mdkslupsk.pl

  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_8188-100.jpg

Artykuły

Previous Next
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu W niedzielę 19 września 2021 r. pod słupskim Ratuszem z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu wystąpili podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury.W...
Rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca Szanowni Państwo! 13 września 2021 r. od godz. 12.00 rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą na wolne miejsca. Adres strony, na której prowadzona jest elektroniczna...
ZAJĘCIA PLASTYCZNE - RYSUNEK - BATIK Zapraszamy dzieci do udziału w formach zajęć: Zajęcia plastyczne (różnorodne techniki: malarstwo, rysunek, techniki mieszane, kolaż, modelowanie z masy solnej, gliny...
Zajęcia sensoryczne w MDK "Sensoraki – kreatywne pomysły na zmysły" Od 11 września w Młodzieżowym Domu Kultury rozpoczynamy cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci w ramach zadnia społecznego...

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego "MÓJ PRZYJACIEL"

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

Na Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "MÓJ PRZYJACIEL" wpłynęło łącznie  280 prac z 32 placówek.

Dnia 2.12.2020r. komisja w składzie:

Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk , nauczyciel przedmiotów artystycznych), Wanda Kowalik (nauczyciel przedmiotów artystycznych), Katarzyna Olszewska  (nauczyciel wychowania przedszkolnego) spośród nadesłanych prac w kategorii FOTOGRAFIA nagrodziła 4  i wyróżniła 2 autorów, natomiast w kategorii PLASTYKA przyznała  10 nagród i  17 wyróżnień. Ponadto przyznano 6 WYRÓŻNIEŃ DYREKTORA. 46 prac zakwalifikowano na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

SP 3 - Słupsk
NICOLA NOWICKA lat 12, n-el: Wioleta Małachowska - NAGRODA
HANNA ŻURAWSKA lat 10, n-el: Wioleta Małachowska – WYRÓŻNIENIE
PIOTR ŁACH lat 9, n-el: Wioleta Knapa-Przedborska – NAGRODA
SZYMON PŁACZEK lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska – WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Julia Kłopotowska  lat 8, n-el: Renata Bugiel
Alicja Kiełb lat 8, n-el: Renata Bugiel
Wiktoria Struska lat 8, n-el: Renata Bugiel
Wiktoria Toronowska lat 8, n-el: Renata Bugiel
Hanna Hendrich lat 8, n-el: Renata Bugiel
Lena Białowąs lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska
Tymoteusz Kisiel lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska
Natasza Czawłytko lat 8, n-el: Renata Bugiel
Natalia Życińska lat 8, n-el: Renata Bugiel
Nadia Wojcik lat 8, n-el: Renata Bugiel
Oskar Małecki lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska
Weronika Kulińska lat 9, n-el: Monika Muszyńska
Liliana Kumpiń lat 9, n-el: Magdalena Wilkowska

NSP 7 – Słupsk
MAJA KRÓLIKOWSKA lat 11, n-el: Barbara Pieślak - NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Alicja Matowicz  lat 9, n-el: Katarzyna Janusiak

SP 8 - Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Natalia Karwacka  lat 9, n-el: Małgorzata Łapińska – Wencławska
Lena Kocik lat 9, n-el: Irena Dwulit - Czerwonka
Nela Sasko lat 8, n-el: Iwona Sazon
Liliana Laskus lat 8, n-el: Iwona Sazon
Julia Cibińska lat 8, n-el: Iwona Sazon

SP 11 – Słupsk
EDWARD NADOLNY lat 8, n-el: Agata Trawińska – NAGRODA

II LO - Słupsk
ANASTAZJA ŁUKACZYK  lat 16, n-el: Jadwiga Girsa-Zimny – NAGRODA

MDK – Słupsk
GRZEGORZ MIERZLIKIN lat 6, n-el: Jolanta Kopczak - NAGRODA
KAMILA MULARCZYK lat 6, n-el: Jolanta Kopczak - WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Weronika Kacperek  lat 9, n-el: Marta Andrzejewska
Julia Paszko  lat 9, n-el: Marta Andrzejewska
Zosia Staroń lat 6, n-el: Jolanta Kopczak
Nadia Mieszke lat 7, n-el: Jolanta Kopczak

