mdkslupsk.pl

  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_0248-26.jpg

Artykuły

Previous Next
XXI Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" Niezmiernie miło nam poinformować, że uczestniczka warsztatów artystycznych – SITO MDK – ANTONINA SERKIZ zajęła III miejsce w kategorii Rysunek (grupa wiekowa 13-15...
Podsumowanie konkursu "Podwórko - Słoneczne podwórko" 31 maja 2022 r. zapraszamy na podsumowanie XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Podwórko - Słoneczne podwórko".  
"Łajba 2022" 23 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku odbył się XXV Festiwal piosenki Marynistycznej "ŁAJBA 2022". W konkursie udział wzięły: Oliwia PITURA, Zuzia...
XXVI Ogólnopolski Konkurs "Życie bajką jest" Pragniemy ogłosić, że ANTONINA SERKIZ z pracowni warsztatów artystycznych SITO MDK otrzymała WYRÓŻNIENIE w plastycznej części konkursu (kategoria: szkoły podstawowe...
Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 11.03.2022 r. w sali teatralnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siemianicach odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie wiosna"...
Zajęcia dla dzieci-uchodźców z Ukrainy Chętne dzieci-uchodźców z Ukrainy zapraszamy na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku. Informacje pod numerem telefonu 59 8425052 w godzinach pracy...

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "DBAMY O ZDROWIE"

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

Na Wojewódzki Konkurs Plastyczny "DBAMY O ZDROWIE" wpłynęło łącznie  139 prac z 18 placówek.
Dnia 20.12.2021r. komisja w składzie:
Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk , nauczyciel przedmiotów artystycznych), Wanda Kowalik (nauczyciel przedmiotów artystycznych), Teresa Reksnis (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród nadesłanych prac przyznała  11 nagród i  8 wyróżnień. Ponadto przyznano 1 NAGRODĘ DYREKTORA. 36 prac zakwalifikowano na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

SP nr 3 - Słupsk
PAULINA KAMYSZEK lat 12, n-el: Wioleta Małachowska – NAGRODA
ZUZANNA PISZKO lat 10, n-el: Wioleta Małachowska – NAGRODA
JULIA MILEWCZYK lat 11, n-el: Wioleta Małachowska – NAGRODA
ALICJA PIETRAS lat 9, n-el: Renata Bugiel – NAGRODA
JULIA ŁUKASZEWICZ lat 9, n-el: Elżbieta Musznicka – NAGRODA
LENA FRASZKA lat 9, n-el: Elżbieta Musznicka – NAGRODA
ZUZANNA KLIMEK lat 10, n-el: Ewa Chowaniec – WYRÓŻNIENIE
JAN PLUTO-PRONDZIŃSKI lat 7, n-el: Magdalena Wilkowska – WYRÓŻNIENIE
HANNA HENDRICH lat 9, n-el: Renata Bugiel – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Martyna Zabiegły  lat 10, n-el: Ewa Chowaniec
Alicja Kiełb lat 9 n-el: Renata Bugiel
Karina Głowiński, lat 9, n-el: Renata Bugiel
Mark Obeziuk lat 9, n-el: Renata Bugiel
Amelia Czarnecka lat 9, n-el: Elżbita Musznicka
Kacper Kublik lat 9, n-el: Elżbieta Musznicka
Julia Rajska lat 9, n-el: Elżbieta Musznicka
Artur Shcherbakov lat 7, n-el: Magdalena Wilkowska
Izabela Kiełb lat 7 n-el: Magdalena Wilkowska

NSP nr 7 – Słupsk

kwalifikacja do wystawy:
Zofia Słowik lat 9, n-el: Katarzyna Majek
Marcin Bogdanowicz lat 9, n-el: Katarzyna Majek
Amelia Chomiszczak lat 9, n-el: Katarzyna Majek
Anna Zamaro lat 9, n-el: Katarzyna Majek

