mdkslupsk.pl

  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_8323-19.jpg

Artykuły

Eliminacje środowiskowe XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

5 marca 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury zostały przeprowadzone Eliminacje Środowiskowe XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej, w których wzięło udział 33 reprezentantów szkół i placówek kultury w Słupsku. Jury w składzie: Anna Rau – aktorka Teatru Lalki „Tęcza" i Marta Turkowska – aktorka Nowego Teatru w Słupsku, przyznało nagrody i wyróżnienia w turnieju recytatorskim w trzech kategoriach:

- w kategorii dzieci z klas I-III szkoły podstawowej:
I miejsce – Lenie Jasiewicz
II miejsce Zofii Giedrojć
III miejsce Poli Fortuńskiej

Wyróżnienia otrzymali: Szymon Borucki, Hanna Cybula, Zoja Drzazgowska, Michał Jastrzębski, Aleksandra Piętka, Zuzanna Plewka, Natalia Praniuk, Natalia Strzała, Lena Wismont.

- w kategorii dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej:
I miejsce Błażejowi Bukowskiemu
II miejsce ex aequo – Michałowi Kowalikowi i Wiktorowi Dłużniewskiemu
III miejsce Mateuszowi Kwiatkowskiemu

Wyróżnienie za interpretację utworu „Koń" Sławomira Mrożka – Dominice Staciwie

- w kategorii młodzieży z klas VII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych:
I miejsce – Kacprowi Bokaczowi

Pozostałych miejsc w tej kategorii nie przyznano.

Do eliminacji rejonowych zakwalifikowano: Lenę Jasiewicz, Zofię Giedrojć, Błażeja Bukowskiego, Michała Kowalika, Wiktora Dłużniewskiego oraz Kacpra Bokacza.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym!!!

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Odwołane zajęcia! 1. W dniach 14.04–30.04.2021 r. nie odbędą się zajęcia rysunek i malarstwo prowadzone przez p. Andrzeja Szczepłockiego. 2. W dniach 15.04–23.04.2021 r. nie odbędą się zajęcia Artystyczna Akademia Malucha prowadzone przez p. Katarzynę Olszewską. 3. W...
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.