mdkslupsk.pl

  • 057_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2021/2022

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 Przegląd Talentów Muzycznych - Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 28.10.2021 I miejsce
(kategoria powyżej 18 lat)
duet "The Satis"
Patrycja Szczegielniak
Cezary Chmielowiec 
Marcin Gałązka
III miejsce
(kategoria powyżej 18 lat)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
2 VIII Pomorski Konkurs Wokalny "W polskiej tonacji czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku, 30.10.2021 I miejsce
(kategoria 16-25 lat)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
wyróżnienie
(kategoria 16-25 lat)
Kinga Życzyńska
Agnieszka Siepietowska
3 VII Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "MARINA 2021" – Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 19.11.2021 I miejsce
(kategoria
soliści klas V–VIII SP)
Julia Janczak Bogusława Plebanek
II miejsce
(kategoria soliści
klas V–VIII SP)
Zosia Janikowska
4 V Festiwal Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Katedra Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku, 24.11.2021 I miejsce Roksana Kulpa Agnieszka Siepietowska
III miejsce Kalina Marczuk
5 24. Giełda piosenki dla dzieci i młodzieży - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku, 27.11.2021 III miejsce Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
6 VIII Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej – Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 3.03.2022 II miejsce
(kategoria
soliści szkoły ponadpodstawowe)
Kinga Życzyńska Agnieszka Siepietowska
Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Idzie wiosna" - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach, 11.03.2022 II miejsce
(kategoria
soliści 6 lat–III klasa SP)
Katarzyna Winnik Agnieszka Siepietowska
II miejsce
(kategoria
soliści IV–VIII klasa SP)
Misza Szcześniak
III miejsce
(kategoria
soliści 6 lat–III klasa SP)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
wyróżnienie
(kategoria
soliści IV–VIII klasa SP)
Natalia Lewna
8 XXVI Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto "Życie bajką jest" - Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim, 2.04.2022 wyróżnienie
(część plastyczna kategoria
5–8 klasa SP)
Antonina Serkiz Kinga Zaborowska
9 XXV Festiwal Piosenki Marynistycznej "Łajba 2022" - SP nr 9 w Słupsku, 23.04.2022 I miejsce
(kategoria
soliści klas 1–3 SP)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
wyróżnienie
(kategoria
soliści klas 4–8 SP)
Julia Janczak
10 XXI Pomorski Konkurs Plastyczny "Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" - Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, maj 2022 III miejsce
(kategoria rysunek 13–15 lat)
Antonina Serkiz Kinga Zaborowska
11 XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier 2022" - Suwalski Ośrodek Kultury, 26-28.05.2022 III miejsce
Brązowa Muszelka Wigier
(kategoria piosenka - soliści 6–10 lat
Katarzyna Winnik Agnieszka Siepietowska
12 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Poniesie Nas Muzyka" – Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, 28.05.2022 I miejsce
(kategoria soliści 7–10 lat)
Oliwia Pitura Bogusława Plebanek
13 9. Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej – PUMA 2022 – Słupski Ośrodek Kultury, 2.07.2022 Grand Prix
Marszałka Województwa Pomorskiego
zespół "Lowrider" Marcin Gałązka

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.