mdkslupsk.pl

  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_8188-100.jpg

Artykuły

Previous Next
SITO MDK prezentuje się w Kafeinie Z przyjemnością informujemy, że od 4 maja można przy dobrej kawce i ciastku w słupskiej Kafeinie podziwiać sitodrukowe prace grupy SITO MDK. Technika ta zwana też...
To już 65 świeczek na torcie MDK-u!!! To już 65 świeczek na torcie MDK-u!!! Tak więc mamy kwiecień 2021. Doczekaliśmy się 65-lecia naszej placówki. To był rok 1956, gdy ówczesny Dom Harcerza zamienił się...
Wielkanocne zajęcia plastyczne Ko ko ko - nasze cudne kurki są już gotowe. Cóż to były za wspaniałe zajęcia 
Beskidzki Festiwal Tańca 13 marca 2021 r. zespół SWING (opiekun p. Karolina Maciejewska) zaprezentował się na Beskidzkim Festiwalu Tańca - VIII on-line Turniej Tańca Nowoczesnego, podczas...
Rozstrzygnięcie Turnieju Tańca "Gold Contest 2021" W sobotę, 6 marca 2021 r. odbył się IV Turniej Tańca Nowoczesnego "Gold Contest 2021" edycja on-line (organizator: Studio Tańca Zdrowia i Urody "Let's Dance" w...
"Gold Contest 2021" 18 lutego zespół SWING nagrał jeden z układów tanecznych na IV Turniej Tańca Nowoczesnego "Gold Contest 2021" edycja on-line. Zgłoszenie wysłane i teraz czekamy do 6...

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2011/2012

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 Konkurs ekologiczny "Wspólnie dbamy o środowisko" - PGK w Słupsku, 28.10.2011 wyróżnienie Natalia Kozyra,
Aleksandra Szczecina
Kinga Zaborowska
2

V Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty "Pięć Ważnych Słów" - Sławno, 12-13.11.2011

Grand Prix
"Złoty Marek"
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
3

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój Zaczarowany Świat" - MDK w Słupsku, 7.12.2011

nagroda
Barbara Michałowicz
Jolanta Kopczak
Grzegorz Kalukin,
Aleksandra Szewczuk
Wanda Kowalik
nagroda specjalna Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
kwalifikacja na wystawę Roksana Plumbaum Jolanta Kopczak
Magda Pruszak Kinga Zaborowska
Grzegorz Kalukin Wanda Kowalik
4 IV Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek "NAD ŚWIATEM CICHA NOC" - Gdańsk, 20-22.01.2012 I miejsce
(w kategorii powyżej 17 lat)

Nagroda specjalna Prezydenta Miasta Gdańska
Marta Fitowska
Daniel Spoczyński
5 Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 28.01.2012 II miejsce
Klaudia Janus
Krzysztof Plebanek
III miejsce Aleksandra Cybula
6 XV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "W krainie mrozu i śniegu" nagroda Barbara Chomicka
Wanda Kowalik
7 XVI Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "ZAWSZE ZIELONO ZAWSZE NIEBIESKO" - GiOPTD Toruń' 2011 udział w wystawie pokonkursowej Barbara Michałowicz Jolanta Kopczak
8 XIII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "DZIECO I PIES" - Częstochowa 2011 Judyta Bordakiewicz Jolanta Kopczak
Weronika Gałgan
9 V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Opowieści z morskich fal... ryby Morza Bałtyckiego" - MDK Gdynia 2011 III miejsce Kaja Willich Jolanta Kopczak
10 Eliminacje Środowiskowe XXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Pozezji Polskiej - MDK w Słupsku, 2.03.2012 wyróżnienie Martyna Malczewska

Joanna Stoike-Stempkowska

Agata Kaliszczak
11

Konkurs Recytatorski "Miłość w poezji rosyjskiej" - Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku, 16.03.2012

III miejsce Natalia Pliszka Joanna Stoike-Stempkowska
12

57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (etap powiatowy) - Słupski Ośrodek Kultury, 17.03.2012

I miejsce Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
13

X Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 17.03.2012

I miejsce
(kategoria soliści)
Aleksandra Barcikowska Robert Piotrowski
II miejsce
(kategoria zespoły instrumentalno-wokalne)
Zespół "Brianhole Marriage" Marcin Gałązka
14 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Brydżu Sportowym - Sopot, 24.03.2012 II miejsce
(srebrny medal)
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
15


II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "Podwórko - podwórko ma być ładne" - MDK w Słupsku, 18.04.2012


Nagroda Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
Wyróżnienie Małgosia Skowrońska,
Filip Pogorzalski, Anna Wasilewska
Jolanta Kopczak
kwalifikacje na wystawę Nikola Śniegula,
Zuzia Mielczarek
Ola Baranowska, Małgorzata Romaniuk Kinga Zaborowska
16

KEYBOARD ’2012
VI Regionalny Przegląd Muzyki Elektronicznej im. Jurka Kicińskiego - MDK w Słupsku, 21.04.2012

Grand Prix,
I miejsce
(kategoria SP klasy IV-VI)
Aleksandra Barcikowska
Robert Piotrowski
17 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Turniej Wojewódzki - Sopot, 22.04.2012 wyróżnienie Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
18 XIV Przegląd Muzyki Gitarowej - MDK w Słupsku, 28.04.2012 Nagroda I stopnia
(kategoria soliści)
Kacper Żuk Zbigniew Bałbatun
Nagroda II stopnia
(kategoria soliści)
Franciszek Demming Magdalena Kwidzińska,
Andrzej Machutta
Nagroda III stopnia
(kategoria soliści)
Krzysztof Kołodziej
Wyróżnienie
(kategoria soliści)
Maciej Kostrubiec
Iga Szklarkowska Zbigniew Bałbatun
Nagroda III stopnia
ex aequo
(kategoria zespoły akustyczne)
Paweł Bałbatun,
Stanisław Odija,
Tonisław Zduńczuk,
Kacper Zieliński
Zbigniew Bałbatun
Julia Sudakiewicz,
Julita Kiczek,
Jędrzej Pogorzelski
Zbigniew Bałbatun
19 II Słupski Konkurs Piosenki Rosyjskiej - MDK, 18.05.2012 I miejsce
ex aequo
Aleksandra Daukszewicz,
Julia Capar
Małgorzata Spoczyńska
20 XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Morskie opowieści" - Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku, 26.05.2012 wyróżnienie Małgosia Romaniuk Kinga Zaborowska
21 XVIII Pomorski Przegląd Piosenki Dziecięcej - MDK w Człuchowie, 26.05.2012 I miejsce
(kategoria soliści
klasy IV-VI SP)
Aleksandra Barcikowska Robert Piotrowski
22 Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca - Kwakowo, 22.06.2012 Grand Prix Marta Fitowska Daniel Spoczyński
I miejsce
(soliści do lat 12)
Aleksandra Daukszewicz Małgorzata Spoczyńska
I miejce
(zespoły wokalne do lat 12)
zespół "Farcik"
I miejsce
(soliści powyżej 16 lat)
Katarzyna Wołoszyn Krzysztof Plebanek
III miejsce
(soliści od 16 lat)
oraz
Nagroda Specjalna Wójta Gminy Kobylnica
Kacper Szulski Agnieszka Sipietowska-Dadel
Wyróżnienie
(soliści powyżej 16 lat)
Paulina Daniszewska Daniel Spoczyński
23 XXI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 15.06.2012 Grand Prix Diana Gliniecka  
24 Konkurs plastyczny "Zwiastuny Wiosny" - LOP w Gdańsku, 26.06. 2012 III miejsce Piotr Kraus Wanda Kowalik
25 XXXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Krajobraz Polski - tradycje, współczesność, przyszłość" - MDK w Częstochowie  Nagroda Izabela Kubacka Wanda Kowalik

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2012/2013

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 Ogólnopolski Festiwal Anglojęzycznej Piosenki Filmowej - MDK-DŚT w Łomży, 21-23.09.2012 III nagroda Marta Fitowska
Daniel Spoczyński
2 7. festiwal młodych talentów NIEMEN NON STOP - Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 5-6.10.2012 III miejsce
oraz
Nagroda Publiczności
Katarzyna Wołoszyn Krzysztof Plebanek
3 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "O czym szumi morze" - MDK w Słupsku, 28.11.2012 Nagroda Specjalna Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
Nagroda Magdalena Pruszak
Anna Klimczak,
Sara Jakubowska
Wanda Kowalik
Wyróżnienie Bolesława Butko,
Mateusz Pacholski,

Julia Mędrkiewicz
Małgosia Romaniuk,
Barbara Michałowicz
Kinga Zaborowska
4 V Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek "Nad światem cicha noc" - Gdańsk, 19.01.2013 Wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz
Małgorzta Spoczyńska,
Daniel Spoczyński
Aleksandra Barcikowska Krzysztof Plebanek
5 V Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 2.02.2013 II miejsce
Aleksandra Cybula
Krzysztof Plebanek
Wyróżnienie Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel
6 II Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - GOKiS w Damnicy, 8.02.2013 Wyróżnienie
Wójta Gminy Damnica
Kacper Szulski
Agnieszka Siepietowska-Dadel
Wyróżnienie Maja Mędrek
7 XI Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 16-17.03.2013 I miejsce
nagroda Marszałka
woj. pomorskiego
(kategoria: gitara solo - Szkoły Ponadgimnazjalne)
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gitara solo - Szkoły Ponadgimnazjalne)
Maciej Kostrubiec
III miejsce
(kategoria: gitara solo - Szkoła Podstawowa)
Franciszek Demming
8 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w brydżu sportowym - Poznań, 16.03.2013 5. miejsce
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
9 I Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. BOW w Słupsku, 16.03.2013 II miejsce Klaudia Janus Krzysztof Plebanek
10 X Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową SZLAGIER 2013 - MCK w Bydgoszczy, 23.03.2013 I miejsce
(kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne)
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
11 IV edycja konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu" - ZSP nr 1 w Słupsku, 26.03.2013 I miejsce
(kategoria: śpiew)
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
Wyróżnienie
(kategoria: śpiew)
Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel
Wyróżnienie
(kategoria: plastyka)
Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
12 XV Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej - MDK w Słupsku, 13.04.2013 I miejsce
(kategoria: ZESPOŁY - muzyka wokalno-instrumentalna)
Iga Szklarkowska,
Julia Sklenarska,
Natalia Konopka
 
