mdkslupsk.pl

  • 056_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 017_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg

Artykuły

"Pdwórko - Sportowe podwórko" - wyniki konkursu

PROTOKÓŁ - SPOTKANIE KOMISJI KONKURSOWEJ

Na VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Sportowe podwórko" wpłynęło łącznie 704 prace: 186 ze słupskich placówek oświatowych oraz 518 z placówek innych miast.
Dnia 03.03.2016 r. Komisja w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Szulc (artysta plastyk, scenograf); Członkowie: Andrzej Pawik (artysta plastyk), Janina Sawicka (artysta plastyk) spośród 704 prac plastycznych nagrodziła 11, wyróżniła 15, a 69 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

MDK, Biłgoraj
NATALIA PYDA, 6 lat, n-el: Anna Świca - NAGRODA
ANNA SZUBIAK, 9 lat, n-el: Anna Świca - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
NINA ŁUKASZCZYK, 7 lat, n-el: Anna Świca
IZABELA POGORZELEC, 7 lat, n-el: Anna Świca
MAŁGORZATA CHUTKOWSKA, 7 lat, n-el: Anna Świca

TATRZAŃSKIE CENTRUM KULTURY I SPORTU „JUTRZENKA", Zakopane
BARTŁOMIEJ KACICZAK, 6 lat, n-el: Urszula Gabryś-Suchorab - NAGRODA
SZYMON STYRCZULA, 5 lat, n-el: Ewa Bartosz-Mazuś - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
ADAM SOKOŁOWSKI, 5 lat, n-el: Ewa Bartosz-Mazuś

ZS, Białka
ALEKSANDRA SZCZEPANIUK, 5 lat, n-el: Lucyna Stolarczyk - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
KONRAD JUCHIMIUK, 11 lat, n-el: Grażyna Hankiewicz
KATARZYNA GOGÓŁ, 5 lat, n-el: Agnieszka Kapczuk

MDK, Pabianice
KACPER PIOTROWICZ GRUSZCZYŃSKI, 5 lat, n-el: Anna Ucińska - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
SZYMON GRABARZ, 4 lata, n-el: Anna Ucińska

PAŁAC MŁODZIEŻY, Warszawa Plac Defilad 1
KACPER LANDOWSKI, 8 lat, n-el: Bożena Szynkielewska - NAGRODA
ANIELA NASIŁOWSKA, 9 lat, n-el: Bożena Szynkielewska - NAGRODA
URSZULA KOMISARUK, 11 lat, n-el: Hanna Stefańska - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
BARBARA JANASZEK, 6 lat, n-el: Bożena Szynkielewska
AMELIA KUREK, 9 lat, n-el: Hanna Stefańska
STEFAN BERNAT, 7 lat, n-el: Bożena Szynkielewska
DARIA KALINOWSKA, 8 lat, n-el: Hanna Stefańska
ALICJA KSIĘŻOPOLSKA, 8 lat, n-el: Hanna Stefańska
ROBERT LITAWA, 9 lat, n-el: Hanna Stefańska
JAN SIEDLECKI, 11 lat, n-el: Bożena Szynkielewska
ANNA SMYCZYŃSKA, 9 lat, n-el: Hanna Stefańska
AMELIA LITAWA, 10 lat, n-el: Hanna Stefańska
EMMA BEDNARSKA, 10 lat, n-el: Hanna Stefańska
ANTONI MALEC, 9 lat, n-el: Bożena Szynkielewska
PAULINA MROCZEK, 17 lat, n-el: Bożena Szynkielewska

SP, Subkowy
BEATA STOLARSKA, n-el: Adriana Lisewska - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
AGATA KOŁODZIEJ, n-el: Adriana Lisewska

SZKOŁA FILIALNA, Brzuśce
KINGA ZYBURA, 9 lat, n-el: Aneta Noch - WYRÓŻNIENIE

MDK, Lębork
JULIA MASZOTA, 9 lat, n-el: Beata Synowiec - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
KINGA RUCIŃSKA, 5lat, n-el: Alina Walkusz
MAJA GIDLEWSKA, 6 lat, n-el: Alina Walkusz
ANTONINA STENKA, 8 lat, n-el: Beata Synowiec
AGATA MEJNA, 10 lat, n-el: Beata Synowiec

