mdkslupsk.pl

  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_7973-10.jpg

Artykuły

Previous Next
To już 65 świeczek na torcie MDK-u!!! To już 65 świeczek na torcie MDK-u!!! Tak więc mamy kwiecień 2021. Doczekaliśmy się 65-lecia naszej placówki. To był rok 1956, gdy ówczesny Dom Harcerza zamienił się...
Wielkanocne zajęcia plastyczne Ko ko ko - nasze cudne kurki są już gotowe. Cóż to były za wspaniałe zajęcia 
Beskidzki Festiwal Tańca 13 marca 2021 r. zespół SWING (opiekun p. Karolina Maciejewska) zaprezentował się na Beskidzkim Festiwalu Tańca - VIII on-line Turniej Tańca Nowoczesnego, podczas...
Rozstrzygnięcie Turnieju Tańca "Gold Contest 2021" W sobotę, 6 marca 2021 r. odbył się IV Turniej Tańca Nowoczesnego "Gold Contest 2021" edycja on-line (organizator: Studio Tańca Zdrowia i Urody "Let's Dance" w...
"Gold Contest 2021" 18 lutego zespół SWING nagrał jeden z układów tanecznych na IV Turniej Tańca Nowoczesnego "Gold Contest 2021" edycja on-line. Zgłoszenie wysłane i teraz czekamy do 6...
Prace na konkurs plastyczny "Inne Spojrzenie" Wiele godzin wytężonej pracy i udało nam się skończyć pracę na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. "Inne Spojrzenie". Radość i duma są ogromne.Teraz zostaje nam...

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2012/2013

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 Ogólnopolski Festiwal Anglojęzycznej Piosenki Filmowej - MDK-DŚT w Łomży, 21-23.09.2012 III nagroda Marta Fitowska
Daniel Spoczyński
2 7. festiwal młodych talentów NIEMEN NON STOP - Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 5-6.10.2012 III miejsce
oraz
Nagroda Publiczności
Katarzyna Wołoszyn Krzysztof Plebanek
3 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "O czym szumi morze" - MDK w Słupsku, 28.11.2012 Nagroda Specjalna Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
Nagroda Magdalena Pruszak
Anna Klimczak,
Sara Jakubowska
Wanda Kowalik
Wyróżnienie Bolesława Butko,
Mateusz Pacholski,

Julia Mędrkiewicz
Małgosia Romaniuk,
Barbara Michałowicz
Kinga Zaborowska
4 V Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek "Nad światem cicha noc" - Gdańsk, 19.01.2013 Wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz
Małgorzta Spoczyńska,
Daniel Spoczyński
Aleksandra Barcikowska Krzysztof Plebanek
5 V Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 2.02.2013 II miejsce
Aleksandra Cybula
Krzysztof Plebanek
Wyróżnienie Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel
6 II Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - GOKiS w Damnicy, 8.02.2013 Wyróżnienie
Wójta Gminy Damnica
Kacper Szulski
Agnieszka Siepietowska-Dadel
Wyróżnienie Maja Mędrek
7 XI Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 16-17.03.2013 I miejsce
nagroda Marszałka
woj. pomorskiego
(kategoria: gitara solo - Szkoły Ponadgimnazjalne)
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gitara solo - Szkoły Ponadgimnazjalne)
Maciej Kostrubiec
III miejsce
(kategoria: gitara solo - Szkoła Podstawowa)
Franciszek Demming
8 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w brydżu sportowym - Poznań, 16.03.2013 5. miejsce
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
9 I Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. BOW w Słupsku, 16.03.2013 II miejsce Klaudia Janus Krzysztof Plebanek
10 X Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową SZLAGIER 2013 - MCK w Bydgoszczy, 23.03.2013 I miejsce
(kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne)
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
11 IV edycja konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu" - ZSP nr 1 w Słupsku, 26.03.2013 I miejsce
(kategoria: śpiew)
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
Wyróżnienie
(kategoria: śpiew)
Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel
Wyróżnienie
(kategoria: plastyka)
Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
12 XV Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej - MDK w Słupsku, 13.04.2013 I miejsce
(kategoria: ZESPOŁY - muzyka wokalno-instrumentalna)
Iga Szklarkowska,
Julia Sklenarska,
Natalia Konopka
 
Wyróżnienie
(kategoria: SOLIŚCI - do dwóch lat nauki)
Grzegorz Derdziński Andrzej Machutta
Alicja Owczarek Grzegorz Uszkiewicz
13 III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Kosmiczne podwórko" - MDK w Słupsku, 15.04.2013 Nagroda Aleksandra Zaborowska
Kinga Zaborowska
Wyróżnienie Roksana Plumbaum
14 XIV Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - PM w Gdańsku, 20.04.2013 II nagroda
(kategoria: soliści rozrywkowa muzyka gitarowa i gitara elektryczna)
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Kwidzińska
V nagroda
(kategoria: soliści rozrywkowa muzyka gitarowa i gitara elektryczna)
Iga Szklarkowska Zbigniew Bałbatun
III nagroda
(kategoria: soliści klasyczna muzyka gitarowa)
Franciszek Demming Magdalena Kwidzińska
III nagroda
(kategoria: zespoły rozrywkowa muzyka gitarowa)
Quartet gitarowy:
Stanisław Odija
Paweł Bałbatun,
Kacper Zieliński
Zbigniew Bałbatun
15 3. Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym - Komornica, 17-19.05.2013 I miejsce - złoty medal
(turniej teamów)
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
V miejsce
(turniej par)
16 Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - MDK w Słupsku, 24.05.2013 III nagroda Maja Mędrek
Agnieszka Siepietowska-Dadel
17 XV Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka - Gdynia, 15.06.2013 II miejsce
( kategoria: gitara 14-19 lat)
Krzysztof Kołodziej Magdalena Kwidzińska
Wyróżnienie
(kategoria: gitara do 13 lat)
Franciszek Deming
18 Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca Kwakowo 2013 - Kobylnica, 21-22.06.2013 wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz
Małgorzata Spoczyńska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Odwołane zajęcia! 1. W dniach 14.04–30.04.2021 r. nie odbędą się zajęcia rysunek i malarstwo prowadzone przez p. Andrzeja Szczepłockiego. 2. W dniach 15.04–23.04.2021 r. nie odbędą się zajęcia Artystyczna Akademia Malucha prowadzone przez p. Katarzynę Olszewską. 3. W...
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.