Wyróżnienie
(kategoria: SOLIŚCI - do dwóch lat nauki)
Grzegorz Derdziński Andrzej Machutta
Alicja Owczarek Grzegorz Uszkiewicz
13 III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Kosmiczne podwórko" - MDK w Słupsku, 15.04.2013 Nagroda Aleksandra Zaborowska
Kinga Zaborowska
Wyróżnienie Roksana Plumbaum
14 XIV Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - PM w Gdańsku, 20.04.2013 II nagroda
(kategoria: soliści rozrywkowa muzyka gitarowa i gitara elektryczna)
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Kwidzińska
V nagroda
(kategoria: soliści rozrywkowa muzyka gitarowa i gitara elektryczna)
Iga Szklarkowska Zbigniew Bałbatun
III nagroda
(kategoria: soliści klasyczna muzyka gitarowa)
Franciszek Demming Magdalena Kwidzińska
III nagroda
(kategoria: zespoły rozrywkowa muzyka gitarowa)
Quartet gitarowy:
Stanisław Odija
Paweł Bałbatun,
Kacper Zieliński
Zbigniew Bałbatun
15 3. Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym - Komornica, 17-19.05.2013 I miejsce - złoty medal
(turniej teamów)
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
V miejsce
(turniej par)
16 Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - MDK w Słupsku, 24.05.2013 III nagroda Maja Mędrek
Agnieszka Siepietowska-Dadel
17 XV Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka - Gdynia, 15.06.2013 II miejsce
( kategoria: gitara 14-19 lat)
Krzysztof Kołodziej Magdalena Kwidzińska
Wyróżnienie
(kategoria: gitara do 13 lat)
Franciszek Deming
18 Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca Kwakowo 2013 - Kobylnica, 21-22.06.2013 wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz
Małgorzata Spoczyńska

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2010/2011

Lp. Nazwa i organizator konkursu

nagrody/
wyróżnienia

uczestnik
nauczyciel
1 Mistrzostwa Polski Juniorów w Brydżu Sportowym - Poznań, 16-19 września 2010 r.

Złoty medal
turniej par mikstowych
kategoria wiekowa 21-25

Aleksandra Jarosz
Krzysztof Mielnik

Bogusław Dyk

Srebrny medal
turniej par mikstowych
kategoria wiekowa 21-25
Adam Lonski
Złoty medal
turniej teamów
Kamil Madej
Adam Lonski
V miejsce
turniej par open
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
XI miejsce
turniej par open
Agnieszka Chudy
Aleksandra Jarosz
2 XXIV edycja Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej EUROREGIONU BAŁTYK "OD MORZA JESTEŚMY" - MDK w Elblągu I NAGRODA Weronika Borucka Jolanta Kopczak
I NAGRODA Barbara Chomicka Wanda Kowalik
3 Słupski Konkurs Chopinowski - I LO im. B.Krzywoustego w Słupsku III miejsce
kategoria OPEN
Zespół taneczny "KONTRA"

Katarzyna Bartoś
Wioletta Rawska

4 XI Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach" - MDK w Brusach I miejsce Natalia Zganiacz Kinga Zaborowska
5 XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" - MDK w Lęborku wyróżnienie Monika Sarach
6 XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni 2010" - MDK Racibórz wyróżnienie Anna Tutak
7 IV Kujawsko-Pomorski Konkurs Gry na Elektronicznych Instrumentach Klawiszowych - SP nr 38 w Bydgoszczy, 4 grudnia 2010 r. I miejsce
kategoria wiekowa 6-9 lat
Aleksandra Barcikowska Robert Piotrowski
8 Turniej Młodzieżowy o Puchar Prezesa Wojewódzkiego Okręgowego Związku Brydża Sportowego w Gdańsku - 5 grudnia 2010 r. I miejsce
turniej par mikstowych
Justyna Duszyńska
Adrian Lipko
Bogusław Dyk
9 IX Konkurs Języka Niemieckiego - MDK Słupsk

