mdkslupsk.pl

  • 017_Slider.jpg
  • 033_Slider.jpg
  • 052_Slider.jpg
  • 038_Slider.jpg
  • 018_Slider.jpg
  • 009_Slider.jpg
  • 045_Slider.jpg
  • 060_Slider.jpg
  • 010_Slider.jpg
  • 054_Slider.jpg
  • 056_Slider.jpg
  • 021_Slider.jpg
  • 028_Slider.jpg
  • 013_Slider.jpg
  • 003_Slider.jpg
  • 065_Slider.jpg
  • 061_Slider.jpg
  • 031_Slider.jpg
  • 001_Slider.jpg
  • 068_Slider.jpg
  • 048_Slider.jpg
  • 019_Slider.jpg
  • 008_Slider.jpg
  • 070_Slider.jpg
  • 071_Slider.jpg
  • 055_Slider.jpg
  • 064_Slider.jpg
  • 041_Slider.jpg
  • 025_Slider.jpg
  • 046_Slider.jpg
  • 037_Slider.jpg
  • 014_Slider.jpg
  • 024_Slider.jpg
  • 020_Slider.jpg
  • 012_Slider.jpg
  • 002_Slider.jpg
  • 015_Slider.jpg
  • 011_Slider.jpg
  • 043_Slider.jpg
  • 062_Slider.jpg
  • 040_Slider.jpg
  • 035_Slider.jpg
  • 049_Slider.jpg
  • 044_Slider.jpg
  • 032_Slider.jpg
  • 036_Slider.jpg
  • 034_Slider.jpg
  • 066_Slider.jpg
  • 059_Slider.jpg
  • 069_Slider.jpg
  • 058_Slider.jpg
  • 026_Slider.jpg
  • 023_Slider.jpg
  • 027_Slider.jpg
  • 005_Slider.jpg
  • 029_Slider.jpg
  • 053_Slider.jpg
  • 030_Slider.jpg
  • 004_Slider.jpg
  • 007_Slider.jpg
  • 063_Slider.jpg
  • 016_Slider.jpg
  • 042_Slider.jpg
  • 057_Slider.jpg
  • 006_Slider.jpg
  • 047_Slider.jpg
  • 039_Slider.jpg
  • 051_Slider.jpg
  • 067_Slider.jpg
  • 050_Slider.jpg
  • 022_Slider.jpg

Artykuły

Wyniki konkursu plastycznego "Podwórko - Kosmiczne podwórko"

Dnia 15 kwietnia 2013 r. podsumowaliśmy trzecią edycję konkursu plastycznego PODWÓRKO - tym razem uczestnicy przedstawiali swoje pomysły na temat podwórka kosmicznego. Napłynęło do nas wiele pięknych i oryginalnych prac. Komisja przyznała w sumie 36 nagród i wyróżnień oraz zakwalifikowała do wystawy pokonkursowej aż 83 prace. Laureatom serdecznie gratulujemy! Zapraszamy wszystkich miłośników twórczości plastycznej dzieci i młodzieży do MDK na wystawę pokonkursową w Galerii "Prezentacje".

PROTOKÓŁ - SPOTKANIE KOMISJI KONKURSOWEJ

Na III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Kosmiczne podwórko" wpłynęło łącznie 395 prac: 165 ze słupskich placówek oświatowych oraz 230 z placówek poza Słupskiem.

Dnia 25.03.2013 r. komisja w składzie:
Przewodniczący: Edyta Wolska (dyrektor BWA w Słupsku). Członkowie: Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk), Szymon Podhajski (nauczyciel plastyki). Spośród 395 prac plastycznych nagrodziła 18, wyróżniła 18,  83 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Koordynator konkursu: Kinga Zaborowska

 Lista laureatów konkursu:

SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 5, Słupsk
PATRYCJA MAJEWSKA 11 lat, n-el: Renata Gwardzik – NAGRODA
Kwalifikacja na wystawę:
MARYSIA KOCIOŁ 10 lat, n-el: Renata Gwardzik
KAROLINA SZEWCZYK 10 lat, n-el: Renata Gwardzik

