PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ
Na Wojewódzki Konkurs Plastyczny "GDY DOROSNĘ..." wpłynęły łącznie 254 prace z 31 placówek.
Dnia 9.11.2022r. komisja w składzie:
Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk , nauczyciel przedmiotów artystycznych), Wanda Kowalik (nauczyciel przedmiotów artystycznych), Teresa Reksnis (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród nadesłanych prac przyznała 8 nagród i 11 wyróżnień. Ponadto przyznano 1 NAGRODĘ DYREKTORA. 44 prace zakwalifikowano na wystawę pokonkursową.
Lista laureatów konkursu:
Przedszkole nr 2 - Słupsk
ROZALIA CWOJDZIŃSKA lat 5, n-el: Adriana Kobusińska – NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Leon Mazurek lat 5, n-el: Adriana Kobusińska
Przedszkole nr 4 - Słupsk
ZOFIA GRZYBOWSKA lat 5, n-el: Agnieszka Dżugan – WYRÓŻNIENIE
Przedszkole nr 11 – Słupsk
LENA WYSOCKA lat 5, n-el: Lucyna Lubińska – NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Janek Michalik lat 5, n-el: Lucyna Lubińska
Przedszkole nr 15 - Słupsk
KACPER KOZIEŁ lat 6, n-el: Malwina Nawrocka – WYRÓŻNIENIE
JULIA ZAJĄC lat 5, n-el: Kamila Rostek – WYRÓŻNIENIE
SP nr 1 - Słupsk
NINA KIRKO lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz – WYRÓŻNIENIE
MILENA BUTWIN lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Amelia Jastrzębska lat 12, n-el: Bożena Wesnerowicz
Zuzanna Margas lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz
SP nr 2 - Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Marcelina Leśniewska-Drawc lat 8, n-el: Hanna Jastrzębska
SP nr 3 - Słupsk
LENA FRASZKA lat 10, n-el: Wioleta Małachowska – NAGRODA
MILENA WILKOWSKA lat 12, n-el: Wioletta Miś – NAGRODA DYREKTORA
ANTONINA GROCHOWSKA lat 9, n-el: Wioleta Małachowska – WYRÓŻNIENIE
NIKODEM ZAREMBA lat 8, n-el: Magdalena Wilkowska – WYRÓŻNIENIE
NATALIA PETLAKOWSKA lat 8, n-el: Magdalena Wilkowska – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Kalina Fraszka lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Maja Bielenda lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Laura Bajar lat 11, n-el: Wioleta Małachowska
Julia Mielewczyk lat 12, n-el: Wioleta Małachowska
SP nr 11 – Słupsk
OLEKSANDRA POLIAKOVA lat 11, n-el: Sylwia Wysocka – NAGRODA
LENA MONCZAK lat 10, n-el: Sylwia Wysocka – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Maria Figa lat 11, n-el: Sylwia Wysocka
Zofia Hubert lat 10, n-el: Sylwia Wysocka
Natalia Borkowska lat 8, n-el: Anna Monczak
Emilia Raczkowska lat 9, n-el: Anna Monczak
Zespół Szkolno-Przedszkolny – Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Aleksander Arellano-Piasecki lat 8
MDK – Słupsk
NATASZA KUBACKA lat 7, n-el: Jolanta Kopczak – NAGRODA
ALICJA TOMASZEWSKA lat 7, n-el: Kinga Zaborowska – WYRÓŻNIENIE
NADIA MISZKE lat 9, n-el: Jolanta Kopczak – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Hanna Walach lat 6, n-el: Jolanta Kopczak
Amelia Kołek lat 6, n-el: Jolanta Kopczak
Grzegorz Mierzlikin lat 8,5, n-el: Jolanta Kopczak
Nikola Hańczyk lat 9, n-el: Jolanta Kopczak
Helena Pakuła lat 7, n-el:Kinga Zaborowska
Hanna Araszkiewicz lat 13, n-el:Kinga Zaborowska
Marianna Szumiło lat 11, n-el:Kinga Zaborowska
Julia Paszko lat 10, n-el:Kinga Zaborowska
Antonina Serkiz lat 14, n-el:Kinga Zaborowska
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Objazda
kwalifikacja do wystawy:
Franciszek Wańdoch lat 10, n-el: Magdalena Hajko
SP – Potęgowo
kwalifikacja do wystawy:
Wiktoria Domańska lat 9, n-el: Beata Woźniak
MDK – Lębork
ZUZANNA WOŁOSZYK lat 8, n-el: Bożena Siuta – NAGRODA
SZYMON SZKODZIŃSKI lat 10, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Tymoteusz Ruszkowski lat 11, n-el: Beata Synowiec
Maria Mościcka lat 7, n-el: Beata Synowiec
Martyna Makurat lat 7, n-el: Beata Synowiec
Aleksandra Misiak lat 8,5, n-el: Beata Synowiec
Łucja Rybarczyk lat 9, n-el: Beata Synowiec
SP nr 4 – Lębork
JULIA WACZKOWSKA lat 11, n-el: Wioletta Szymonik – NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Lilianna Kwapińska lat 12, n-el: Wioletta Szymonik
Łukasz Cholcha lat 11, n-el: Wioletta Szymonik
Emilia Suprynowicz lat 10, n-el: Wioletta Szymonik
SP nr 8 – Lębork
kwalifikacja do wystawy:
Milena Zielonka lat 9, n-el: Joanna Fudala
Łucja Rybarczyk lat 9, n-el: Joanna Fudala
Natalia Ziemkowska lat 9, n-el: Joanna Fudala
Agata Gburczyk lat 9, n-el: Joanna Fudala
Zuzanna Orzeł lat 9, n-el: Ewa Sadkowska
Zespół Szkół – Kępice
kwalifikacja do wystawy:
Maja Klasa lat 12, n-el: Alicja Dworakowska
SP nr 9 – Rumia
kwalifikacja do wystawy:
Lena Jurek lat 9, n-el: Beata Kordaczuk
Tola Zaczek lat 9, n-el: Beata Kordaczuk
SP nr 14 – Gdańsk
kwalifikacja do wystawy:
Alessia Strąk lat 7, n-el: Zdzisława Głowienka
SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Uwaga! Kwalifikacja na wystawę nie jest nagradzana dyplomem
Wszystkich LAUREATÓW i OPIEKUNÓW zapraszamy do Galerii MDK na inaugurację konkursu dnia 2 grudnia 2022r. o godz.13.00
UWAGA! BARDZO PROSIMY O NIEZWŁOCZNY KONTAKT Z NAMI JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ JAKIEŚ BŁĘDY W DANYCH LAUREATÓW! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pobierz:
Protokół jury (PDF)