I miejsce
kategoria wiekowa kl. I-III SP

Paweł Bielski Monika Bielska
II miejsce
kategoria wiekowa kl. I-III SP
Wojciech Wiatr
10 Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "PODWÓRKO" nagroda Grzegorz Kalukin
Wanda Kowalik

nagroda
za zestaw 3 prac

Wiktoria Bosiacka
Kinga Zaborowska
wyróżnienie
Michalina Szumiło
Amelia Cabrera-Rodriguez
Jolanta Kopczak
Barbara Michałowicz
11 III Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Nad światem Cicha Noc" - Gdańsk, 14-16.01.2011 r. I miejsce zespół "Farcik" Małgorzata Spoczyńska
III miejsce Aleksandra Daukszewicz
12 XIV Kongres Brydż Sportowego Młodzieży Szkolnej - Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego o Puchar Prezydenta Miasta Słupska - MDK w Słupsku, 19-20.03.2011 r. I miejsce
klasyfikacja generalna (Puchar Przezydenta Miasta Słupska)
Justyna Duszyńska

Bogusław Dyk

I miejsce
najlepszy zawodnik ziemi słupskiej
(Puchar Starosty Słupskiego)
Adrian Lipko
I miejsce
najlepsza słupszczanka
(Puchar Prezesa STB w Słupsku)
Monika Okuniewska
II miejsce
turniej par mikstowych
Justyna Duszyńska,
Adrian Lipko
IV miejsce
turniej par mikstowych
Monika Okuniewska,
Marek Gackowski
I miejsce
turnij par open
(Puchar Prezesa PWZBS)
Justyna Duszyńska,
Adrian Lipko
II miejsce
turniej teamów
Justyna Duszyńska,
Monika Okuniewska,
Marek Gackowski,
Adrian Lipko
13 X Jubileuszowy Konkurs Pozezji Niemieckiej - I Społeczne LO w Słupsku, 24.03.2011 r. I miejsce Dawid Storman

Monika Bielska

14 XII Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 9.04.2011 r. I miejsce
kategoria - soliści
muzyka gitarowa
Anna Szłapka

Magdalena Kwidzińska

II miejsce
kategoria - soliści
muzyka gitarowa
Kacper Żuk
III miejsce
kategoria - soliści
muzyka gitarowa
Marta Bałbatun
15 Keyboard '2011 - V Regionalny Przegląd Muzyki Elektronicznej im. Jurka Kicińskiego - MDK w Słupsku, 9.04.2011 r. I miejsce
kategoria 10-12 lat
Aleksandra Barcikowska

Robert Piotrowski

16 XIII Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej - MDK w Słupsku, 16.04.2011 r. Nagroda
kategoria soliści - Szkoły Podstawowe
Franciszek Demming Magdalena Kwidzińska
Wyróżnienie
kategoria soliści - Szkoły Podstawowe
Justyna Motyl,
Agata Kuszniar
Wyróżnienie
kategoria Zespoły
Duet:
Marta Fitowska (wokal),
Maciej Kostrubiec (gitara)
Nagroda
kategoria soliści - Szkoły Ponadgimnazjalne
Anna Szłapka
Zbigniew Bałbatun
Wyróżnienie
kategoria soliści - Szkoły Ponadgimnazjalne
Marta Bałbatun
17 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym - Augustów, 29.04-02.05.2011 r. II miejsce
(srebrny medal)
turniej par dziewcząt
na maksy
Monika Okuniewska

Bogusław Dyk

VII miejsce
turniej par dziewcząt
na impy
Monika Okuniewska
XI miejsce
turniej par chłopców
na maksy
Marek Gackowski
VII miejsce
turniej teamów
Marek Gackowski
18 Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "MAMA" - MDK-Słupsk nagroda Julia Sochacka Jolanta Kopczak
Barbara Michałowicz
Małgorzata Skowrońska
Natalia Korotkiewicz Wanda Kowalik
Matylda Hilarecka
Michalina Szumiło Kinga Zaboowska
wyróżnienie Wiktoria Bosiacka
Amelia Cabrera-Rodriguez Jolanta Kopczak
Lidia Przybylak
19

XIII Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej - Łódź, 19.06.2011 r.

I nagroda Aleksandra Barcikowska Robert Piotrowski
18

XXXII Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej "KRAJOBRAZ POLSKI - Częstochowa 2010

udział w wystawie Hanna Bryła Jolanta Kopczak
20 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego PANDA wyróżnienie Agnieszka Mazur Monika Bielska
Krzysztof Budynek

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2014/2015

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 9. Festiwal Młodych Talentów "Niemen Non Stop" - Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 3.10.2014 II miejsce Magdalena Bill
 
