mdkslupsk.pl

  • 002_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2015/2016

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Piosenka na dobre i na złe"- Szczecin, 17-18.10.2015 III miejsce
(kategoria wiekowa 16-19 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
2 IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Europejskiej - Radziejów, 22.10.2015 II miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
3 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej "EYE" - Widuchowa, 23.10.2015
wyróżnienie Klaudia Szepielewicz Agnieszka Siepietowska-Dadel
4 IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - Sławieński Dom Kultury, 8.11.2015 Nagroda
Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
5 II Powiatowy Przegląd Solistów - Instrumentalistów - Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie, 20.11.2015 I miejsce
(kategoria: klasa IV-VI SP)
Paweł Bałbatun Zbigniew Bałbatun
I miejsce
(kategoria: gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gimnazjum)
Magdalena Wietrzyńska
6 10. Ogólnopolski Konkurs Piosenki NIEMEN NON STOP - Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 27.11.2015 III miejsce
(ex aequo)
Magdalena Bill Marcin Gałązka
7 VI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Sanktuarium Maryjne w Sobocie, 6.01.2016 I miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
8 III Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Szczecinek, 15.01.2016 Grand Prix
9 VIII Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 16.01.2016 I miejsce
10 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny EMOCJE - MDK w Krakowie, 16.01.2016 I miejsce
(kategoria malarstwo)
Klaudia Kania Kinga Zaborowska
II miejsce
(kategoria malarstwo)
Michalina Szumiło
11 Konkurs ekologiczny dla dzieci i młodzieży "Wspólnie dbamy o środowisko" - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku, 20.01.2016 wyróżnienie
(kategoria plastyczna)
Alicja Basichowska
Kinga Zaborowska
12 8. Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 23-24.01.2016 I miejsce
Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Pomorskiego
(kategoria: soliści kl. I-III SP)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
wyróżnienie
(kategoria: soliści kl. I-III SP)
Urszula Sieradzka
I miejsce
Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Pomorskiego
(kategoria: zespoły kl. I-III SP)
zespół "Farcik"
III miejsce
(kategoria: soliści)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
wyróżnienie
(kategoria: soliści)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
13 Festiwal piosenek o tematyce świątecznej i zimowej ''Piosenka jest dobra na zimę'' - Szczecinek, 29.01.2016 III miejsce
(kategoria gimnazja)
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
14 I Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej - Gdynia, 30.01.2016
II miejsce Barbara Tewiel Krzysztof Plebanek
15 I Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 4.02.2016 I miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
I miejsce
(kategoria: gimnazja)
Julia Nawacka
III miejsce
(kategoria: gimnazja)
Paulina Kasperek
16 XVII Ogólnopolski Konkurs "Pudełko moich marzeń" - Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, 29.02.2016 III miejsce
(praca plastyczna, kategoria: 13-15 lat)
Kalina Bieńkowska Kinga Zaborowska
III miejsce
(praca plastyczna, kategoria: 16-19 lat)
Klaudia Kania
wyróżnienie
(praca plastyczna, kategoria: 16-19 lat)
Michalina Szymiło
17 XIV Konkurs Młodych Instrumentalistów - Człuchów, 19.03.2016 I miejsce
(kategoria: zespoły gitar klasycznych
Trio:
Kornelia Ciesielska
Hubert Łazarczyk
Wiktor Szewczyk
Andrzej Machutta
II miejsce
(kategoria: zespoły gitar klasycznych
Trio:
Mikołaj Gałązka
Jakub Łosiński
Wiktor Szewczyk
18 XX Jubileuszowy Festiwal Piosenki Marynistycznej "Łajba 2016" - Słupski Inkubator Technologiczny, 19.03.2016 wyróżnienie
(kategoria zespoły)
zespół SZA:
Małgosia Bartuch
Magda Pruss
Ola Tomas
Emilka Mieczkowska
Bogusława Plebanek
19 II etap I Festiwalu Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 1.04.2016 I miejsce
indeks AP
(kategoria: szkoła ponadgimnazjalna)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
II miejsce
(kategoria: szkoła podstawowa)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
III miejsce
(kategoria: szkoła podstawowa)
Urszula Sieradzka
wyróżnienie
(kategoria: gimnazjum)
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
Julia Nowacka
dyplom finalisty
nagroda orkiestry
(kategoria: gimnazjum)
Wanesa Dyś
20 XVII Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 23.04.2016 III miejsce
(kategoria soliści)
Kacper Zieliński Zbigniew Bałbatun
III miejsce
(kategoria zespoły)
Trio Gitarowe:
Patrycja Groch
Magdalena Wietrzyńska
Joanna Modrzejewska
Magdalena Kwidzińska 
IV miejsce
(kategoria soliści)
Patrycja Groch
21 IV Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 23.04.2016 III miejsce
ex aequo
(kategoria: gimnazja)
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
Weronika Marcjan Agnieszka Siepietowska-Dadel
22 7. Ogólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA - Miejski Dom Kultury w Barcinie, 30.04-1.05.2016 wyróżnienie Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
23 V Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Damnica, 13.05.2016 Nagroda Główna Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
24 Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku, 23.05.2016 II miejsce
(kategoria klasy II SP)
Urszula Sieradzka
Małgorzata Spoczyńska
II miejsce
(kategoria klasy III SP)
Wanessa Kaniewska
25 XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w brydżu sportowym - Lidzbark Warmiński, 25-29.05.2016 brązowy medal
(turniej par chłopców na impy)
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
26 V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Europejskiej -  Radziejów, 3.06.2016
I miejsce
(kategoria 13-18 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
27 XXV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku, 10.06.2016 Grand Prix Kaja Bałyk Krzysztof Plebanek
I miejsce
(kategoria soliści klasy IV-VI SP)
Alicja Warkocka Daniel Spoczyński
II miejsce
(kategoria soliści klasy I-III SP)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
III miejsce
(kategoria zespoły klasy I-III SP)
zespół "Farcik":
Wanessa Kaniewska
Urszula Sieradzka
Julia Spoczyńska
Hanna Królikowska
Dobrawa Szuwalska
28 X Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytowskie Centrum Kultury, 10.06.2016 wyróżnienie
(kategoria 7-12 lat)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
29 XXIII Festiwal Piosenki Angielskiej "Face The Music" - Brzeg, 10-11.06.2016
wyróżnienie
(kategoria młodzieżowa)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
30 I Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "JA" - Zespół Szkół Technicznych "Drzewniak" w Słupsku, 16.06.2016 Nagroda
(kategoria plastyczna)
Kalina Bieńkowska Kinga Zaborowska
Nagroda
(kategoria plastyczna)
Klaudia Kania
wyróżnienie
(kategoria plastyczna)
Julia Barcikowska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
UWAGA! Ze względu na chorobę nauczyciela wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "To, co ważne..." zostaną udostępnione 16 lutego 2024 r. na stronie internetowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 Od 2 października 2023 r. w sprawie rekrutacji należy kontaktować z sekretariatem MDK pod numerem tel. 59 842-50-52
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.