mdkslupsk.pl

  • 022_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg

Artykuły

Eliminacje środowiskowe XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

5 marca 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury zostały przeprowadzone Eliminacje Środowiskowe XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej, w których wzięło udział 33 reprezentantów szkół i placówek kultury w Słupsku. Jury w składzie: Anna Rau – aktorka Teatru Lalki „Tęcza" i Marta Turkowska – aktorka Nowego Teatru w Słupsku, przyznało nagrody i wyróżnienia w turnieju recytatorskim w trzech kategoriach:

- w kategorii dzieci z klas I-III szkoły podstawowej:
I miejsce – Lenie Jasiewicz
II miejsce Zofii Giedrojć
III miejsce Poli Fortuńskiej

Wyróżnienia otrzymali: Szymon Borucki, Hanna Cybula, Zoja Drzazgowska, Michał Jastrzębski, Aleksandra Piętka, Zuzanna Plewka, Natalia Praniuk, Natalia Strzała, Lena Wismont.

- w kategorii dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej:
I miejsce Błażejowi Bukowskiemu
II miejsce ex aequo – Michałowi Kowalikowi i Wiktorowi Dłużniewskiemu
III miejsce Mateuszowi Kwiatkowskiemu

Wyróżnienie za interpretację utworu „Koń" Sławomira Mrożka – Dominice Staciwie

- w kategorii młodzieży z klas VII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych:
I miejsce – Kacprowi Bokaczowi

Pozostałych miejsc w tej kategorii nie przyznano.

Do eliminacji rejonowych zakwalifikowano: Lenę Jasiewicz, Zofię Giedrojć, Błażeja Bukowskiego, Michała Kowalika, Wiktora Dłużniewskiego oraz Kacpra Bokacza.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym!!!

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.