mdkslupsk.pl

  • 014_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2014/2015

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 9. Festiwal Młodych Talentów "Niemen Non Stop" - Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 3.10.2014 II miejsce Magdalena Bill
 
2 Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesienne nastroje" - MDK w Gdyni wyróżnienie
(kategoria wiekowa: klasy 0-III)
Alicja Warkocka Jolanta Kopczak
3 XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „TĘCZOWY KALENDARZ” - MDK w Tychach  wyróżnienie przez kwalifikację do wystawy Mateusz Perz  Wanda Kowalik
4  XIII Festiwal Piosenki Angielskiej "EYE" - Zespół Szkół w Widuchowej, 24.10.2014  I miejsce
(kategoria: 13-15 lat)
Duet
Wanesa Dyś
Maja Mędrek
Agnieszka
Siepietowska-Dadel
5 Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - Skarszewy, 29.11.2014 I miejsce Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
V miejsce Para
Joanna Łata
Oliwia Zbrojewska
6 Drugi turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - Gdynia, 6.12.2014 II miejsce
Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
IV miejsce Para
Joanna Łata
Oliwia Zbrojewska
7 XVII Ogólnopolski Festiwal "Piosenka jest dobra na zimę" - Szczecinek, 16.01.2015 I miejsce Maja Mędrek Agnieszka
Siepietowska-Dadel
8 II Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Kusowo, 17.01.2015 GRAND PRIX
9 VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 24.01.2015 II miejsce Aleksandra Daukszewicz
Daniel Spoczyński
10 II Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 20.02.2015 I miejsce
(kategoria: soliści kl. gimnazjum)
Wanesa Dyś Agnieszka Siepietowska-Dadel
11 XIII Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 14.03.2015 I miejsce
(kategoria: gitara solo - gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gitara solo - szkoły podstawowe)
Magdalena Wietrzyńska
I miejsce
(kategoria: keyboard solo - szkoły podstawowe V-VI)
Zosia Flis
Robert Piotrowski
III miejsce
(kategoria: keyboard solo - gimnazjum)
Mikołaj Flis
I miejsce
(kategoria: keyboard duety)
THE ELEMENTS
Zosia Flis
Mikołaj Flis
12 Trzeci turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - MDK w Słupsku, 14.03.2014 III miejsce Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
13 III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - SP nr 7 w Słupsku, 20.03.2015 I miejsce
(kategoria: kasy II SP)
Wanessa Kaniewska Daniel Spoczyński
II miejsce
(kategoria: kasy I SP)
Urszula Sieradzka
14 Konkurs Plastyczny "Danuta Siedzikówna – sanitariuszka „Inka" - Gdańsk, 27.03.2015 (organizator: europoseł Anna Fotyga i poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk Wyróżnienie
(kategoria: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne)
Klaudia Kania
Michalina Szumiło
Kinga Zaborowska
15 IV Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - GOK w Damnicy, 26.03.2015  I miejsce Klaudia Medwid Agnieszka Siepietowska-Dadel
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
16 XIX Festiwal Piosenki Marynistycznej „Łajba 2015" - SIT, 28.03.2015 III miejsce
(kategoria: soliści)
Wanessa Kaniewska Daniel Spoczyński
wyróżnienie Ksenia Rachwalska Bogusława Plebanek
17 Konkurs plastyczny "Maska Tradycyjna i Współczesna" - MDK "Dom Harcerza" w Krakowie, 10.04.2015  wyróżnienie
(kategoria: 12-15 lat)
Kornelia Jaworska Wanda Kowalik
18 Wojewódzki Konkurs Piosenki Kompozytorów Polskich "ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE" - MDK w Gdyni, 11.04.2015 I miejsce
(kategoria: szkoła ponadgimnazjalna)
Maja Mędrek  
19 Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - X Memoriał Henryka Gagatka - Bytom, 24-26.04.2015
II miejsce Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
20 Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z podróży" - MDK w Częstochowie, 24.04.2015 II nagroda Eliza Niewiadomska Jolanta Kopczak
Wyróżnienie Paulina Mosakowska
21 XXIV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 29.05.2015
I miejsce
(kategoria: kl. I-II SP)
Wanesa Kaniewska Daniel Spoczyński
I miejsce
(kategoria: Gimnazjum)
Aleksandra Daukszewicz
22 VI Ogólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej "Forma" - Barcino, 18-20.06.2015 wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
23 VIII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne "Kot 2015" - MDK we Wrocławiu, czerwiec 2015
wyróżnienie
(kategoria: kl. 0-III SP)
Paulina Krajnik Wanda Kowalik
24 VII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Eurosong 2015" - Malbork, 21-22.08.2015 II miejsce Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
UWAGA! Ze względu na chorobę nauczyciela wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "To, co ważne..." zostaną udostępnione 16 lutego 2024 r. na stronie internetowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 Od 2 października 2023 r. w sprawie rekrutacji należy kontaktować z sekretariatem MDK pod numerem tel. 59 842-50-52
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.