mdkslupsk.pl

  • 034_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg

Artykuły

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego pt."MOJA RODZINA"

PROTOKÓŁ
z posiedzenia komisji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego pt."MOJA RODZINA"

Na Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "MOJA RODZINA" wpłynęło łącznie  281 prac z 27 placówek. Dnia 7.11.2016r. komisja w składzie: Przewodniczący: Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk); Członkowie: Barbara Pieślak (nauczyciel plastyki), Wanda Kowalik (nauczyciel plastyki), Kinga Zaborowska (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród  nadesłanych prac plastycznych i fotografii 9 nagrodziła (w tym 2 nagrody za fotografie), wyróżniła 21 (w tym 2 fotografie), a  34 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową. Ponadto przyznano NAGRODĘ DYREKTORA.

Lista laureatów konkursu:

MDK- Lębork
Maja Gołębiewska lat 7, n-el: Alina Walkusz – WYRÓŻNIENIE
Wiktoria Ptaszek lat 6, n-el: Alina Walkusz – WYRÓŻNIENIE
Kornelia Zając lat 6, n-el: Beata Synowiec – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Dawid Tesmer lat 8, n-el: Alina Walkusz
Julia Leszczyk lat 7, n-el: Alina Walkusz
Maja Wiśniewska lat 10, n-el: Beata Synowiec
Zofia Pobłocka lat 7, n-el: Beata Synowiec
Natalia Stupnicka lat 7, n-el: Beata Synowiec
Anna Kąkol lat 8, n-el: Beata Synowiec

G nr2- Lębork
Julita Nocon lat 15, n-el: Ferdynanda Byczuk – WYRÓŻNIENIE
Aleksandra Drabska lat 15, n-el: Ferdynanda Byczuk – NAGRODA (za zestaw)

Powiatowe Ognisko Artystyczne  – Lębork
Michele Łuc lat 6, n-el: Grażyna Popin - WYRÓŻNIENIE
Weronika Kleba lat 8, n-el: Grażyna Popin – WYRÓŻNIENIE
Marlena Grudzińska lat 8, n-el: Grażyna Popin - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Maja Długosz lat 7, n-el: Grażyna Popin

PMDK – Miastko
Patrycja Porożyńska lat 15, n-el: Grażyna Jamniak – NAGRODA
Weronika Kaczmarczyk lat 15, n-el: Grażyna Jamniak - WYRÓŻNIENIE

Pałac Młodzieży – Gdańsk
Zofia Ordecka lat 9, n-el: Małgorzata Strożek – NAGRODA
Aleksandra Łukaszewska lat 9, n-el: Małgorzata Strożek – NAGRODA
Zofia Cichowicz lat 7, n-el: Małgorzata Strożek - NAGRODA
Joannis Venianakis lat 8, n-el: Małgorzata Strożek – NAGRODA
Anastasia Venianakis lat 5, n-el: Małgorzata Strożek – NAGRODA
Maura Natkańska lat 9, n-el: Małgorzata Strożek - WYRÓŻNIENIE
Martyna Zębala lat 8, n-el: Małgorzata Strożek - WYRÓŻNIENIE
Julia Stawarz lat 8, n-el: Małgorzata Strożek - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Otylia Kostka lat 11, n-el: Małgorzata Strożek

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa – Gdańsk
kwalifikacja do wystawy:
Ignacy Trojanowicz lat 8, n-el: Marek Trojanowicz

SP - Charnowo
kwalifikacja do wystawy:
Julia Zielińska lat 6, n-el: Beata Ocha Chorbacz

ZSz - Siemianice
kwalifikacja do wystawy:
Wiktoria Podstawek lat 9, n-el: Anita Stodulska

SOSW - Damnica
Anna Czysta lat 11, n-el: Edyta Berbecka – WYRÓŻNIENIE

SP nr1 - Ustka
kwalifikacja do wystawy:
Nikola Pikuła lat 10, n-el: Lilla Marciniak

MDK - Sopot
Karolina Piasecka lat 5, n-el: Edyta Dawidowska – NAGRODA
Zuzanna Kaźmierska lat 5, n-el: Edyta Dawidowska – WYRÓŻNIENIE
Zofia Ejsmont lat 5, n-el: Edyta Dawidowska – WYRÓŻNIENIE
Martyna Heynar lat 5, n-el: Edyta Dawidowska – WYRÓŻNIENIE

SP nr3 – Słupsk
Oliwia Karpińska lat 12, n-el: Wioletta Małachowska – NAGRODA
Michalina Kurowska lat 11, n-el: Ewa Chowaniec – NAGRODA DYREKTORA
Konstanty Kurowski lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska – WYRÓŻNIENIE
Martyna Żarna lat 7, n-el: Renata Bugiel – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Julia Gojdź lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska
Olga Plaga lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska
Lena Wismont lat 8, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Natalia Czekaj lat 8, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Julia Barabasz lat 9, n-el: Monika Muszyńska
Zofia Werra lat 11, n-el: Ewa Chowaniec
Mateusz Żegunia lat 12, n-el: Ewa Chowaniec
Maja Czapla lat 9, n-el: Wioletta Małachowska
Marta Prądzyńska lat 9, n-el: Wioletta Małachowska
Joanna Kowalczyk lat 12, n-el: Wioletta Małachowska
Natalia Lica lat 11, n-el: Wioletta Małachowska
Natalia Degis lat 12, n-el: Wioletta Małachowska

SP nr5 – Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Hania Wyżlic lat 9, n-el: Maja Wawrowska
Inga Rutkowska-Kmiecik lat 8, n-el: Lucyna Rudnik
Dorota Dudek lat 10, n-el: Renata Gwardzik

SP nr7 – Słupsk
Jacek Ragan lat 10, n-el: Barbara Pieślak – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Damian Alichniewicz lat 7, n-el: Barbara Pieślak
Igor Walczak lat 10, n-el: Barbara Pieślak

SP nr8 – Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Anna Wróblewska lat 8, n-el: Mirosława Nowak

SP nr10 – Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Anastazja Janczylik lat 7, n-el: Anna Bajer

GIM Nr2, SŁUPSK
Aleksandra Zaborowska lat 13, n-el: Wioletta Miś – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Joanna Tomaszewska lat 12, n-el: Wioletta Miś

MDK, Słupsk
Natalia Kamińska lat 8, n-el: Wanda Kowalik – WYRÓŻNIENIE
Antek Borowski lat 5,5, n-el: Wanda Kowalik – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Staś Mikulski lat8, n-el: Kinga Zaborowska
Weronika Wietrzykowska-Wikarska lat 7, n-el: Wanda Kowalik

Laureaci zaproszeni są na inaugurację konkursu w dniu 24.11.2016r godz.12.30 w Galerii „PREZENTACJE” MDK w Słupsku.

Pobierz:

dyskietkaProtokół z konkursu (PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
UWAGA! Ze względu na chorobę nauczyciela wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "To, co ważne..." zostaną udostępnione 16 lutego 2024 r. na stronie internetowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 Od 2 października 2023 r. w sprawie rekrutacji należy kontaktować z sekretariatem MDK pod numerem tel. 59 842-50-52
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.