mdkslupsk.pl

  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_7937-134.jpg

Artykuły

"Podwórko - Bajkowe podwórko" - wyniki

PROTOKÓŁ - SPOTKANIE KOMISJI KONKURSOWEJ

Na VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Bajkowe podwórko" wpłynęło łącznie 1841 prac: 89 ze słupskich placówek oświatowych oraz 1752 z placówek innych miast.
Dnia 22.02.2017 r. Komisja w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk); Członkowie: Wioletta Miś (nauczyciel plastyki), Wioletta Knapa-Przedborska (nauczyciel nauczania zintegrowanego) spośród 1841 prac plastycznych nagrodziła 32, wyróżniła 12, a 34 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

GRYFIŃSKI DOM KULTURY
AMELIA JANIK, 5 lat, n-el: Karina Tyła – NAGRODA
ZOSIA KUBACKA, 6 lat, n-el: Karina Tyła – NAGRODA
KUBA MALINOWSKI, 7 lat, n-el: Małgorzata Ragan - NAGRODA

MDK, Gorlice
NADIA DUSZA, 6 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl - NAGRODA
EWA PRZETACZNIK, 9 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl – NAGRODA
ADAM GÓROWSKI, 11 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl – NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
ANGELIKA JERZAIC, 14 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl
KLAUDIA PRZYBYŁO, 15 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl

SPOŁECZNE PRZEDSZKOLE "Z MCHU I PAPROCI", Poznań
URSZULA PIONTEK, 5 lat, n-el: Edyta Ćwiek - NAGRODA

MDK, Biłgoraj
IZABELA BOROWIEC, 6 lat, n-el: Anna Świca - NAGRODA

PRACOWNIA PLASTYCZNA "KAMELEON" przy MDK, Rybnik
ANIA SUSZKIEWICZ, 5 lat, n-el: Danuta Sarna - NAGRODA

FUNDACJA OŚWIATOWA "NASZA SZKOŁA", Łódź
MATYLDA SOŁTYSIK, 9 lat, n-el: Grażyna Dorosz-Pułko - NAGRODA

PAŁAC MŁODZIEŻY, Warszawa
DARIA NIKOUOWA, 8 lat, n-el: Saida Siczek - NAGRODA
LILIANNA PASEK, 8 lat, n-el: Saida Siczek – NAGRODA
MARIA NIEDŹWIECKA, 9 lat, n-el: Hanna Stefańska – NAGRODA
PAULINA MROCZEK, 18 lat, n-el: Bożena Szynkielewska – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
HELENA WASILEWSKA, 15 lat, n-el: Saida Siczek

SP nr 7, Siedlce
MAJA CHAZAN, 12 lat, n-el: Hanna Michalik – NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
NIKOLA CZARNOCKA, 11 lat, n-el: Hanna Michalik

SP nr 3, Słupsk
OLA KARCZMARSKA, 11 lat, n-el: Wioletta Małachowska – NAGRODA
MAJA STOLZ, 12 lat, n-el: Wioletta Małachowska - WYRÓŻNIENIE

SP nr 7, Lublin
JAKUB NOWACZEK, 11 lat, n-el: Grażyna Zabłocka - NAGRODA
OLIWIA NOWACZEK, 9 lat, n-el: Grażyna Zabłocka – WYRÓŻNIENIE

SP nr 2 w Bielsku Podlaskim
MAGDALENA DUDA, 11 lat, n-el: Daniel Gromacki – NAGRODA
DOMINIKA TYMIŃSKA, 10 lat, n-el: Daniel Gromacki – NAGRODA

MDK, Słupsk
ALICJA BASICHOWSKA, 17 lat, n-el: Kinga Zaborowska – NAGRODA DYREKTORA
kwalifikacja na wystawę:
MAGDA PRUSZAK, 15 lat, n-el: Kinga Zaborowska
MATYLDA TOMASIAK, 7 lat, -n-el: Kinga Zaborowska

GIMNAZJUM, Kraszew
KAROLINA DZIKI, 13 lat - NAGRODA

GIMNAZJUM nr 18, Lublin
KAROLINA KOZYRA, 15 lat, n-el: Elżbieta Starek – NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
KAMILA DĄBROWSKA, 15 lat, n-el: Elżbieta Starek

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY w Sompolnie
MARIA DĘBSKA, 13 lat, n-el: Teresa Olczak - NAGRODA
KATARZYNA SOSNOWSKA, 11 lat, n-el: Teresa Olczak - WYRÓŻNIENIE
ZUZANNA SKALSKA, 14 lat, n-el: Teresa Olczak – WYRÓŻNIENIE

STOWARZYSZENIE „DRUKARNIA WYOBRAŹNI", Zamość
EWA MISZTAL, 17 lat, n-el: Maria Śliczniak – NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
ANNA JABŁOŃSKA, 9 lat, n-el: Maria Śliczniak

SOSW, Mielec
PATRYK RYNIEWICZ, 19 lat, n-el: Kinga Wiktor – NAGRODA
AGNIESZKA PIECHOTA, 17 lat, n-el: Mariola Jurek – NAGRODA
KINGA PERET, 16 lat, n-el: Mariola Jurek - NAGRODA

SOSW nr 2, Gdańsk
MARIUSZ BIELAWA, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
BARTOSZ BULC, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
DOROTA BEKIER, n-el: Aneta Sobocińska-Rak – NAGRODA
RAFAŁ SKONIECZNY, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
MARTA OLSZEWSKA, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka - NAGRODA

