mdkslupsk.pl

  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_0203-12.jpg

Artykuły

Pracownia Muzyczna - plan zajęć

Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
Spoczyński Daniel keyboard 15.55-19.05 16.00-18.05      
studio piosenki 14.50-15.50  18.10-19.10   16.30-18.35  
Plebanek Krzysztof studio piosenki 16.00-20.00   15.30-16.15
16.25-17.10
17.20-18.05
18.15-19.00
   
Plebanek Bogusława studio piosenki       16.00-19.30  
Spoczyńska Małgorzata studio piosenki   16.00-17.00
17.05-18.05
18.10-19.10
     
Siepietowska Agnieszka studio piosenki     15.00-16.30
16.35-17.35
17.40-19.40
   
Cysewski Łukasz studio piosenki         16.00-19.00
zespoły muzyczne       15.30-17.45  
Bałbatun Zbigniew gitara klasyczna
ukulele
16.50-20.00 16.50-20.00 16.50-20.00 16.50-20.00  
Kwidzińska Magdalena gitara klasyczna   17.15-19.40     15.45-19.40
Uszkiewicz  Grzegorz gitara klasyczna 16.30-17.15
17.25-18.10
18.20-19.05
  17.00-17.45
17.55-18.40
18.50-19.35
  16.45-17.30
17.40-18.25
18.35-19.20
Gałązka Marcin gitara elektryczna 15.00-15.45
15.50-16.35
16.10-17.55 16.30-17.15    
gitara klasyczna   17.00-17.45
17.50-18.35
     
zespoły muzyczne 16.40-19.05 18.40-20.15 14.30-16.35
17.50-20.15 
   

Pracownia Plastyczna - plan zajęć

Lp. Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
1 Jolanta Kopczak nauka szycia 17.50-19.20   17.50-19.20    
zajęcia plastyczne 15.40-16.40
16.45-17.45
  15.40-16.40
16.45-17.45
   
3 Zaborowska Kinga zajęcia plastyczne 16.00-18.15   16.00-18.15    
4 Romaniuk Agnieszka zajęcia plastyczne   16.00-17.45   16.00-17.45  
5 Szczepłocki Andrzej rysunek i malarstwo 17.00-19.15   17.00-19.15   17.00-19.15

Pracownia Języków Obcych - plan zajęć

Lp. Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw.
1 Szewczyk Karolina język angielski 16.00-17.15
(grupa C)

17.20-19.35
(grupa G)
15.40-16.40
(grupa C)

16.45-17.25
(grupa D)

17.30-19.40
(grupa F)
  15.50-17.20
(grupa D)
2 Bedka Aldona język angielski 16.00-16.45
16.50-17.35
17.40-18.25
18.30-19.15
    16.00-16.45
16.50-17.35
17.40-18.25
18.30-19.15

Pracownia Tańca - plan zajęć

Lp. Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
1 Szanel Wioletta "MINI AKCENT" 16.20-17.05   16.20-17.05    
"AKCENT II" 17.10-18.10   17.10-18.10    
"KONTRA II" 18.15-19.45 17.25-18.55      
2 Szymczewska-Kuhn Iwona "MINI AKCENT" 16.20-17.05   16.20-17.05    
"AKCENT I" 17.10-18.10   17.10-18.10    
3 Bartoś Katarzyna "GEST"   16.00-17.20   16.00-17.20  
"KONTRA I" 18.15-19.45 17.25-18.55      
4 Maciejewska Karolina   "ISKIERECZKI"         16.15-17.00
"ISKIERKI"     16.30-18.00    
"RELLISE"         17.05-19.15
"SWING" 16.30-18.50     16.30-18.50  

Koła zainteresowań - plan zajęć

Lp. Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
1 Dyk Bogusław koło brydża sportowego         16.00-19.15
2 Kopczak Jolanta koło fotograficzne   15.30-17.45      
3 Stoike-Stempkowska Joanna koło teatralne 16.00-20.40
    16.30-18.50
 
4 Michałowska Dorota koło dziennikarskie     16.30-18.15 16.30-18.15  
5 Olszewska Katarzyna Artystyczna Akademia Malucha 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00

Pracownia Zajęć Rytmiczno-Umuzykalniających - plan zajęć

Lp. Nazwisko i Imię nauczyciela Forma zajęć Pn. Wt. Śr. Czw. Pt.
1 Szanel Wioletta
Szymczewska-Kuhn Iwona
rytmika
"Brzdące"
15.45-16.15   15.45-16.15    

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Odwołane zajęcia! 1. W dniach 27.10–2.11.2020 r. nie odbędą się zajęcia koła teatralnego prowadzone przez p. Joannę Stoike-Stempkowską. 2. W dniach 26–29.10.2020 r. nie odbędą się zajęcia nauki gry na gitarze i ukulele prowadzone przez p. Zbigniewa Bałbatuna.
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 UWAGA!!! Rekrutacja do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. Podzielona zostanie na trzy etapy: I etap: uczestnicy kontynuujący zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w...
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.