I SPOŁECZNA SP STO, Słupsk
HANNA SĘDZIŃSKA, 9 lat, n-el: Ewa Nowak - WYRÓŻNIENIE

SP nr 8, Lębork
ANNA NAWROT, 6 lat, n-el: Dorota Przychoda-Bonemberg - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
ROZALIA DAMPS, 7 lat, n-el: Dorota Przychoda-Bonemberg
EWA RACZYŃSKA, 6 lat, n-el: Dorota Przychoda-Bonemberg
ZOSIA WOJEWÓDKA, 7 lat, n-el: Dorota Przychoda-Bonemberg

SP, Sobowidz
ANNA KULLAS, 11 lat, n-el: Aleksandra Nowogrodzka - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
JULIA GORCZYŃSKA, 12 lat, n-el: Aleksandra Nowogrodzka

SP nr 38, Lublin
GABRIELA PYDA, 11 lat, n-el: Małgorzata Piasecka-Kozdęba - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
MAGDALENA KĄTEK, 11 lat, n-el: Małgorzata Piasecka-Kozdęba

MDK, Gorlice
DOMINIKA TRYBUS, 10 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl - WYRÓŻNIENIE
DAMIAN BROŃSKI, 13lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja na wystawę:
WIKTORIA MIKRUTA, 7 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl
ALEKSANDRA KNAPIK, 7 lat, n-el:Danuta Słyś-Tohl
EMILIA ŚWIERZ, 9 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl
NATALIA KUDŁAWIEC, 7 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl
DAWID TAJAK, 11 lat, n-el: Danuta Słyś-Tohl

OSIEDLOWY DOM KULTURY „OKRĄGLAK", Zamość
ALICJA ŁASZKIEWICZ, 12 lat, n-el: Maria Śliczniak - WYRÓŻNIENIE
EWA BURDZY, 12 lat, n-el: Maria Śliczniak - WYRÓŻNIENIE

GIMNAZJUM nr 5, Słupsk
IZABELA KUBACKA, 13 lat, n-el: Bożena Wesnerowicz - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
NATALIA KIWKA, 15 lat, n-el: Bożena Wesnerowicz

GIMNAZJUM nr 2, Lębork
ANGELIKA DRAPAŁA, 14 lat, n-el: Ferdynanda Byczuk - NAGRODA
kwalifikacja na wystawę:
JULIA DRAPAŁA, 14 lat, n-el: Ferdynanda Byczuk

GIMNAZJUM nr 1, Nowy Targ
JAN MROŻEK, 15 lat - WYRÓŻNIENIE

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY, Gimnazjum nr 8, Zamość
SYLWIA KRAJEWSKA, 16 lat, n-el: Ewa Kasprzyk - WYRÓŻNIENIE
FILIP KRZYWOSZ, 17 lat, n-el: Ewa Kasprzyk - WYRÓŻNIENIE

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY, SP nr 11, Zamość
JULIA SIKORSKA, 15 lat, n-el: Ewa Kasprzyk - WYRÓŻNIENIE

POWIATOWE CENTRUM KULTURY, Nowy Targ
kwalifikacja na wystawę:
ANIA SŁABOŃ, 8 lat, n-el: Maria Mrożek
KACPER URZĘDOWSKI, 11 lat, n-el: Maria Mrożek
ZOSIA KURNIK, 5 lat, n-el: Maria Mrożek
MARIA HORNIK, 10 lat, n-el: Maria Mrożek
IZA NOWOBILSKA, 9 lat, n-el: Maria Mrożek
DARIA PARA, 9 lat, n-el: Maria Mrożek

ZS nr 27, SP nr 64, Bydgoszcz
kwalifikacja na wystawę:
GRACJAN MŁYNAREK, 9 lat, n-el: Katarzyna Satke