MDK, Lębork
JULIA DRAPAŁA 11 lat, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA
MARCIN KUBICKI 6 lat, n-el: Beata Synowiec -  WYRÓŻNIENIE
Kwalifikacje na wystawę:
JULIA RUSZEWSKA 8 lat, n-el: Beata Synowiec
WIKTORIA GRUDZIEŃ 8 lat, n-el: Beata Synowiec
PAULINA PANEK 8 lat, n-el: Beata Synowiec
DOMINIKA KOBIELA 11 lat, n-el: Beata Synowiec
MARTA MAKURAT 10 lat, n-el: Beata Synowiec

SP nr 3, Słupsk
KAMILA KUBIK 12 lat, n-el: Ewa Chowaniec – NAGRODA
PAULINA KAŁUC 10 lat, n-el: Wioletta Małachowska – NAGRODA
JULIA KONIECZNA 8 lat, n-el: Monika Muszyńska – WYRÓŻNIENIE
Kwalifikacja na wystawę:
AMELIA DUDZIŃSKA 7 lat, n-el: Magdalena Wilkowska
OLIWIA KARPIŃSKA 8 lat, n-el: Monika Muszyńska
KAROLINA DOMAŃSKA 8 lat, n-el: Monika Muszyńska
KAROLINA SPOCZYŃSKA 7 lat, n-el: Renata Bugiel
ALICJA BOJAKOWSKA 7 lat, n-el: Renata Bugiel
AMELIA LASKOWSKA 7 lat, n-el: Renata Bugiel
SANDRA PŁOTKA 7 lat, n-el: Renata Bugiel
KINGA KILIANEK 12 lat, n-el: Ewa Chowaniec
PATRYCJA JAROTEK 12 lat, n-el: Ewa Chowaniec
MAGDALENA STANKIEWICZ 12 lat, n-el: Wioletta Małachowska
PAULINA MŁYŃSKA 7 lat, n-el: Renata Bugiel
ZOFIA BUGIEL 8 lat, n-el: Alicja Skrzypińska
MICHAŁ ŻYWICKI 8 lat, n-el: Monika Muszyńska

Koło Plastyczne przy SP nr 9, Słupsk
SYLWIA SOŁOWIŃSKA 11 lat, n-el: Elżbieta Wojciechowska – NAGRODA
PATRYK DEMIDOK 7 lat, n-el: Elżbieta Wojciechowska – WYRÓŻNIENIE
Kwalifikacja na wystawę:
KLAUDIA TARASZKIEWICZ 11 lat, n-el: Elżbieta Wojciechowska

Zespół Szkół nr 27 , SP nr 64, Bydgoszcz
IZABELA GABRYCHOWICZ 9 lat, n-el: Katarzyna Przybylska – NAGRODA
REMIGIUSZ BŁASZCZYK 9 lat, n-el: Katarzyna Przybylska – WYRÓŻNIENIE

SP nr 3, Lębork
KONRAD LIPKOWSKI 8 lat, n-el: Celina Skibicka – WYRÓŻNIENIE
ADAM JANK 8 lat, n-el: Celina Skibicka - WYRÓŻNIENIE
Kwalifikacja na wystawę:
MARTA GRAJEWSKA 8 lat, n-el: Celina Skibicka

Publiczna SP, Wola Ociecka
PATRYCJA GAWRYŚ 8 lat, n-el: Halina Kozioł – WYRÓŻNIENIE
Kwalifikacja na wystawę:
SEWERYN OZIMEK 8 lat, n-el: Halina Kozioł

Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół Przygoda, Rybnik
ZUZANNA JANIK  9 lat, n-el:: Katarzyna Michalik-Kiszka – NAGRODA

Liceum Plastyczne, Słupsk
MACIEK MACKIEWICZ 17 lat, n-el: Malina Tomaszewska – WYRÓŻNIENIE
DARIA RASZEWSKA 18 lat, n-el: Malina Tomaszewska – WYRÓŻNIENIE

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2, Gdańsk
KARINA KAZIMIERCZAK III Gimnazjum, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
RAFAŁ SKONIECZNY II Gimnazjum, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
BARTOSZ BULC II Gimnazjum, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
MARIKA CZERWIŃSKA II Gimnazjum, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
ADAM KOTOWICZ II Gimnazjum, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
OSKAR ARENDARSKI II Gimnazjum, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA
MARIUSZ BIELAWA II Gimnazjum, n-el: Marta Tomaszewska-Gruszka – NAGRODA

