mdkslupsk.pl

  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_7745-51.jpg

Artykuły

Previous Next
DIGI–FORM-ART Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasza uczestniczka zajęć wokalnych OLIWIA PITURA w kategorii solista 7–9 lat zostałaI LAUREATKĄ w Międzynarodowym Konkursie...
"Marina 2022" 19.11.2022 r. w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbyła się gala finałowa VIII Pomorskiego Festiwalu Piosenki Marynistycznej "Marina 2022". Organizatorem...
"Minivocal 2022" 18 listopada 2022 w "Emceku" w Słupsku odbył się 30. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL 2022. Nasi reprezentanci: Filip PLEBANEK, Oliwia PITURA,...
"Wszystko można śpiewać" 17 listopada 2022 r.  w klubie KWARDRAT przy SM "Kolejarz" w Słupsku odbył się Jesienny Konkurs "WSZYSTKO MOŻNA ŚPIEWAĆ". Naszą placówkę reprezentowały: Julia JANCZAK...
Artystyczna Akademia Malucha na sportowo 16 listopada 2022 r. dzieci z Artystycznej Akademii Malucha, razem z p. Katarzyną Olszewską, uczestniczyły w zajęciach sportowych w "Kuźni Sportu". Pan trener dał...
Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "GDY DOROSNĘ..." PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJNa Wojewódzki Konkurs Plastyczny "GDY DOROSNĘ..." wpłynęły łącznie  254 prace z 31 placówek. Dnia 9.11.2022r. komisja w...

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "GDY DOROSNĘ..."

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

Na Wojewódzki Konkurs Plastyczny "GDY DOROSNĘ..." wpłynęły łącznie  254 prace z 31 placówek.


Dnia 9.11.2022r. komisja w składzie:
Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk , nauczyciel przedmiotów artystycznych), Wanda Kowalik (nauczyciel przedmiotów artystycznych), Teresa Reksnis  (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród nadesłanych prac przyznała  8 nagród i 11 wyróżnień. Ponadto przyznano 1 NAGRODĘ DYREKTORA. 44 prace zakwalifikowano na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

Przedszkole nr 2 - Słupsk
ROZALIA CWOJDZIŃSKA lat 5, n-el: Adriana Kobusińska – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Leon Mazurek lat 5, n-el: Adriana Kobusińska

Przedszkole nr 4 - Słupsk
ZOFIA GRZYBOWSKA lat 5, n-el: Agnieszka Dżugan – WYRÓŻNIENIE

Przedszkole nr 11 – Słupsk
LENA WYSOCKA lat 5, n-el: Lucyna Lubińska – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Janek Michalik lat 5, n-el:  Lucyna Lubińska

Przedszkole nr 15 - Słupsk
KACPER KOZIEŁ lat 6, n-el: Malwina Nawrocka – WYRÓŻNIENIE
JULIA ZAJĄC lat 5, n-el: Kamila Rostek – WYRÓŻNIENIE

SP nr 1 - Słupsk
NINA KIRKO lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz – WYRÓŻNIENIE
MILENA BUTWIN lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Amelia Jastrzębska  lat 12, n-el: Bożena Wesnerowicz
Zuzanna Margas  lat 11, n-el: Bożena Wesnerowicz

SP nr 2 - Słupsk

kwalifikacja do wystawy:
Marcelina Leśniewska-Drawc  lat 8, n-el: Hanna Jastrzębska

SP nr 3 - Słupsk
LENA FRASZKA lat 10, n-el: Wioleta Małachowska – NAGRODA
MILENA WILKOWSKA lat 12, n-el: Wioletta Miś – NAGRODA DYREKTORA
ANTONINA GROCHOWSKA lat 9, n-el: Wioleta Małachowska – WYRÓŻNIENIE
NIKODEM ZAREMBA lat 8, n-el: Magdalena Wilkowska – WYRÓŻNIENIE
NATALIA PETLAKOWSKA lat 8, n-el: Magdalena Wilkowska – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Kalina Fraszka lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Maja Bielenda lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Laura Bajar lat 11, n-el: Wioleta Małachowska
Julia Mielewczyk lat 12, n-el: Wioleta Małachowska

