mdkslupsk.pl

  • 021_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2020/2021

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 V Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy "JA" — Liceum Sztuk Plastycznych przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku, 10.10.2020 II miejsce
(kategoria plastyczna - szkoły średnie)
Aleksandra Kotowicz
Kinga Zaborowska
2 Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Zimowe Granie" Gdynia 2020 online — Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 22.12.2020 II miejsce
(kategoria: soliści i duety 18–25 lat)
Dominika Knapik Marcin Gałązka
XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2021 — Gmina Słupsk oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, 23.01.2021  I miejsce
(kategoria zespoły dorośli)
zespół
"Lustrzany Człowiek" 
Marcin Gałązka
Nagroda Starosty Słupskiego Pawła Lisowskiego dla wyróżniających się wykonawców z terenu Powiatu Słupskiego
4 X Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej — Centrum Edukacji Regionalnej oraz Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 28.05.2021 II miejsce
(kategoria: dowolny utwór w języku polskim z głównego nurtu poezji śpiewanej)
Nikola Kędra
Daniel Spoczyński
5 VIII Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej – PUMA 2021 – Słupski Ośrodek Kultury, 3.07.2021 Grand Prix
Marszałka Województwa Pomorskiego
zespół
"Satis"
Marcin Gałązka
III miejsce zespół
"Lowrider"

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
UWAGA! Ze względu na chorobę nauczyciela wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "To, co ważne..." zostaną udostępnione 16 lutego 2024 r. na stronie internetowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 Od 2 października 2023 r. w sprawie rekrutacji należy kontaktować z sekretariatem MDK pod numerem tel. 59 842-50-52
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.