIII Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "Marina 2022" – Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 19.11.2022 (organizator Zarząd Oddziału Ligi Morskiej i Rzecznej w Słupsku) II miejsce
(kategoria: soliści
klas V-VIII SP)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
7 Międzynarodowy Konkurs Internetowy INTERNATIONAL AUTUMN CONTEST DIGI–FORM-ART – Fundacja BENEFIS w Wolinie, 22.11.2022 I Laureatka
(kategoria: solista 7–9 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
8 VIII International Art Competition by photos and videos "CA GRAZIOSO" Turkey-Kazachstan – CASPI ART SANAT VE SANATSAL EGITIM HIZMETLERI TIC. LTD. STI (Turcja), 10-20.12.2022 I miejsce
(kategoria: solista 9–10 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
9 XXVI Międzynarodowy Konkurs "Digi-Talenty Święta 2022" - Fundacja "Inicjatywa" w Świdnicy, 10.01.2023 Laureatka I stopnia
(kategoria solo wokalne / mini)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
10 XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, 21.01.2023 III miejsce
(kategoria: młodzież 14–19 lat)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
11 XIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Lwówku, 22.01.202 Wyróżnienie
(kategoria soliści od 7 do 12 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
12 Międzynarodowy Konkurs Internetowy "WHITE WINTER" - Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, 1.02.202 II Laureatka
(kategoria: solista 10–12 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
13 IX Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 14.02.2022  II miejsce
(kategoria: zespoły klas 4-8)
duet
Julia Janczak
Oliwia Pitura
Bogusława Plebanek
Wyróżnienie
(kategoria: soliści klas 4-8)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
14 25. Giełda Piosenki dla dzieci i młodzieży – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku, 18.02.2023 III miejsce
(kategoria 7–11 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
III miejsce
(kategoria 12–14 lat)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
15 XIV Maraton Artystyczny Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu - 10-11.03.2023 I miejsce
(Konkurs Tańca
kat. Mini Formacje Taniec Współczesny 12-14 lat)
zespół "SWING" Karolina Maciejewska
16 III Ogólnopolski Festiwal Wokalny Polskiej Piosenki "Z Piosenką Przez Dekadę - Lata 90." - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 11.03.2023 II miejsce
(kategoria 13–16 lat)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
17 XXVI Festiwal Piosenki Marynistycznej "Łajba 2023" - Teatr RONDO, 17.03.2023 I miejsce
(kategoria soliści klas 4–8 SP)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
18 VII Festiwalu Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 21.04.2023 III miejsce
(kategoria wokalna 16–19 lat)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
19 II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Poniesie nas muzyka" - Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, 22.04.2023 I miejsce
(kategoria soliści 7–10 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
20 II Ogólnopolski Konkurs "Czary Gitary" - Świdwiński Ośrodek Kultury ZAMEK, 20-21.05.2023 II miejsce
(kategoria: grupa początkująca – gitara elektryczna i basowa)
Michał Furman Marcin Gałązka
III miejsce
(kategoria: grupa początkująca – gitara klasyczna i akustyczna)
Julia Lipka
21 XIX International Contest DIGI-FORM-ART SPRING edycja online - Fundacja BENEFIS w Wolinie, maj 2023 II Laureatka
(kategoria: 10-12 lat, Solo, Vocal LIVE, Pop)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
22 VIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej, Musicalowej i Aktorskiej o ZŁOTY LAUR - (organizator Stowarzyszenie "Galiarda" oraz Klub Raszyn w Poznaniu), 27.05.2023 Wyróżnienie
(kategoria soliści 11–12 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
23 XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej - SP nr 85 w Gdańsku, 5.06.2023 II miejsce
(kategoria soliści klas 4–6 SP)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
24 II Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny "Vistula Sounds" - Ciechocinek, 14-18.08.2023 III miejsce
(Konkurs Międzynarodowej Piosenki)
Oliwia Pitura
Bogusława Plebanek
III miejsce
(Konkurs Polskiej Piosenki)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
UWAGA! Ze względu na chorobę nauczyciela wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "To, co ważne..." zostaną udostępnione 16 lutego 2024 r. na stronie internetowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 Od 2 października 2023 r. w sprawie rekrutacji należy kontaktować z sekretariatem MDK pod numerem tel. 59 842-50-52
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.