Szkoła Filialna, Brzuśce
BARTOSZ JANUSZ 6 lat, n-el: Aneta Noch – WYRÓŻNIENIE
NATALIA ZIELIŃSKA 5 lat, n-el: Mirosława Cieślik – WYRÓŻNIENIE
KINGA ZYBURA 6 lat, n-el: Aneta Noch – WYRÓŻNIENIE
Kwalifikacja na wystawę:
MIŁOSZ PTASZKOWSKI 6 lat, n-el: Aneta Noch

Przedszkole nr 1, Trzemeszno
OLGA FORMALIK-WITKOWSKA 3 lata, n-el: Joanna Popielarz – WYRÓŻNIENIE
VANESSA GIZA 3 lata, n-el: Joanna Popielarz – WYRÓŻNIENIE

Niepubliczne Przedszkole Baśniowe, Lębork
KAJA MĘCZYŃSKA 6 lat, n-el: Danuta Czaplińska - NAGRODA
OLGA JANUSZ 5 lat, n-el: Danuta Czaplińska – WYRÓŻNIENIE
PAULINA CHRUSTOWSKA 6 lat, n-el: Danuta Czaplińska – WYRÓŻNIENIE

SP nr 7, Lublin
OLIWIA NOWACZEK 5 lat, n-el: Renata Nowaczek - NAGRODA
NINA PAWŁOWSKA 5 lat, n-el: Renata Nowaczek – WYRÓŻNIENIE
Kwalifikacja na wystawę:
ALICJA KOSTKA 7 lat, n-el: Renata Nowaczek
ALICJA RZECHOWSKA 10 lat, n-el: Maria Paszkowska
JAKUB ŁANCZONT 7 lat, n-el: Renata Nowaczek
JAN PĘDOWSKI 9 lat, n-el: Maria Paszkowska
MARTYNKA MURAT 8 lat, n-el: Maria Paszkowska
MALWINA KĘPA 7 lat, n-el: Maria Paszkowska
BARTŁOMIEJ ŁANCZONT 7 lat, n-el: Renata Nowaczek
MARTA JACAK 10 lat, n-el: Maria Paszkowska

ZS, Damnica
WOJTEK WIŚNIEWSKI 4 lata – powstanie pracy, n-el: Katarzyna Wiśniewska - NAGRODA

MDK, Słupsk
ALEKSANDRA ZABOROWSKA 9 lat, n-el: Kinga Zaborowska – NAGRODA
ROKSANA PLUMBAUM 8 lat, n-el: Kinga Zaborowska – WYRÓŻNIENIE
Kwalifikacja na wystawę:
ZUZANNA BRENDEL 9 lat, n-el: Wanda Kowalik
JAKUB ROMANIUK 5 lat, n-el: Kinga Zaborowska
PAULINA KRAJNIK 8 lat, n-el: Wanda Kowalik
MAGDALENA CHOJNACKA 11 lat, n-el: Jolanta Kopczak
MAŁGORZATA ROMANIUK 7 lat, n-el: Kinga Zaborowska
EMILIA MIECZKOWSKA 8 lat, n-el: Kinga Zaborowska
MICHALINA SZUMIŁO 16 lat, n-el: Kinga Zaborowska
LAURA KUCHAREK 12 lat, n-el: Jolanta Kopczak

ZS, Zwierzyniec, Gimnazjum Publiczne
Kwalifikacja na wystawę:
ALEKSANDRA BRANKIEWICZ 14 lat, n-el: Elżbieta Grabowska
WERONIKA GAŁAN 10 lat, n-el: Elżbieta Grabowska
MARTYNA MAŁEK 11 lat, n-el: Elżbieta Grabowska
ALEKSANDRA GRABOWSKA 14 lat, n-el: Elżbieta Grabowska

I Społeczna SP, Chełm
Kwalifikacja na wystawę:
MATEUSZ KASPERSKI  9 lat, n-el: Monika Koniuszewska, Halina Czerniawska

Sp nr 6, Słupsk
Kwalifikacja na wystawę:
URSZULA SIEROTA 9 lat, n-el: Ewa Kowalska

