mdkslupsk.pl

  • 031_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2016/2017

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 Pierwsza edycja "Przeglądu Talentów Muzycznych"- Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 23.09.2016 I miejsce
(kategoria młodzieżowa)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
III miejsce
(kategoria młodzieżowa)
Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska-Dadel
2 Mistrzostwa Wielkopolski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Poznań, 14-16.10.2016 I miejsce
(klasyfikacja indywidualna)
Wojciech Okuniewski Bogusłw Dyk
IV miejsce
(turniej par)
Wojciech Okuniewski
V miejsce
(turniej par)
Dominik Krajnik
IV Memoriał Olka Czwakiela - turniej cyklu Auto Watin Grand Prix Wielkopolski - Poznań, 15.10.2016 IV miejsce
(turniej par)
Wojciech Okuniewski
3 XV Festiwal Piosenki Angielskiej EYE - Widuchowa, 28.10.2016 I miejsce
(kategoria 16-19 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
4 X Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - Sławieński Dom Kultury, 12-13.11.2016 wyróżnienie
(nagroda ufundowana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
Nagroda publiczności
5 III Powiatowy Przegląd Solistów-Instrumentalistów - Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie, 18.11.2016 I miejsce
(kategoria gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
II miejsce
(kategoria gimnazjum)
Kacper Zieliński Zbigniew Bałbatun
III miejsce
(kategoria gimnazjum)
Paweł Bałbatun
6 XXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Henryka Hampla - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach (k. Częstochowy), 19-20.11.2016 wyróżnienie Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
7 XXI Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach" - Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, 25.11.2106
I Nagroda
(kategoria malarstwo 16-20 lat)
Kornelia Jaworska Wanda Kowalik
8 IX Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki "HOFFER SUPERHIT FESTIVAL DZIAŁDOWO" - Miejski Dom Kultury w Działdowie, 26.11.2016 Nagroda specjalna
(kategoria: 13-18 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
9 Konkurs wokalny "Sing.Zostań gwiazdą!" - CH Atrium Molo w Szczecinie, 30.12.2016 I miejsce
(kategoria: 4-9 lat)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
10 IX Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej Lębork 2017 - Lęborskie Centrum Kultury "Fregata", 14.01.2017
II miejsce
(kategoria: klasa I-III SP)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
11 IV Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Szczecinek, 20.01.2017 Nagroda specjalna
(kategoria: 16 lat i więcej)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
12 9. Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad światem cicha noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 21.01.2017 I miejsce
(kategoria: klasa I-III SP)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
III miejsce
(kategoria: klasa IV-VI SP)
Wanessa Kaniewska
13 Konkurs ekologiczny "Wspólnie dbamy o środowisko" - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku, 3.02.2017 II miejsce
ex aequo
(kategoria plastyczna)
Alicja Basichowska Kinga Zaborowska
Klaudia Kania
Wyróżnienie
(kategoria plastyczna)
Aleksandra Kotowicz
14 II Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 11.02.2017 I miejsce
(kategoria: soliści szkół gimnazjalnych)
Roksana Kulpa
Agnieszka Siepietowska
15 IV Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 17.02.2017 I miejsce
(kategoria: soliści szkoły ponadgimnazjalne)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
16 III turniej z cyklu Grand Prix Par U20 - Gdańsk, 28.02.2017 II miejsce Oliwia Zbrojewska Bogusław Dyk
17 Mistrzostwa Polski Juniorów w brydżu sportowym - Tęgoborze, 9-12.03.2017 Złoty medal
(kategoria miksty)
Wojciech Okuniewski Bogusław Dyk
Srebrny medal
(kategoria teamy)
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
18 XV Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - Miejski Dom Kultury w Człuchowie, 11.03.2017 II miejsce
(kategoria: gitara solo – gimnazjum i ponadgimnazjalne)
Patrycja Groch
Magdalena Kwidzińska
19 XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Dozwolone do lat 19" - Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie, 18.03.2017 I miejsce
(kategoria: soliści 16-19 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
20 II Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe Nuty Poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 23.03.2017 II miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
III miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Wanesa Dyś
21 XXI Festiwal Piosenki Marynistycznej "ŁAJBA 2017" - SP nr 9 w Słupsku, 25.03.2017 III miejsce
(kategoria: zespoły)
Zespół wokalny "SZA"
Bogusława Plebanek
22 Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie Wiosna" - SP w Bierkowie, organizator CKiBP Gminy Słupsk w Głobinie, 31.03.2017 III miejsce
(kategoria: soliści
kl. IV-VI SP)
Alicja Warkocka Daniel Spoczyński
wyróżnienie
(kategoria: soliści - gimnazja)
Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
23 II Festiwal Polskiej Piosenki pn. "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 31.03.2017 I miejsce
(kategoria wokalna - szkoły ponadgimnazjalne)