SP nr 4 - Słupsk
WERONIKA WŁOCH lat 12, n-el: Marta Andrzejewska – NAGRODA
WIKTORIA BRZYK lat 12, n-el: Marta Andrzejewska - NAGRODA

V LO - Słupsk

kwalifikacja do wystawy:
Julia Głowacka  lat 15, n-el: Żaneta Obolewicz

MDK – Słupsk
KAMILA MULARCZYK lat 8, n-el: Jolanta Kopczak - NAGRODA DYREKTORA

kwalifikacja do wystawy:
Magda Grącikowska  lat 11, n-el: Kinga Zaborowska

SOSW – Słupsk
ALICJA DUSZA  lat 21, n-el: Beata Zielonko – NAGRODA
FILIP OLEJNIK  lat 21, n-el: Beata Zielonko – WYRÓŻNIENIE
PAULINA WASYLKO lat 20, n-el: Beata Zielonko – WYRÓŻNIENIE

ZSZ – Damnica
ZUZANNA KRYSIAK lat 8, n-el: Jolanta Kozyrska - WYRÓŻNIENIE

SOSW – Damnica
JULIANNA WILK lat 14, n-el: Joanna Chudziak - WYRÓŻNIENIE

SP nr 1 - Ustka
ALICJA ZAWIEROWSKA lat 10, n-el: Lilla Marciniak - WYRÓŻNIENIE


Szkoła Podstawowa w Charnowie

kwalifikacja do wystawy:
Franciszek Łaznowski lat 7, n-el: Aleksandra Koszada
Alicja Latasiewicz lat 8, n-el: Aleksandra Koszad

MDK - Lębork
BARTŁOMIEJ GŁÓWCZEWSKI lat 6, n-el: Alina Walkusz – NAGRODA
KATARZYNA PIETRUSZYŃSKA lat 7, n-el: Alina Walkusz – NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Amelia Banasiuk lat 7, n-el: Beata Synowiec
Zuzanna Bajor lat 7, n-el: Beata Synowiec
Zuzanna Marczykowska lat 7, n-el: Beata Synowiec
Julia Dułak lat 7, n-el: Alina Walkusz
Antoni Makowski lat 7, n-el: Alina Wakusz
Amelia Majdańska lat 8 n-el: Beata Synowiec
Milena Szkodzińska lat 7, n-el: Beata Synowiec
Kornelia Kwiatkowska lat 7, n-el: Beata Synowiec
Liliana Pawlik lat 7, n-el: Beata Synowiec
Lilianna Olszewska lat 10, n-el: Beata Synowiec
Lisa Lampe lat 9, n-el: Alina Walkusz

SP nr 1 – Lębork

kwalifikacja do wystawy:
Wiktoria Wikariusz lat 9, n-el: Dorota Przychoda
Maja Tutakowska lat 10, n-el: Dorota Przychoda
Alicja Kajser lat 7, n-el: Dorota Przychoda
Lena Gryczan lat 8, n-el: Dorota Przychoda
Zuzia Kaniuk lat 9, n-el: Dorota Przychoda
Natalia Trąbińska lat 7, n-el: Dorota Przychoda
Franek Białk lat 9, n-el: Dorota Przychoda
Dymitr Lebioda lat 9, n-el: Dorota Przychoda

UWAGA! BARDZO PROSIMY O NIEZWŁOCZNY KONTAKT Z NAMI JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ JAKIEŚ BŁĘDY W DANYCH LAUREATÓW! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inaugurację konkursu planujemy na 13 stycznia 2022r. o godz.13.00.
W sytuacji wprowadzenia obostrzeń nagrody i wyróżnienia zostaną wysłane pocztą, a prace Laureatów zostaną zaprezentowane na wystawie on-line.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Uwaga! Kwalifikacja na wystawę nie jest nagradzana

 

Pobierz:

dyskietkaProtokół jury (PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.