PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ
Na Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "MÓJ PRZYJACIEL" wpłynęło łącznie 280 prac z 32 placówek.
Dnia 2.12.2020r. komisja w składzie:
Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk , nauczyciel przedmiotów artystycznych), Wanda Kowalik (nauczyciel przedmiotów artystycznych), Katarzyna Olszewska (nauczyciel wychowania przedszkolnego) spośród nadesłanych prac w kategorii FOTOGRAFIA nagrodziła 4 i wyróżniła 2 autorów, natomiast w kategorii PLASTYKA przyznała 10 nagród i 17 wyróżnień. Ponadto przyznano 6 WYRÓŻNIEŃ DYREKTORA. 46 prac zakwalifikowano na wystawę pokonkursową.
Lista laureatów konkursu:
SP 3 - Słupsk
NICOLA NOWICKA lat 12, n-el: Wioleta Małachowska - NAGRODA
HANNA ŻURAWSKA lat 10, n-el: Wioleta Małachowska – WYRÓŻNIENIE
PIOTR ŁACH lat 9, n-el: Wioleta Knapa-Przedborska – NAGRODA
SZYMON PŁACZEK lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Julia Kłopotowska lat 8, n-el: Renata Bugiel
Alicja Kiełb lat 8, n-el: Renata Bugiel
Wiktoria Struska lat 8, n-el: Renata Bugiel
Wiktoria Toronowska lat 8, n-el: Renata Bugiel
Hanna Hendrich lat 8, n-el: Renata Bugiel
Lena Białowąs lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska
Tymoteusz Kisiel lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska
Natasza Czawłytko lat 8, n-el: Renata Bugiel
Natalia Życińska lat 8, n-el: Renata Bugiel
Nadia Wojcik lat 8, n-el: Renata Bugiel
Oskar Małecki lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska
Weronika Kulińska lat 9, n-el: Monika Muszyńska
Liliana Kumpiń lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska
NSP 7 – Słupsk
MAJA KRÓLIKOWSKA lat 11, n-el: Barbara Pieślak - NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Alicja Matowicz lat 9, n-el: Katarzyna Janusiak
SP 8 - Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Natalia Karwacka lat 9, n-el: Małgorzata Łapińska – Wencławska
Lena Kocik lat 9, n-el: Irena Dwulit - Czerwonka
Nela Sasko lat 8, n-el: Iwona Sazon
Liliana Laskus lat 8, n-el: Iwona Sazon
Julia Cibińska lat 8, n-el: Iwona Sazon
SP 11 – Słupsk
EDWARD NADOLNY lat 8, n-el: Agata Trawińska – NAGRODA
II LO - Słupsk
ANASTAZJA ŁUKACZYK lat 16, n-el: Jadwiga Girsa-Zimny – NAGRODA
MDK – Słupsk
GRZEGORZ MIERZLIKIN lat 6, n-el: Jolanta Kopczak - NAGRODA
KAMILA MULARCZYK lat 6, n-el: Jolanta Kopczak - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Weronika Kacperek lat 9, n-el: Marta Andrzejewska
Julia Paszko lat 9, n-el: Marta Andrzejewska
Zosia Staroń lat 6, n-el: Jolanta Kopczak
Nadia Mieszke lat 7, n-el: Jolanta Kopczak
SOK – Słupsk
MAKSYMILIAN PYZIO lat 15, n-el: Jadwiga Girsa-Zimny – WYRÓŻNIENIE
MALWINA BORKOWSKA lat 13, n-el: Jadwiga Girsa-Zimny – NAGRODA
ZSZ – Damnica
MACIEJ WARKOCKI lat 8, n-el: Agnieszka Warkocka - NAGRODA
SOSW – Damnica
JAKUB KEPEN lat 12, n-el: Agnieszka Warkocka - WYRÓŻNIENIE
WIKTORIA MAŁCZYŃSKA lat 16, n-el: Agnieszka Warkocka - WYRÓŻNIENIE
ANNA WILK lat 15, n-el: Agnieszka Warkocka - WYRÓŻNIENIE
PATRYK PYŚNIAK lat 16, n-el: Agnieszka Warkocka - WYRÓŻNIENIE
PRZEMYSŁAW FORTUNKA lat 10, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
MARCIN KARPIŃSKI lat 11, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
ALEKSANDRA KARPIŃSKA lat 13, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
HELENA KOLP lat 12, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