Nagroda specjalna
Indeks Instytutu Muzyki
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
III miejsce
(kategoria wokalna - szkoły ponadgimnazjalne)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
24 V Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 8.04.2017  I miejsce
(kategoria: soliści - wokaliści kl. I-III SP)
Urszula Sieradzka
Małgorzata Spoczyńska
I miejsce
(kategoria: soliści - wokaliści kl. IV-VI SP)
Kaja Bałyk Krzysztof Plebanek
25 IV Turniej z cyklu PJATK Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego - Dom Kultury SM "Janowo" w Rumi, 22.04.2017 I miejsce para

Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk 
II miejsce para

Michalina Krysiak
(MDK Słupsk)
Kaja Miłek
(MDK Rumia)
26 VI Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 28.04.2017 Nagroda Główna Natalia Rudyk
Krzysztof Plebanek
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
27 XI Festiwalu Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytowskie Centrum Kultury, 19.05.2017 III miejsce
(kategoria 7-12 lat)
Urszula Sieradzka
Małgorzata Spoczyńska
28 II Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej "Cała sala śpiewa z nami" - Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, 25-26.05.2017
II Nagroda Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
29 II Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy pt. "JA" - Liceum Plastyczne przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku, 2.06.2017 Nagroda
(kategoria fotograficzna)
Alicja Basichowska Kinga Zaborowska
30 I Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Bajkowa Kraina" - Biblioteka Publiczna Miasta I Gminy Kępice, 3.06.2016 II miejsce
(kategoria 7-9 lat)
Julia Spoczyńska Małgorzata Spoczyńska
Nagroda Specjalna
(kategoria 10-12 lat)
Urszula Sieradzka
wyróżnienie
(kategoria 10-12 lat)
Wanessa Kaniewska
31 VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Europejskiej - Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie, 9.06.2017
III miejsce
(kategoria 17-20 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
32 XXXI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Suchy Las (k. Poznania), 15-18.06.2017 Srebrny medal
(turniej par mikstowych)
para

Barbara Superson
(Skawina)
Wojciech Okuniewski
(MDK Słupsk)
Bogusław Dyk
Brązowy medal
(turniej par mikstowych)
para

Oliwia Zbrojewska
(MDK Słupsk)
Tytus Żurawski
(Gdańsk)
III miejsce
(klasyfikacja indywidualna)
Wojciech Okuniewski
33 Konkurs plastyczny pt. "Słupsk pięknieje na wiosnę" - Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku, 20.06.2017
II Nagroda
(kategoria 6-10 lat)
Antoś Borowski
Wanda Kowalik
III Nagroda
(kategoria 6-10 lat)
Kamil Mosionek
wyróżnienie
(kategoria 6-10 lat)
Natalia Kamińska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

60-lecie MDK Zapraszamy do zapoznania się z imprezami (wraz z galerią zdjęć), które odbyły się w związku z 60-leciem naszej placówki. Artykuły te dostępne są po kliknięciu na poniższy baner "60 lat MDK".

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku