mdkslupsk.pl

  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_6859-157.jpg

Artykuły

Previous Next
Medale KEN Za nami wojewódzka uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych oraz medali i nagród resortowych za 2021 r., która odbyła się w Muzeum II Wojny Światowej z okazji Dnia...
Stypendia Prezydenta Miasta Słupska 8 października 2021 r., w Urzędzie Miejskim, uhonorowano 43 wybitnych uczniów ze słupskich szkół i placówek oświatowych. Najzdolniejsi podopieczni otrzymali stypendia...
"DZIATWA" Swing&Dream, czyli grupa taneczna "Swing" (pod opieką p. Karoliny Maciejewskiej) i Grupa Teatralna "Dream" (pod opieką p. Joanny Stoike-Stempkowskiej) wystąpiły...
Zajęcia sensoryczne "Sensoraki – kreatywne pomysły na zmysły" W październiku kontynuujemy w Młodzieżowym Domu Kultury cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci w ramach zadnia społecznego...
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu W niedzielę 19 września 2021 r. pod słupskim Ratuszem z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu wystąpili podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury.W...
Rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca Szanowni Państwo! 13 września 2021 r. od godz. 12.00 rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą na wolne miejsca. Adres strony, na której prowadzona jest elektroniczna...

Święto Talentu

16 czerwca 2015 r. w Filharmonii SINFONIA BALTICA odbył się finał konkursu ŚWIĘTO TALENTU. Była to pierwsza edycja konkursu, pod patronatem Prezydenta Miasta, organizowanego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w dwóch kategoriach: plastyczno-technicznej i artystyczno-scenicznej. Celem konkursu było stworzenie możliwości zaprezentowania umiejętności uczestników, promowanie uzdolnionych dzieci i młodzieży, popularyzowanie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży. Każda szkoła mogła zgłosić określoną w regulaminie ilość osób wyłonionych w eliminacjach szkolnych. Podczas finałowego koncertu usłyszeliśmy talenty artystyczno-sceniczne oraz zobaczyliśmy wystawę nagrodzonych prac w kategorii plastyczno-scenicznej.

 Uroczystość wręczenia nagród poprzedził minirecital Mai MędrekTALENTU Młodzieżowego Domu Kultury.

Słupskie TALENTY 2014/2015:

Kategoria artystyczno-sceniczna:
- szkoły podstawowe:
Wanessa Kaniewska – Szkoła Podstawowa nr 10
Michalina Kurowska – Szkoła Podstawowa nr 3

- gimnazjum:
Wanesa Dyś – Gimnazjum nr 3
Karolina Krzyżanowska - Gimnazjum nr 3
Aleksandra Daukszewicz – Gimnazjum nr 4

- szkoły ponadgimnazjalne:
Patrycja Migda – I Liceum Ogólnokształcące
Wiktor Radomski – Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych
Krzysztof Papuga – Zespół Szkół Budowlanych

Kategoria plastyczno-techniczna:
- szkoły podstawowe:
Karolina Żukowska – Szkoła Podstawowa nr 3
Aleksandra Zaborowska – Szkoła Podstawowa nr 3
Zofia Iciachowska - Szkoła Podstawowa nr 3

- gimnazjum:
Wiktoria Kowal – Gimnazjum nr 3
Aleksandra Szczecina - Gimnazjum nr 5
Kajetan Wójcik – Gimnazjum nr 5

- szkoły ponadgimnazjalne:
Wiktoria Wojtanek – II Liceum Ogólnokształcące
Marta Dybowska – Zespół Szkół Technicznych
Małgorzata Bojarska – Zespół Szkół Budowlanych

Podczas koncertu rozstrzygnięto również Konkurs plastyczny pt.: „Podróże Historyczne Słupskiego Chłopczyka”. Nagrody otrzymali:

Jakub Boniek – Szkoła Podstawowa nr 3
Wiktoria Miszkiel - Szkoła Podstawowa nr 3
Monika Kisielewska – Gimnazjum nr 3
Daria Krętkowska - Gimnazjum nr 3

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.