mdkslupsk.pl

  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_4667-32.jpg

Artykuły

XV Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej - wyniki

XV REJONOWY PRZEGLĄD MUZYKI GITAROWEJ
SŁUPSK –  13.04.2013

PROTOKÓŁ JURY

W dniu 13 kwietnia 2013 r. odbył się XV Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej. Uczestniczyło w nim 20 solistów i 11 zespołów z Koszalina, Gdańska, Gdyni oraz ze Słupska.

Jury w składzie: Andrzej Guziński, Roman Pawlaczyk, Paweł Lange,
po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria: SOLIŚCI – DO DWÓCH LAT NAUKI
I MIEJSCE - Bartosz Kałus (Pałac Młodzieży w Koszalinie)
II MIEJSCE Paula Gajos (Szkoła Muzyczna Yamaha w Koszalinie)
III MIEJSCE - Mikołaj Cerek (Virtuo-Centrum Muzyczne w Gdyni)
WYRÓŻNIENIE:
Grzegorz Derdziński (Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku)
Alicja Owczarek (Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku)

Kategoria: SOLIŚCI – POWYŻEJ DWÓCH LAT NAUKI
I MIEJSCE - Jakub Klawikowski (Pałac Młodzieży w Gdańsku)
II MIEJSCE - Dominika Sobiegraj (Virtuo-Centrum Muzyczne w Gdyni)
III MIEJSCE - Łucja Szarek (Pałac Młodzieży w Koszalinie)
WYRÓŻNIENIE:
Karolina Ogierman (Pałac Młodzieży w Koszalinie)
Marta Borowska (Szkoła Muzyczna Yamaha w Koszalinie)

Kategoria: ZESPOŁY – muzyka instrumentalna
I MIEJSCE - Kwartet Gitarowy (Pałac Młodzieży w Koszalinie) w składzie: Joanna Kuczkowska, Joanna Pasińska, Malwina Kwaśniewska, Bartosz Kałus
II MIEJSCE - Duo Tres (Pałac Młodzieżowy w Gdańsku) w składzie: Tomasz Wasilewski, Michał Zabielski, Krzysztof Piekarski
III MIEJSCE - Zespół z Pałacu Młodzieży w Gdańsku w składzie: Bogna Orlikowska, Jakub Swinarski, Cezary Swinarski

Kategoria: ZESPOŁY – muzyka wokalno-instrumentalna
I MIEJSCE - Zespół z Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku w składzie: Iga Szklarkowska, Julia Sklenarska, Natalia Konopka
WYRÓŻNIENIE - Zespół ze Szkoły Muzycznej Yamaha w Koszalinie w składzie: Michał Liss, Aleksandra Baranowicz, Marta Borowska, Krzysztof Mikulski, Przemysław Mikulski, Monika Bernaś

grafika

Pobierz:
Wyniki przeglądu(PDF)

 

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.