ŁUKASZ FORTUNKA lat 13, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
ZSZ - Skorzewo
kwalifikacja do wystawy:
Bartosz Hildebrandt lat 5, n-el: Marzena Kreft
MDK – Miastko
kwalifikacja do wystawy:
Maja Władymirow lat 9, n-el: Agnieszka Narloch
Lena Dróżdż lat 10, n-el: Agnieszka Narloch
Julia Uśpińska lat 8, n-el: Agnieszka Narloch
MDK - Lębork
ALICJA PISKORSKA lat 11, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA
ZOFIA KLAJA lat 9, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA
NATALIA ZIEMKOWSKA lat 7, n-el: Beata Synowiec - WYRÓŻNIENIE
ZUZIA WOŁOSZYK lat 6, n-el: Bożena Siuta - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Agata Wenek lat 9, n-el: Beata Synowiec
Aleksandra Murawska lat 8, n-el: Beata Synowiec
Stanisław Rutecki lat 9, n-el: Beata Synowiec
Julian Rutecki lat 9, n-el: Beata Synowiec
Aleksander Lis lat 6, n-el: Bożena Siuta
Milena Grunholc lat 6, n-el: Beata Synowiec
Maria Szafałowicz lat 9, n-el: Bożena Siuta
Łucja Rybarczyk lat 7, n-el: Bożena Siuta
SP nr 1 – Lębork
MAJA TUTAKOWSKA lat 10, n-el: Dorota Przychoda - WYRÓŻNIENIE
Społeczna Językowa SP - Lębork
NATALIA WOJCIECHOWSKA lat 8, n-el: Bożena Siuta - NAGRODA
MARTYNA WALCZYŃSKA lat 8, n-el: Bożena Siuta - NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Ksawery Dulewicz lat 8, n-el: Bożena Siuta
Antonina Klis lat 7, n-el: Bożena Siuta
Julia Czaja lat 8, n-el: Bożena Siuta
Michał Gniedziejko lat 11, n-el: Bożena Siuta
POA - Lębork
JULIA DRWIĘGA lat 12, n-el: Bożena Kurowska-Maciak - NAGRODA
AMELIA PILARSKA lat 10, n-el: Bożena Kurowska-Maciak - NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Gabriela Książek lat 5, n-el: Bożena Kurowska-Maciak
Zgłoszenia indywidualne
MARCELINA JELEŃ lat 18 (Koteże) - WYRÓŻNIENIE
ARTUR JAKSENDER lat 10 (Częstochowa) – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” - Borkowo
ZUZANNA CHOLCHA lat 5, n-el: Anna Dobrzyńska - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Zuzanna Bogusiewicz lat 4, n-el: Katarzyna Podbierezka
Stanisław Barański lat 5, n-el: Anna Dobrzyńska
Zuzanna Leyk lat 5, n-el: Anna Dobrzyńska
SP nr 1 – Starogard Gdański
KONRAD NAJDA lat 7, n-el: Sabina Fryszka - WYRÓŻNIENIE
SP TE VIZJA - Gdańsk
kwalifikacja do wystawy:
Iwo Żbikowski lat 8, n-el: Beata Wiśniewska
PSP Zakonu Pijarów – Rzeszów
NIKOLA BILUT lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
ZUZANNA PAJĄK lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
HANNA KUĆ lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
ANDRZEJ PIENIĄŻEK lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
ŁUCJA FUSIARZ lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
kwalifikacja do wystawy:
Eliza Pelc lat 6, PSP Zakonu Pijarów – Rzeszów, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska
Emilia Potera lat 6, PSP Zakonu Pijarów – Rzeszów, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska
W tym wyjątkowym czasie wystawę pokonkursową prezentujemy on-line. Laureaci otrzymają nagrody pocztą w styczniu 2021 roku. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Uwaga! Kwalifikacja na wystawę nie jest nagradzana.
UWAGA! BARDZO PROSIMY O NIEZWŁOCZNY KONTAKT Z NAMI JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ JAKIEŚ BŁĘDY W DANYCH LAUREATÓW! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pobierz protokół pdf