SOSW, Hajnówka
WERONIKA LEŚKO, 16 lat, n-el: Kamila Muśko-Parfieniuk - NAGRODA

LICEUM PLASTYCZNE "DRZEWNIAK" przy ZST, Słupsk
JULIA BRYŁA, 17 lat, n-el: Kinga Zaborowska - WYRÓŻNIENIE

GIMNAZJUM, Nałęczów
KATARZYNA KANCZUGOWSKA, 13 lat, n-el: Grzegorz Wójcik – WYRÓŻNIENIE

GIMNAZJUM w Zabłudowie
KINGA WERONIKA DUDKO, 13 lat, n-el: Iza Brant-Szehidewicz - WYRÓŻNIENIE

ZSO nr 5, SP nr 22, Lublin
NATALIA WASIŁEK, 7 lat, n-el: Elżbieta Prokop - WYRÓŻNIENIE

ZS nr 4, Kopnica
NEL POLK, 2 SP , n-el: Agnieszka Kaźmierczak – WYRÓŻNIENIE

OŚRODEK KULTURY, Niemodlin (woj. opolskie)
PATRYCJA ŚLIWKA, 8 lat – WYRÓŻNIENIE

OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ ZESPÓŁ „PRZYGODA", Rybnik
MAJA KUSIAK, 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka - WYRÓŻNIENIE

MDK, Siemianowice Śląskie
kwalifikacja na wystawę:
MAJA KARNAS, 7 lat, n-el: Anna Styś
OLIWIA CISSEK, 8 lat, n-el: Anna Styś

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY nr 11, Rybnik
kwalifikacja na wystawę:
MAJA CHERNI, 8 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
JULIA MARCZYK, 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka

MDK, Żyrardów
kwalifikacja na wystawę:
OLIWIA MÓWIŃSKA, 9 lat, n-el: Bożena Liszewska

ZS nr 2, Elbląg
kwalifikacja na wystawę:
ZUZANNA PACHOLSKA, 8 lat, n-el: Maria Borzęcka

SP nr 5, Biłgoraj
kwalifikacja na wystawę:
PAULA KACZOR, 9 lat, n-el: Dorota Brzozowska
EWELINA KUPCZAK, 8 lat, n-el: Dorota Brzozowska

SP nr 3, Tomaszów Lubelski
kwalifikacja na wystawę:
ALEKSY GRABEK, 7 lat, n-el: Marta Siry

PRACOWNIA SZTUKI DZIECKA, Warszawa
kwalifikacja na wystawę:
GABRIELA CHOJNOWSKA, 8 lat, n-el: Irena Moraczewska
SYLWIA KARPOWICZ, 13 lat, n-el: Irena Moraczewska

SP nr 298, Warszawa
kwalifikacja na wystawę:
ZUZANNA GEBUS, 8 lat, n-el: Ewa Rodewald

SP, Tuszym
kwalifikacja na wystawę:
MARTYNA SKOWRON, 9 lat, n-el: Agata Borkowska-Gazda
JULIA SIECIŃSKA, 9 lat, n-el: Agata Borkowska-Gazda
NATALIA ŻUCHOWSKA, lat, n-el: Agata Borkowska-Gazda

SP nr 10, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
ANNA WRÓBLEWSKA, 8 lat, n-el: Mirosława Nowak

POWIATOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE, Lębork
kwalifikacja na wystawę:
ZOSIA BANACHEWICZ, 11 lat, n-el: Grażyna Popin

ZSP nr 3, Żyrardów
kwalifikacja na wystawę:
OLIWIA MÓWIŃSKA, 10 lat

PUBLICZNA SP w Woli Ocieckiej
kwalifikacja na wystawę:
PIOTR KOZIOŁ, 8 lat, n-el: Halina Kozioł

OSIEDLOWY DOM KULTURY „Okraglak", Zamość
kwalifikacja na wystawę:
JULIA BUROLA, 9 lat, n-el: Maria Śliczniak

SPOŁECZNE GIMNAZJUM JĘZYKOWE LTO, Lębork
kwalifikacja na wystawę:
JAKUB NASTAJ, 16 lat, n-el: Grażyna Popin

GIMNAZJUM nr 2, Lębork
kwalifikacja na wystawę:
ALEKSANDRA PIOTROWICZ, 14 lat, n-el: Ferdynanda Byczuk

NSP w Kuźminie
kwalifikacja na wystawę:
JULIA MICHAŁKIEWICZ, 13 lat, n-el: Renata Batorska

GIMNAZJUM nr 10, Szczecin
kwalifikacja na wystawę:
NATALIA KRUPIŃSKA, 14 lat, n-el: Beata Urbanowicz

GIMNAZJUM, Kłobuck
kwalifikacja na wystawę:
JULITA GMYREK, 15lat, n-el: Anna Jakubczak

OŚRODEK EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ przy MOK, Piotrków Trybunalski
kwalifikacja na wystawę:
HUBERT SIWY, 14 lat, n-el: Aleksandra Grosfeld, Monika Gwarda

 

Laureaci zaproszeni są na inaugurację konkursu w dniu 10 marca 2017r. o godzinie 12.00
w Galerii Prezentacje Młodzieżowego Domu Kultury.

Pobierz:

dyskietkaProtokół jury z VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "PODWÓRKO – Bajkowe podwórko" (PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.