2 Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesienne nastroje" - MDK w Gdyni wyróżnienie
(kategoria wiekowa: klasy 0-III)
Alicja Warkocka Jolanta Kopczak
3 XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „TĘCZOWY KALENDARZ” - MDK w Tychach  wyróżnienie przez kwalifikację do wystawy Mateusz Perz  Wanda Kowalik
4  XIII Festiwal Piosenki Angielskiej "EYE" - Zespół Szkół w Widuchowej, 24.10.2014  I miejsce
(kategoria: 13-15 lat)
Duet
Wanesa Dyś
Maja Mędrek
Agnieszka
Siepietowska-Dadel
5 Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - Skarszewy, 29.11.2014 I miejsce Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
V miejsce Para
Joanna Łata
Oliwia Zbrojewska
6 Drugi turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - Gdynia, 6.12.2014 II miejsce
Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
IV miejsce Para
Joanna Łata
Oliwia Zbrojewska
7 XVII Ogólnopolski Festiwal "Piosenka jest dobra na zimę" - Szczecinek, 16.01.2015 I miejsce Maja Mędrek Agnieszka
Siepietowska-Dadel
8 II Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Kusowo, 17.01.2015 GRAND PRIX
9 VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 24.01.2015 II miejsce Aleksandra Daukszewicz
Daniel Spoczyński
10 II Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 20.02.2015 I miejsce
(kategoria: soliści kl. gimnazjum)
Wanesa Dyś Agnieszka Siepietowska-Dadel
11 XIII Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 14.03.2015 I miejsce
(kategoria: gitara solo - gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gitara solo - szkoły podstawowe)
Magdalena Wietrzyńska
I miejsce
(kategoria: keyboard solo - szkoły podstawowe V-VI)
Zosia Flis
Robert Piotrowski
III miejsce
(kategoria: keyboard solo - gimnazjum)
Mikołaj Flis
I miejsce
(kategoria: keyboard duety)
THE ELEMENTS
Zosia Flis
Mikołaj Flis
12 Trzeci turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - MDK w Słupsku, 14.03.2014 III miejsce Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
13 III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - SP nr 7 w Słupsku, 20.03.2015 I miejsce
(kategoria: kasy II SP)
Wanessa Kaniewska Daniel Spoczyński
II miejsce
(kategoria: kasy I SP)
Urszula Sieradzka
14 Konkurs Plastyczny "Danuta Siedzikówna – sanitariuszka „Inka" - Gdańsk, 27.03.2015 (organizator: europoseł Anna Fotyga i poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk Wyróżnienie
(kategoria: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne)
Klaudia Kania
Michalina Szumiło
Kinga Zaborowska
15 IV Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - GOK w Damnicy, 26.03.2015  I miejsce Klaudia Medwid Agnieszka Siepietowska-Dadel
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
16 XIX Festiwal Piosenki Marynistycznej „Łajba 2015" - SIT, 28.03.2015 III miejsce
(kategoria: soliści)
Wanessa Kaniewska Daniel Spoczyński
wyróżnienie Ksenia Rachwalska Bogusława Plebanek
17 Konkurs plastyczny "Maska Tradycyjna i Współczesna" - MDK "Dom Harcerza" w Krakowie, 10.04.2015  wyróżnienie
(kategoria: 12-15 lat)
Kornelia Jaworska Wanda Kowalik
18 Wojewódzki Konkurs Piosenki Kompozytorów Polskich "ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE" - MDK w Gdyni, 11.04.2015 I miejsce
(kategoria: szkoła ponadgimnazjalna)
Maja Mędrek  
19 Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - X Memoriał Henryka Gagatka - Bytom, 24-26.04.2015
II miejsce Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
20 Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z podróży" - MDK w Częstochowie, 24.04.2015 II nagroda Eliza Niewiadomska Jolanta Kopczak
Wyróżnienie Paulina Mosakowska
21 XXIV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 29.05.2015
I miejsce
(kategoria: kl. I-II SP)
Wanesa Kaniewska Daniel Spoczyński
I miejsce
(kategoria: Gimnazjum)
Aleksandra Daukszewicz
22 VI Ogólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej "Forma" - Barcino, 18-20.06.2015 wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
23 VIII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne "Kot 2015" - MDK we Wrocławiu, czerwiec 2015
wyróżnienie
(kategoria: kl. 0-III SP)
Paulina Krajnik Wanda Kowalik
24 VII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Eurosong 2015" - Malbork, 21-22.08.2015 II miejsce Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2015/2016