Sp nr 2, Słupsk
Kwalifikacja na wystawę:
KLAUDIA PIWKO  11 lat, n-el: Ewa Szuchyta
IZABELA KASPRZYK 11 lat, n-el: Ewa Szuchyta
KATARZYNA REICHERT 11 lat, n-el: Ewa Szuchyta
JULIA KALINOWSKA 11 lat, n-el: Ewa Szuchyta
KINGA KUTA 10 lat, n-el: Ewa Szuchyta
MONIKA ŻYWIECKA 11 lat, n-el: Ewa Szuchyta
IZABELA KUBACKA 10 lat, n-el: Ewa Szuchyta
MARTA DEMEDZIAK 8 lat, n-el: Iwona Ludwikowska

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12, SP nr 48, Gdańsk
Kwalifikacja na wystawę:
ZUZANNA WINTER 10 lat, n-el: Ewa Gadomska
JULIANNA DĄBROWSKA 10 lat, n-el: Ewa Gadomska

Sp nr 3, Lublin
Kwalifikacja na wystawę:
KATARZYNA SAJ 8 lat, n-el: Renata Nowaczek
PAULINA JAWORSKA 8 lat, n-el: Renata Nowaczek
JULIA ZAJĄCZKOWSKA 8 lat, n-el: Renata Nowaczek
JULIA FIRLEJ 8 lat, n-el: Renata Nowaczek
JULIA BOROŃ 8 lat, n-el: Renata Nowaczek

Sp, Steniatyn
Kwalifikacja na wystawę:
PAULINA MAZUR 9 lat, n-el: Jolanta Szyper

SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 4, Słupsk
Kwalifikacja na wystawę:
ZUZANNA GOŁĘBIEWSKA 7 lat, n-el: Sylwia Modzelewska
JULIA ROPELEWSKA 7 lat, n-el: Sylwia Modzelewska

Sp z Oddziałami Integracyjnymi nr 10, Słupsk
Kwalifikacja na wystawę:
ZUZANNA SŁUPSKA 7 lat, n-el: Wioletta Domoń
ROKSANA PLUMBAUM 9 lat, n-el: Beata Siłka

SP nr 26, Gdynia
Kwalifikacja na wystawę:
MAJA MILEWSKA 12 lat, n-el: Malina Tomaszewska

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11, SP nr 11, Rybnik
Kwalifikacja na wystawę:
ZUZANNA WĘDA 7 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
ANNA MIZYN 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
KINGA BRODOWSKA 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
DOMINIKA GORCZYCA 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
JUSTYNA JAROCH 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
IGA SIATKA 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
KAMIL KRUK 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
JULIA PERUŻYŃSKA 9 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka
ZUZANNA EKIERT 8 lat, n-el: Katarzyna Michalik-Kiszka

I LO, Lublin
Kwalifikacja na wystawę:
ALICJA MACEDOŃSKA 16 lat, n-el: Ewa Skwarzyńska-Tuziak

NSP nr 7, Słupsk
Kwalifikacja na wystawę:
KLAUDIA BARAN 12 lat, n-el: Barbara Pieślak
JULIA MACHAŁEK 11 lat, n-el: Barbara Pieślak
HANNA BRYŁA 10 lat, n-el: Barbara Pieślak

MDK, Tychy
Kwalifikacja na wystawę:
ALEKSANDRA WIATR 11 lat, n-el: Beata Kordon

ZS, Łubianka
Kwalifikacja na wystawę:
OLA KRUPA 8 lat, n-el: Małgorzata Wiatr

SP, Siemianice
Kwalifikacja na wystawę:
DARIA ZNAJDEK 7 lat, n-el: Anna Rokuszewska

Laureaci zaproszeni są na inaugurację konkursu w dniu 15 kwietnia 2013 r. o godzinie 14.00 w MDK w Słupsku.

 

grafika

Pobierz:
Wyniki konkursu (PDF)

 

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
UWAGA! Ze względu na chorobę nauczyciela wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "To, co ważne..." zostaną udostępnione 16 lutego 2024 r. na stronie internetowej. Podsumowanie konkursu odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury.
Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 Od 2 października 2023 r. w sprawie rekrutacji należy kontaktować z sekretariatem MDK pod numerem tel. 59 842-50-52
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.