mdkslupsk.pl

  • 049_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2020/2021

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 V Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy "JA" — Liceum Sztuk Plastycznych przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku, 10.10.2020 II miejsce
(kategoria plastyczna - szkoły średnie)
Aleksandra Kotowicz
Kinga Zaborowska
2 Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Zimowe Granie" Gdynia 2020 online — Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 22.12.2020 II miejsce
(kategoria: soliści i duety 18–25 lat)
Dominika Knapik Marcin Gałązka
XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2021 — Gmina Słupsk oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, 23.01.2021  I miejsce
(kategoria zespoły dorośli)
zespół
"Lustrzany Człowiek" 
Marcin Gałązka
Nagroda Starosty Słupskiego Pawła Lisowskiego dla wyróżniających się wykonawców z terenu Powiatu Słupskiego
4 X Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej — Centrum Edukacji Regionalnej oraz Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 28.05.2021 II miejsce
(kategoria: dowolny utwór w języku polskim z głównego nurtu poezji śpiewanej)
Nikola Kędra
Daniel Spoczyński
5 VIII Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej – PUMA 2021 – Słupski Ośrodek Kultury, 3.07.2021 Grand Prix
Marszałka Województwa Pomorskiego
zespół
"Satis"
Marcin Gałązka
III miejsce zespół
"Lowrider"

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.