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Piosenka na dobre i na złe"- Szczecin, 17-18.10.2015 III miejsce
(kategoria wiekowa 16-19 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
2 IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Europejskiej - Radziejów, 22.10.2015 II miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
3 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej "EYE" - Widuchowa, 23.10.2015
wyróżnienie Klaudia Szepielewicz Agnieszka Siepietowska-Dadel
4 IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - Sławieński Dom Kultury, 8.11.2015 Nagroda
Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
5 II Powiatowy Przegląd Solistów - Instrumentalistów - Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie, 20.11.2015 I miejsce
(kategoria: klasa IV-VI SP)
Paweł Bałbatun Zbigniew Bałbatun
I miejsce
(kategoria: gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gimnazjum)
Magdalena Wietrzyńska
6 10. Ogólnopolski Konkurs Piosenki NIEMEN NON STOP - Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 27.11.2015 III miejsce
(ex aequo)
Magdalena Bill Marcin Gałązka
7 VI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Sanktuarium Maryjne w Sobocie, 6.01.2016 I miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
8 III Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Szczecinek, 15.01.2016 Grand Prix
9 VIII Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 16.01.2016 I miejsce
10 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny EMOCJE - MDK w Krakowie, 16.01.2016 I miejsce
(kategoria malarstwo)
Klaudia Kania Kinga Zaborowska
II miejsce
(kategoria malarstwo)
Michalina Szumiło
11 Konkurs ekologiczny dla dzieci i młodzieży "Wspólnie dbamy o środowisko" - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku, 20.01.2016 wyróżnienie
(kategoria plastyczna)
Alicja Basichowska
Kinga Zaborowska
12 8. Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 23-24.01.2016 I miejsce
Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Pomorskiego
(kategoria: soliści kl. I-III SP)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
wyróżnienie
(kategoria: soliści kl. I-III SP)
Urszula Sieradzka
I miejsce
Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Pomorskiego
(kategoria: zespoły kl. I-III SP)
zespół "Farcik"
III miejsce
(kategoria: soliści)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
wyróżnienie
(kategoria: soliści)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
13 Festiwal piosenek o tematyce świątecznej i zimowej ''Piosenka jest dobra na zimę'' - Szczecinek, 29.01.2016 III miejsce
(kategoria gimnazja)
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
14 I Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej - Gdynia, 30.01.2016
II miejsce Barbara Tewiel Krzysztof Plebanek
15 I Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 4.02.2016 I miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
I miejsce
(kategoria: gimnazja)
Julia Nawacka
III miejsce
(kategoria: gimnazja)
Paulina Kasperek
16 XVII Ogólnopolski Konkurs "Pudełko moich marzeń" - Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, 29.02.2016 III miejsce
(praca plastyczna, kategoria: 13-15 lat)
Kalina Bieńkowska Kinga Zaborowska
III miejsce
(praca plastyczna, kategoria: 16-19 lat)
Klaudia Kania
wyróżnienie
(praca plastyczna, kategoria: 16-19 lat)
Michalina Szymiło
17 XIV Konkurs Młodych Instrumentalistów - Człuchów, 19.03.2016 I miejsce
(kategoria: zespoły gitar klasycznych
Trio:
Kornelia Ciesielska
Hubert Łazarczyk
Wiktor Szewczyk
Andrzej Machutta
II miejsce
(kategoria: zespoły gitar klasycznych
Trio:
Mikołaj Gałązka
Jakub Łosiński
Wiktor Szewczyk
18 XX Jubileuszowy Festiwal Piosenki Marynistycznej "Łajba 2016" - Słupski Inkubator Technologiczny, 19.03.2016 wyróżnienie
(kategoria zespoły)
zespół SZA:
Małgosia Bartuch
Magda Pruss
Ola Tomas
Emilka Mieczkowska
Bogusława Plebanek
19 II etap I Festiwalu Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 1.04.2016 I miejsce
indeks AP
(kategoria: szkoła ponadgimnazjalna)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
II miejsce
(kategoria: szkoła podstawowa)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
III miejsce
(kategoria: szkoła podstawowa)
Urszula Sieradzka
wyróżnienie
(kategoria: gimnazjum)
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
Julia Nowacka
dyplom finalisty
nagroda orkiestry
(kategoria: gimnazjum)
Wanesa Dyś
20 XVII Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 23.04.2016 III miejsce
(kategoria soliści)
Kacper Zieliński Zbigniew Bałbatun
III miejsce
(kategoria zespoły)
Trio Gitarowe:
Patrycja Groch
Magdalena Wietrzyńska
Joanna Modrzejewska
Magdalena Kwidzińska 
IV miejsce
(kategoria soliści)
Patrycja Groch
21 IV Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 23.04.2016 III miejsce
ex aequo
(kategoria: gimnazja)
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
Weronika Marcjan Agnieszka Siepietowska-Dadel
22 7. Ogólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA - Miejski Dom Kultury w Barcinie, 30.04-1.05.2016 wyróżnienie Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
23 V Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Damnica, 13.05.2016 Nagroda Główna Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
24 Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku, 23.05.2016 II miejsce
(kategoria klasy II SP)
Urszula Sieradzka
Małgorzata Spoczyńska
II miejsce
(kategoria klasy III SP)
Wanessa Kaniewska
25 XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w brydżu sportowym - Lidzbark Warmiński, 25-29.05.2016 brązowy medal
(turniej par chłopców na impy)
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
26 V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Europejskiej -  Radziejów, 3.06.2016
I miejsce
(kategoria 13-18 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
27 XXV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku, 10.06.2016 Grand Prix Kaja Bałyk Krzysztof Plebanek
I miejsce
(kategoria soliści klasy IV-VI SP)
Alicja Warkocka Daniel Spoczyński
II miejsce
(kategoria soliści klasy I-III SP)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
III miejsce
(kategoria zespoły klasy I-III SP)
zespół "Farcik":
Wanessa Kaniewska
Urszula Sieradzka
Julia Spoczyńska
Hanna Królikowska
Dobrawa Szuwalska
28 X Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytowskie Centrum Kultury, 10.06.2016 wyróżnienie
(kategoria 7-12 lat)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
29 XXIII Festiwal Piosenki Angielskiej "Face The Music" - Brzeg, 10-11.06.2016
wyróżnienie
(kategoria młodzieżowa)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
30 I Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "JA" - Zespół Szkół Technicznych "Drzewniak" w Słupsku, 16.06.2016 Nagroda
(kategoria plastyczna)
Kalina Bieńkowska Kinga Zaborowska
Nagroda
(kategoria plastyczna)
Klaudia Kania
wyróżnienie
(kategoria plastyczna)
Julia Barcikowska

