mdkslupsk.pl

  • 037_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2022/2023

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 I Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej – Yacht Klub w Człuchowie, 17.09.2022 II miejsce
(kategoria: klasy I-IV SP)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
2 II edycja Jesiennego Turnieju Szachowego dla Dzieci i Młodzieży – "Emcek" w Słupsku,
24-25.09.2022 (organizator Słupski Ośrodek Kultury)
Najlepszy
w kategorii do 9 lat
Dominik Radziwiłłowicz Lucyna Sapis
3 XVIII Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową – Fundacja "Wiatrak" w Bydgoszczy, 22.10.2022 (organizator Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy) III miejsce
(kategoria: 7–10 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
4 IX Pomorski Konkurs Wokalny "W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" – Powiatowy Młodzieżowy Domu Kultury w Miastku, 5.11.2022 Wyróżnienie
(kategoria 16–25 lat)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
5 30. Festiwał Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL 2022 – "Emcek" w Słupsku, 18.11.2022 (organizator Słupski Ośrodek Kultury) III miejsce
(kategoria: soliści
dzieci starsze 2012–2010)
Julia Janczak Bogusława Plebanek
6 VIII Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "Marina 2022" – Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 19.11.2022 (organizator Zarząd Oddziału Ligi Morskiej i Rzecznej w Słupsku) II miejsce
(kategoria: soliści
klas V-VIII SP)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
7 Międzynarodowy Konkurs Internetowy INTERNATIONAL AUTUMN CONTEST DIGI–FORM-ART – Fundacja BENEFIS w Wolinie, 22.11.2022 I Laureatka
(kategoria: solista 7–9 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
8 VIII International Art Competition by photos and videos "CA GRAZIOSO" Turkey-Kazachstan – CASPI ART SANAT VE SANATSAL EGITIM HIZMETLERI TIC. LTD. STI (Turcja), 10-20.12.2022 I miejsce
(kategoria: solista 9–10 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
9 XXVI Międzynarodowy Konkurs "Digi-Talenty Święta 2022" - Fundacja "Inicjatywa" w Świdnicy, 10.01.2023 Laureatka I stopnia
(kategoria solo wokalne / mini)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
10 XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, 21.01.2023 III miejsce
(kategoria: młodzież 14–19 lat)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
11 XIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Lwówku, 22.01.202 Wyróżnienie
(kategoria soliści od 7 do 12 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
12 Międzynarodowy Konkurs Internetowy "WHITE WINTER" - Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, 1.02.202 II Laureatka
(kategoria: solista 10–12 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
13 IX Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 14.02.2022  II miejsce
(kategoria: zespoły klas 4-8)
duet
Julia Janczak
Oliwia Pitura
Bogusława Plebanek
Wyróżnienie
(kategoria: soliści klas 4-8)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
14 25. Giełda Piosenki dla dzieci i młodzieży – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku, 18.02.2023 III miejsce
(kategoria 7–11 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
III miejsce
(kategoria 12–14 lat)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
15 XIV Maraton Artystyczny Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu - 10-11.03.2023 I miejsce
(Konkurs Tańca
kat. Mini Formacje Taniec Współczesny 12-14 lat)
zespół "SWING" Karolina Maciejewska
16 III Ogólnopolski Festiwal Wokalny Polskiej Piosenki "Z Piosenką Przez Dekadę - Lata 90." - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 11.03.2023 II miejsce
(kategoria 13–16 lat)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
17 XXVI Festiwal Piosenki Marynistycznej "Łajba 2023" - Teatr RONDO, 17.03.2023 I miejsce
(kategoria soliści klas 4–8 SP)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
18 VII Festiwalu Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 21.04.2023 III miejsce
(kategoria wokalna 16–19 lat)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
19 II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Poniesie nas muzyka" - Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, 22.04.2023 I miejsce
(kategoria soliści 7–10 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
20 II Ogólnopolski Konkurs "Czary Gitary" - Świdwiński Ośrodek Kultury ZAMEK, 20-21.05.2023 II miejsce
(kategoria: grupa początkująca – gitara elektryczna i basowa)
Michał Furman Marcin Gałązka
III miejsce
(kategoria: grupa początkująca – gitara klasyczna i akustyczna)
Julia Lipka
21 XIX International Contest DIGI-FORM-ART SPRING edycja online - Fundacja BENEFIS w Wolinie, maj 2023 II Laureatka
(kategoria: 10-12 lat, Solo, Vocal LIVE, Pop)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
22 VIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej, Musicalowej i Aktorskiej o ZŁOTY LAUR - (organizator Stowarzyszenie "Galiarda" oraz Klub Raszyn w Poznaniu), 27.05.2023 Wyróżnienie
(kategoria soliści 11–12 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
23 XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Rozrywkowej - SP nr 85 w Gdańsku, 5.06.2023 II miejsce
(kategoria soliści klas 4–6 SP)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
24 II Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny "Vistula Sounds" - Ciechocinek, 14-18.08.2023 III miejsce
(Konkurs Międzynarodowej Piosenki)
Oliwia Pitura
Bogusława Plebanek
III miejsce
(Konkurs Polskiej Piosenki)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.