mdkslupsk.pl

  • 005_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2017/2018

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
I Wojewódzki Konkurs Wokalny „Piosenki o Polsce" - Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, 10.11.2017 I miejsce
(kategoria 16-21 lat)
Wanesa D
Krzysztof Plebanek 
III miejsce
(kategoria 16-21 lat)
Julia Nawacka
2 X Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 18.11.2017 I miejsce
ex aequo
(kategoria soliści 17-19 lat)
Julia Nawacka
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
3 XIII Regionalny Konkurs Piosenki Religjnej "Na anielską nutę" - SP nr 5 w Słupsku, 18.11.2017 I miejsce Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
4 Międzynarodowy konkurs wokalny "Praga romanse" - Praga (Czechy), 21.11.2017 I miejsce Wanesa Dyś Krzysztof Plebanek
5 XXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moje miasto – moja miejscowość" - Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim, 25.11.2017 Nagroda Dyrektora Kornelia Jaworska Wanda Kowalik
6 VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Piosenki Romualda Lipko" - Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, 27.11.2017 I miejsce
Natalia Rudyk Krzysztof Plebanek
7 V Międzyszkolny Festiwal Piosenki i Tańca "Vendo" - SP nr 10 w Słupsku, 30.11.2017 III miejsce
Marysia Dadel Agnieszka Siepietowska
8 XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży "Tęczowy kalendarz" - Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach, listopad 2017
Nagroda Julia Kowalska Wanda Kowalik
9 III Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej i Musicalowej - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni, 20.01.2018 I miejsce
(kategoria: 17-19 lat)
Wanesa Dyś Krzysztof Plebanek
wyróżnienie
(kategoria: 17-19 lat)
Julia Nawacka
10 10. Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 27-28.01.2018 I miejsce
(kategoria: soliści 17-19 lat)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
11 V Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 16.02.2018 II miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne - soliści)
Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
III miejsce
ex aequo
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne - soliści)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
Piotr Kamiński Krzysztof Plebanek
12 X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Witkacy i ja" - Szkoła Podstawowa nr 3 - Gimnazjum nr 2 w Słupsku, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, marzec 2018 I miejsce
(kategoria plastyczna - szkoły gimnazjalne i szkoły podstawowe klasy VII)
Jakub Sygnowski
Kinga Zaborowska
Nagroda Prezydenta Miasta Słupska - Roberta Biedronia
(kategoria fotograficzna)
Alicja Basichowska
13 III Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 22.03.2018 I miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
III miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Piotr Kamiński Agnieszka Siepietowska
Krzysztof Plebanek
14 VI Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 20-21.04.2018    I miejsce
(kategoria soliści-wokaliści klasa 1-3 SP)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
I miejsce
(kategoria soliści-wokaliści klasa VII SP i gimnazjum)
Weronika Marcjan
III miejsce
(kategoria soliści-wokaliści klasa VII SP i gimnazjum)
Roksana Kulpa
III miejsce
(kategoria interpretacja klasa 1-3 SP)
Zofia Giedrojć Joanna
Stoike-Stempkowska
15 XXVI Powiatowe Prezentacje Artystyczne - Łupawa, 25.05.2018 I miejsce
(kategoria: zespoły taneczne klasa V-VII SP i gimnazjum)
zespół taneczny
RELLISE
Karolina Maciejewska
I miejsce
(kategoria małe formy teatralne)
grupa teatralna
TEATR (NIE)NASYCONY
Joanna
Stoike-Stempkowska
I miejsce
(kategoria: soliści klasa 0-III SP)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
16 Konkurs "THE KOSZALIN FESTIVAL OF ENGLISH LIPS - LANGUAGE IN POETRY AND SONGS" - II LO w Koszalinie, 25.05.2108 wyróżnienie Piotr Kamiński Agnieszka Siepietowska
Krzysztof Plebanek
17 VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - NSP nr 7 w Słupsku, 30.05.2018 I miejsce
(kategoria: klasa II SP)
Julia Spoczyńska Małgorzata Spoczyńska
18 XXVII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Klub pARTer "emcek" w Słupsku, 8.06.2018 I miejsce
(kategoria: soliści klasy 4-6 SP)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
wyróżnienie
(kategoria: soliści klasy 1-3 SP)
Julia Spoczyńska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.