SP nr 11 – Słupsk
OLEKSANDRA POLIAKOVA lat 11, n-el: Sylwia Wysocka  – NAGRODA
LENA MONCZAK lat 10, n-el: Sylwia Wysocka – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Maria Figa  lat 11, n-el: Sylwia Wysocka
Zofia Hubert  lat 10, n-el: Sylwia Wysocka
Natalia Borkowska lat 8, n-el: Anna Monczak
Emilia Raczkowska lat 9, n-el: Anna Monczak

Zespół Szkolno-Przedszkolny – Słupsk

kwalifikacja do wystawy:
Aleksander Arellano-Piasecki  lat 8


MDK – Słupsk
NATASZA KUBACKA lat 7, n-el: Jolanta Kopczak – NAGRODA
ALICJA TOMASZEWSKA lat 7, n-el: Kinga Zaborowska – WYRÓŻNIENIE
NADIA MISZKE lat 9, n-el: Jolanta Kopczak – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Hanna Walach  lat 6, n-el: Jolanta Kopczak
Amelia Kołek  lat 6, n-el: Jolanta Kopczak
Grzegorz Mierzlikin lat 8,5, n-el: Jolanta Kopczak
Nikola Hańczyk lat 9, n-el: Jolanta Kopczak
Helena Pakuła lat 7, n-el:Kinga Zaborowska
Hanna Araszkiewicz lat 13, n-el:Kinga Zaborowska
Marianna Szumiło lat 11, n-el:Kinga Zaborowska
Julia Paszko lat 10, n-el:Kinga Zaborowska
Antonina Serkiz lat 14, n-el:Kinga Zaborowska

Zespół Szkolno-Przedszkolny - Objazda

kwalifikacja do wystawy:
Franciszek Wańdoch lat 10, n-el: Magdalena Hajko


SP – Potęgowo

kwalifikacja do wystawy:
Wiktoria Domańska lat 9, n-el: Beata Woźniak

MDK – Lębork
ZUZANNA WOŁOSZYK lat 8, n-el: Bożena Siuta – NAGRODA
SZYMON SZKODZIŃSKI
lat 10, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Tymoteusz Ruszkowski lat 11, n-el: Beata Synowiec
Maria Mościcka lat 7, n-el: Beata Synowiec
Martyna Makurat lat 7, n-el: Beata Synowiec
Aleksandra Misiak lat 8,5, n-el: Beata Synowiec
Łucja Rybarczyk lat 9, n-el: Beata Synowiec

SP nr 4 – Lębork

JULIA WACZKOWSKA lat 11, n-el: Wioletta Szymonik – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Lilianna Kwapińska lat 12, n-el: Wioletta Szymonik
Łukasz Cholcha lat 11, n-el: Wioletta Szymonik
Emilia Suprynowicz lat 10, n-el: Wioletta Szymonik

SP nr 8 – Lębork

kwalifikacja do wystawy:
Milena Zielonka lat 9, n-el: Joanna Fudala
Łucja Rybarczyk lat 9, n-el: Joanna Fudala
Natalia Ziemkowska lat 9, n-el: Joanna Fudala
Agata Gburczyk lat 9, n-el: Joanna Fudala
Zuzanna Orzeł lat 9, n-el: Ewa Sadkowska

Zespół Szkół – Kępice

kwalifikacja do wystawy:
Maja Klasa lat 12, n-el: Alicja Dworakowska

SP nr 9 – Rumia

kwalifikacja do wystawy:
Lena Jurek lat 9, n-el: Beata Kordaczuk
Tola Zaczek lat 9, n-el: Beata Kordaczuk

SP nr 14 – Gdańsk

kwalifikacja do wystawy:
Alessia Strąk lat 7, n-el: Zdzisława Głowienka

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Uwaga! Kwalifikacja na wystawę nie jest nagradzana dyplomem

Wszystkich LAUREATÓW i OPIEKUNÓW zapraszamy do Galerii MDK na inaugurację konkursu dnia 2 grudnia 2022r. o godz.13.00

UWAGA! BARDZO PROSIMY O NIEZWŁOCZNY KONTAKT Z NAMI JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ JAKIEŚ BŁĘDY W DANYCH LAUREATÓW! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pobierz:

dyskietkaProtokół jury (PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.