mdkslupsk.pl

  • 028_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2018/2019

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 V Pomorski Konkurs Wokalny pn. "W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku, 27.10.2018 II miejsce
(kategoria 16-30 lat)
Kinga Łozińska
Agnieszka Siepietowska
III miejsce
(kategoria 16-30 lat)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
2 XI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - "Ojczyzna" - Sławieński Dom Kultury, 25.11.2018  wyróżnienie  Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
3 V Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "MARINA 2018" - Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 30.11.2018 III miejsce
(kategoria zespoły kl. 6-8 SP i Gimnazjum)
zespół "Farcik" Małgorzata i Daniel
Spoczyńscy
wyróżnienie
(kategoria soliści SP kl. 1–5)
Zosia Janikowska Bogusława Plebanek
4 XXIX Festiwal Pieśni Religijnej "Cantate Domino" - Centrum Kultury 105 w Koszalinie, 1-2.12.2018 I miejsce
(kategoria soliści dziecięcy)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
II miejsce
(kategoria soliści młodzieżowi)
Kinga Łozińska
5 IV Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej pn. "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 14.03.2019 I miejsce
(kategoria szkoły ponadgimnazjalne)
Julia Nawacka
Krzysztof Plebanek
III miejsce
(kategoria szkoły ponadgimnazjalne)
Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
6 IV Festiwal Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 22.03.2019 I miejsce
(kategoria szkoły średnie)
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
wyróżnienie
(kategoria szkoły średnie)

nagroda publiczności
Konrad Kowalski Agnieszka Siepietowska
7 VIII Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 5.04.2019 wyróżnienie Weronika Marcjan
Agnieszka Siepietowska
8 VII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 12-13.04.2019 I miejsce
(kategoria: soliści-wokaliści kl. 4-6 SP)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
II miejsce
(kategoria: soliści-wokaliści kl. 4-6 SP)
Misza Szcześniak
III miejsce
(kategoria: interpretacje kl. 1-3 SP)
Zofia Giedrojć Joanna
Stoike-Stempkowska
9 XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Witkacy i ja" - Herbaciarnia w Spichlerzu Richtera w Słupsku, 25.04.2019 Nagroda
Dyrektora Muzeum Pomorza Środkowego
w Słupsku
Alicja Basichowska
Kinga Zaborowska
10 XIII Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytowskie Centrum Kultury, 17-18.05.2019 III miejsce
(kategoria: 11-15 lat)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
11 36. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, 20.05.2019
wyróżnienie
(kategoria: kl. I-III SP)
Zosia Giedrojć Joanna
Stoike-Stempkowska
12 Konkurs recytatorski "BRZECHWOLANDIA" - Teatr Nowy w Słupsku, 31.05.2019
I miejsce Zosia Giedrojć Joanna
Stoike-Stempkowska
13 28. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL 2019 - Słupski Ośrodek Kultury, 31.05.2019 I miejsce
(kategoria: kl IV-VI SP)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
14 VI Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej PUMA 2019 - Słupski Ośrodek Kultury, 8.06.2019 I miejsce zespół "Chanting Bones" Marcin Gałązka

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.