mdkslupsk.pl

  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_0341-19.jpg

Artykuły

Pracownia Muzyczna - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Spoczyński Daniel keyboard   16.15-17.15
17.20-18.20
14.45-15.45
16.55-17.55
18.00-19.00
   
studio piosenki     15.50-16.50 16.30-17.30
17.35-18.35
18.40-19.40
 
Plebanek Krzysztof studio piosenki 16.00–19.30        
Plebanek Bogusława studio piosenki       15.45–16.30
16.35-17.20
17.30-18.15
18.20-19.05
 
Spoczyńska Małgorzata studio piosenki   14.55-15.40
15.45-16.30
16.35-17.20
   15.40-16.25  
Siepietowska Agnieszka studio piosenki     15.00-19.40    
Cysewski Łukasz studio piosenki       15.00-18.15  
zespoły muzyczne         15.00-16.30
Bałbatun Zbigniew gitara klasyczna
ukulele
16.50–20.00 16.50–20.00 16.50–20.00 16.50–20.00  
Kwidzińska Magdalena gitara klasyczna   16.45–18.15
18.20-19.50
  16.45–18.15
18.20-19.50
 
Uszkiewicz  Grzegorz gitara klasyczna 16.30–19.05   16.30–19.05    
Gałązka Marcin gitara elektryczna 15.15-16.00
16.10-16.40
16.00-16.45 15.35-16.05
16.10-16.55
   
gitara klasyczna   15.25-15.55
16.50-17.35
17.00-17.45    
zespoły muzyczne  16.45-19.00 17.40-19.55 17.50-20.05    

Pracownia Plastyczna - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Jolanta Kopczak zajęcia plastyczne 15.40–16.55 15.40–16.55      
Fabryka Pluszaków 17.00–19.10 17.00–19.10     15.30–17.30
Zaborowska Kinga zajęcia plastyczne 16.00–18.05   16.00–18.05    
warsztaty artystyczne   16.00–19.00    16.00-18.00  
Kowalik Wanda zajęcia plastyczne       15.20–16.55  
rysunek   15.20-16.55      
batik   17.00–19.05   17.00–18.40  
Zagórska Agnieszka zajęcia plastyczne   16.00–17.30   16.00–17.30  
Szczepłocki Andrzej rysunek i malarstwo 17.00–19.15   17.00–19.15   17.00–19.15

Pracownia Języków Obcych - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw.
Szewczyk Karolina język angielski 16.10–17.35
(grupa C)

17.40–19.40
(grupa G)
15.40–16.40
(grupa C)

16.45–17.45
(grupa D)

17.50–20.00
(grupa F)
  15.45–17.10
(grupa D)
Bedka Aldona język angielski 16.00–16.45
(grupa 1)

16.50–17.35
(grupa 2)

17.40–18.25
(grupa 3)

18.30–19.15
(grupa 4)
    16.00–16.45
(grupa 1)

16.50–17.35
(grupa 2)

17.40–18.25
(grupa 3)

18.30–19.15
(grupa 4)

Pracownia Tańca - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Szanel Wioletta "MINI AKCENT" 16.20–17.05   16.20–17.05    
"AKCENT II" 17.10–18.10   17.10–18.10    
"KONTRA II" 18.15–19.45 17.25–18.55      
Szymczewska-Kuhn Iwona "MINI AKCENT" 16.20–17.05   16.20–17.05    
"AKCENT I" 17.10–18.10   17.10–18.10    
Bartoś Katarzyna "GEST"   16.00–17.20   16.00–17.20  
"KONTRA I" 18.15–19.45 17.25–18.55      
Maciejewska Karolina   "ISKIERECZKI"         16.00–16.45
"ISKIERKI"     16.30–18.00    
"RELLISE"         16.50–19.00
"SWING" 16.30–18.50     16.30–18.50  

Koła zainteresowań - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Sapis Lucyna szachy     16.30-18.00   16.30-18.00
Stoike-Stempkowska Joanna koło teatralne 16.00–17.50
18.00–20.00
    16.00–17.30
17.35–19.00
 
Michałowska Dorota koło dziennikarskie 16.00-17.30       16.00-17.30
Olszewska Katarzyna Artystyczna Akademia Malucha 9.00–12.00 9.00–12.00 9.00–12.00 9.00–12.00  
Olszewska Katarzyna
Andrzejewska Marta
zajęcia sensoplastyczne     16.00–17.20
17.30–18.50
   

Pracownia Zajęć Rytmiczno-Umuzykalniających - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Szanel Wioletta
Szymczewska-Kuhn Iwona
rytmika
"Brzdące"
15.45–16.15   15.45–16.15    

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.