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2016/2017

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 Pierwsza edycja "Przeglądu Talentów Muzycznych"- Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 23.09.2016 I miejsce
(kategoria młodzieżowa)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
III miejsce
(kategoria młodzieżowa)
Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska-Dadel
2 Mistrzostwa Wielkopolski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Poznań, 14-16.10.2016 I miejsce
(klasyfikacja indywidualna)
Wojciech Okuniewski Bogusłw Dyk
IV miejsce
(turniej par)
Wojciech Okuniewski
V miejsce
(turniej par)
Dominik Krajnik
IV Memoriał Olka Czwakiela - turniej cyklu Auto Watin Grand Prix Wielkopolski - Poznań, 15.10.2016 IV miejsce
(turniej par)
Wojciech Okuniewski
3 XV Festiwal Piosenki Angielskiej EYE - Widuchowa, 28.10.2016 I miejsce
(kategoria 16-19 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
4 X Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - Sławieński Dom Kultury, 12-13.11.2016 wyróżnienie
(nagroda ufundowana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
Nagroda publiczności
5 III Powiatowy Przegląd Solistów-Instrumentalistów - Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie, 18.11.2016 I miejsce
(kategoria gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
II miejsce
(kategoria gimnazjum)
Kacper Zieliński Zbigniew Bałbatun
III miejsce
(kategoria gimnazjum)
Paweł Bałbatun
6 XXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Henryka Hampla - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach (k. Częstochowy), 19-20.11.2016 wyróżnienie Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
7 XXI Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach" - Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, 25.11.2106
I Nagroda
(kategoria malarstwo 16-20 lat)
Kornelia Jaworska Wanda Kowalik
8 IX Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki "HOFFER SUPERHIT FESTIVAL DZIAŁDOWO" - Miejski Dom Kultury w Działdowie, 26.11.2016 Nagroda specjalna
(kategoria: 13-18 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
9 Konkurs wokalny "Sing.Zostań gwiazdą!" - CH Atrium Molo w Szczecinie, 30.12.2016 I miejsce
(kategoria: 4-9 lat)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
10 IX Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej Lębork 2017 - Lęborskie Centrum Kultury "Fregata", 14.01.2017
II miejsce
(kategoria: klasa I-III SP)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
11 IV Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Szczecinek, 20.01.2017 Nagroda specjalna
(kategoria: 16 lat i więcej)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
12 9. Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad światem cicha noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 21.01.2017 I miejsce
(kategoria: klasa I-III SP)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
III miejsce
(kategoria: klasa IV-VI SP)
Wanessa Kaniewska
13 Konkurs ekologiczny "Wspólnie dbamy o środowisko" - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku, 3.02.2017 II miejsce
ex aequo
(kategoria plastyczna)
Alicja Basichowska Kinga Zaborowska
Klaudia Kania
Wyróżnienie
(kategoria plastyczna)
Aleksandra Kotowicz
14 II Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 11.02.2017 I miejsce
(kategoria: soliści szkół gimnazjalnych)
Roksana Kulpa
Agnieszka Siepietowska
15 IV Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 17.02.2017 I miejsce
(kategoria: soliści szkoły ponadgimnazjalne)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
16 III turniej z cyklu Grand Prix Par U20 - Gdańsk, 28.02.2017 II miejsce Oliwia Zbrojewska Bogusław Dyk
17 Mistrzostwa Polski Juniorów w brydżu sportowym - Tęgoborze, 9-12.03.2017 Złoty medal
(kategoria miksty)
Wojciech Okuniewski Bogusław Dyk
Srebrny medal
(kategoria teamy)
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
18 XV Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - Miejski Dom Kultury w Człuchowie, 11.03.2017 II miejsce
(kategoria: gitara solo – gimnazjum i ponadgimnazjalne)
Patrycja Groch
Magdalena Kwidzińska
19 XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Dozwolone do lat 19" - Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie, 18.03.2017 I miejsce
(kategoria: soliści 16-19 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
20 II Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe Nuty Poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 23.03.2017 II miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
III miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Wanesa Dyś
21 XXI Festiwal Piosenki Marynistycznej "ŁAJBA 2017" - SP nr 9 w Słupsku, 25.03.2017 III miejsce
(kategoria: zespoły)
Zespół wokalny "SZA"
Bogusława Plebanek
22 Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie Wiosna" - SP w Bierkowie, organizator CKiBP Gminy Słupsk w Głobinie, 31.03.2017 III miejsce
(kategoria: soliści
kl. IV-VI SP)
Alicja Warkocka Daniel Spoczyński
wyróżnienie
(kategoria: soliści - gimnazja)
Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
23 II Festiwal Polskiej Piosenki pn. "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 31.03.2017 I miejsce
(kategoria wokalna - szkoły ponadgimnazjalne)