SP nr 34, Lublin
kwalifikacja na wystawę:
JAKUB HETMAN, lat, n-el: Sylwia Tyczyńska

CENTRUM KULTURY, Łęczna
kwalifikacja na wystawę:
ARLETA HULEWSKA, 6 lat, n-el: Paweł Brodzisz
WIKTORIA WARTACZ, 7 lat, n-el: Paweł Brodzisz

PAŃSTWOWE OGNISKO PLASTYCZNE, Rydułtowy
kwalifikacja na wystawę:
PATRYCJA BRAWAŃSKA, 7 lat, n-el: Anna Miguła

SP nr 2, Pszczyna
kwalifikacja na wystawę:
DOBRAWA KUTARBA, 8 lat, n-el: Jolanta Grabowska

SP nr 1, Biłgoraj
kwalifikacja na wystawę:
WERONIKA HARASIM, 10 lat, n-el: Urszula Olczyńska
ZOFIA KUKIEŁKA, 10 lat, n-el: Urszula Olczyńska
AMELIA SANKIEWICZ, 10 lat, n-el: Urszula Olczyńska

NP JĘZYKOWE, Częstochowa
kwalifikacja na wystawę:
JAN BEDNARSKI, 4 lata, n-el: Bogumiła Mączko

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY, Kalisz Pomorski
kwalifikacja na wystawę:
JULIA KRZAK, 6 lat, n-el: Teresa Stąporek

PM nr 7, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
JULIANNA NOWAK, 5 lat, n-el: Anna Wilma
OLIWIA MARUSZAK, 5 lat, n-el: Anna Wilma

SP nr 3, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
SARA SKOCZYLAS, 10 lat, n-el: Ewa Chowaniec

SP nr 3, Tomaszów Lubelski
kwalifikacja na wystawę:
MALWINA DUDA, 8 lat, n-el: Małgorzata Łoza
KAROLINA DZIURA, 8 lat, n-el: Małgorzata Łoza
LENA KULCZYŃSKA, 9 lat, n-el: Małgorzata Łoza
JAGODA CZEKIRDA, 8 lat, n-el: Małgorzata Łoza
HANNA FARYNA, 8 lat, n-el: Małgorzata Łoza

SP nr 10, Tarnobrzeg
kwalifikacja na wystawę:
EMILIA MIERZWA, 8 lat, n-el: Ewa Sowińska

SP Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI nr 10, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
ANNA WRÓBLEWSKA, 7 lat, n-el: Mirosława Nowak
AMELIA URBAŃCZYK, 9 lat, n-el: Beata Siłka

PSP, Dalachów
kwalifikacja na wystawę:
KLAUDIA KAŁWAK, 9 lat, n-el: Jolanta Wiatr

ZS nr 3, Zamość
kwalifikacja na wystawę:
JULIA PERDUTA, 7 lat, n-el: Marta Margol
OLIWIA SZYMAŃSKA, 8 lat, n-el: Marta Margol
ANNA GILEWSKA, 9 lat, n-el: Marta Margol

SP nr 37, Tychy
kwalifikacja na wystawę:
ALEKSANDRA STOCHMIAŁ, 12 lat, n-el: Barbara Malasiewicz
LUIZA SZCZOTKA, 12 lat, n-el: Barbara Malasiewicz

 

Laureaci zaproszeni są na inaugurację konkursu w dniu 16 marca 2016 r.
o godzinie 15.00 w Galerii Prezentacje Młodzieżowego Domu Kultury.

 

Pobierz:

dyskietkaProtokół jury (plik PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Odwołane zajęcia! 1. W dniach 4–15.03.2024 r. nie odbędą się zajęcia nauki gry na gitarze prowadzone przez p. Grzegorza Uszkiewicza.
UWAGA! Ze względu na chorobę nauczyciela wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "To, co ważne..." zostaną udostępnione 16 lutego 2024 r. na stronie internetowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 Od 2 października 2023 r. w sprawie rekrutacji należy kontaktować z sekretariatem MDK pod numerem tel. 59 842-50-52
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.