Nagroda specjalna
Indeks Instytutu Muzyki
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
III miejsce
(kategoria wokalna - szkoły ponadgimnazjalne)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
24 V Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 8.04.2017  I miejsce
(kategoria: soliści - wokaliści kl. I-III SP)
Urszula Sieradzka
Małgorzata Spoczyńska
I miejsce
(kategoria: soliści - wokaliści kl. IV-VI SP)
Kaja Bałyk Krzysztof Plebanek
25 IV Turniej z cyklu PJATK Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego - Dom Kultury SM "Janowo" w Rumi, 22.04.2017 I miejsce para

Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk 
II miejsce para

Michalina Krysiak
(MDK Słupsk)
Kaja Miłek
(MDK Rumia)
26 VI Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 28.04.2017 Nagroda Główna Natalia Rudyk
Krzysztof Plebanek
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
27 XI Festiwalu Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytowskie Centrum Kultury, 19.05.2017 III miejsce
(kategoria 7-12 lat)
Urszula Sieradzka
Małgorzata Spoczyńska
28 II Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej "Cała sala śpiewa z nami" - Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, 25-26.05.2017
II Nagroda Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
29 II Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy pt. "JA" - Liceum Plastyczne przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku, 2.06.2017 Nagroda
(kategoria fotograficzna)
Alicja Basichowska Kinga Zaborowska
30 I Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Bajkowa Kraina" - Biblioteka Publiczna Miasta I Gminy Kępice, 3.06.2016 II miejsce
(kategoria 7-9 lat)
Julia Spoczyńska Małgorzata Spoczyńska
Nagroda Specjalna
(kategoria 10-12 lat)
Urszula Sieradzka
wyróżnienie
(kategoria 10-12 lat)
Wanessa Kaniewska
31 VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Europejskiej - Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie, 9.06.2017
III miejsce
(kategoria 17-20 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
32 XXXI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Suchy Las (k. Poznania), 15-18.06.2017 Srebrny medal
(turniej par mikstowych)
para

Barbara Superson
(Skawina)
Wojciech Okuniewski
(MDK Słupsk)
Bogusław Dyk
Brązowy medal
(turniej par mikstowych)
para

Oliwia Zbrojewska
(MDK Słupsk)
Tytus Żurawski
(Gdańsk)
III miejsce
(klasyfikacja indywidualna)
Wojciech Okuniewski
33 Konkurs plastyczny pt. "Słupsk pięknieje na wiosnę" - Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku, 20.06.2017
II Nagroda
(kategoria 6-10 lat)
Antoś Borowski
Wanda Kowalik
III Nagroda
(kategoria 6-10 lat)
Kamil Mosionek
wyróżnienie
(kategoria 6-10 lat)
Natalia Kamińska

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2019/2020

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 Przegląd Talentów Muzycznych - Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 17.10.2019 II miejsce
(kategoria: soliści)
duet
Dominika Knapik
Cezary Chmielowiec
Daniel Kalejta
2 VI Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "MARINA 2019" - Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 29.11.2019 I miejsce
(kategoria: soliści kl. 1–4 SP)
Zofia Janikowska Bogusława Plebanek
II miejsce
(kategoria: soliści kl. 1–4 SP)
Julia Janczak
III miejsce
(kategoria: soliści kl. 1–4 SP)
Maria Janikowska
3 XIX Festiwal Kolęd i Pastorałek - Jezierzyce (organizator Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk), 18.01.2020 Nagroda
(najlepsze wykonanie kolędy tradycyjnej)
Misza Szcześniak
Agnieszka Siepietowska
4 VII Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 13.02.2020 II miejsce
(kategoria: soliści kl. V–VIII SP)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
wyróżnienie
(kategoria: soliści kl. V–VIII SP)
Dorian Mrozik
III miejsce
(kategoria: soliści szkoły ponadpodstawowe)
Alicja Senger

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2020/2021

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 V Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy "JA" — Liceum Sztuk Plastycznych przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku, 10.10.2020 II miejsce
(kategoria plastyczna - szkoły średnie)
Aleksandra Kotowicz
Kinga Zaborowska
2 Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Zimowe Granie" Gdynia 2020 online — Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 22.12.2020 II miejsce
(kategoria: soliści i duety 18–25 lat)
Dominika Knapik Marcin Gałązka
XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2021 — Gmina Słupsk oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, 23.01.2021  I miejsce
(kategoria zespoły dorośli)
zespół
"Lustrzany Człowiek" 
Marcin Gałązka 
Nagroda Starosty Słupskiego Pawła Lisowskiego dla wyróżniających się wykonawców z terenu Powiatu Słupskiego

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.