SOK – Słupsk
MAKSYMILIAN PYZIO  lat 15, n-el: Jadwiga Girsa-Zimny – WYRÓŻNIENIE
MALWINA BORKOWSKA  lat 13, n-el: Jadwiga Girsa-Zimny – NAGRODA

ZSZ – Damnica
MACIEJ WARKOCKI lat 8, n-el: Agnieszka Warkocka - NAGRODA

SOSW – Damnica
JAKUB KEPEN lat 12, n-el: Agnieszka Warkocka - WYRÓŻNIENIE
WIKTORIA MAŁCZYŃSKA lat 16, n-el: Agnieszka Warkocka - WYRÓŻNIENIE
ANNA WILK lat 15, n-el: Agnieszka Warkocka - WYRÓŻNIENIE
PATRYK PYŚNIAK lat 16, n-el: Agnieszka Warkocka - WYRÓŻNIENIE
PRZEMYSŁAW FORTUNKA lat 10, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
MARCIN KARPIŃSKI lat 11, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
ALEKSANDRA KARPIŃSKA lat 13, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
HELENA KOLP lat 12, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE
ŁUKASZ FORTUNKA lat 13, n-el: Dorota Szpak - WYRÓŻNIENIE

ZSZ - Skorzewo
kwalifikacja do wystawy:
Bartosz Hildebrandt  lat 5, n-el: Marzena Kreft

MDK – Miastko
kwalifikacja do wystawy:
Maja Władymirow  lat 9, n-el: Agnieszka Narloch
Lena Dróżdż lat 10, n-el: Agnieszka Narloch
Julia Uśpińska  lat 8, n-el: Agnieszka Narloch

MDK - Lębork
ALICJA PISKORSKA lat 11, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA
ZOFIA KLAJA lat 9, n-el: Beata Synowiec – NAGRODA
NATALIA ZIEMKOWSKA lat 7, n-el: Beata Synowiec - WYRÓŻNIENIE
ZUZIA WOŁOSZYK lat 6, n-el: Bożena Siuta - WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Agata Wenek  lat 9, n-el: Beata Synowiec
Aleksandra Murawska  lat 8, n-el: Beata Synowiec
Stanisław Rutecki lat 9, n-el: Beata Synowiec
Julian Rutecki lat 9, n-el: Beata Synowiec
Aleksander Lis lat 6, n-el: Bożena Siuta
Milena Grunholc lat 6, n-el: Beata Synowiec
Maria Szafałowicz  lat 9, n-el: Bożena Siuta
Łucja Rybarczyk lat 7, n-el: Bożena Siuta

SP nr 1 – Lębork
MAJA TUTAKOWSKA lat 10, n-el: Dorota Przychoda - WYRÓŻNIENIE

Społeczna Językowa SP - Lębork
NATALIA WOJCIECHOWSKA lat 8, n-el: Bożena Siuta - NAGRODA
MARTYNA WALCZYŃSKA lat 8, n-el: Bożena Siuta - NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Ksawery Dulewicz lat 8, n-el: Bożena Siuta
Antonina Klis lat 7, n-el: Bożena Siuta
Julia Czaja lat 8, n-el: Bożena Siuta
Michał Gniedziejko lat 11, n-el: Bożena Siuta

POA - Lębork
JULIA DRWIĘGA lat 12, n-el: Bożena Kurowska-Maciak - NAGRODA
AMELIA PILARSKA lat 10, n-el: Bożena Kurowska-Maciak - NAGRODA

kwalifikacja do wystawy:
Gabriela Książek lat 5, n-el:  Bożena Kurowska-Maciak

Zgłoszenia indywidualne
MARCELINA JELEŃ lat 18 (Koteże) - WYRÓŻNIENIE
ARTUR JAKSENDER lat 10 (Częstochowa) – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA

Niepubliczne Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” - Borkowo
ZUZANNA CHOLCHA lat 5, n-el: Anna Dobrzyńska - WYRÓŻNIENIE

kwalifikacja do wystawy:
Zuzanna Bogusiewicz  lat 4, n-el: Katarzyna Podbierezka
Stanisław Barański lat 5, n-el: Anna Dobrzyńska
Zuzanna Leyk lat 5, n-el: Anna Dobrzyńska

SP nr 1 – Starogard Gdański
KONRAD NAJDA lat 7, n-el: Sabina Fryszka - WYRÓŻNIENIE

SP TE VIZJA - Gdańsk
kwalifikacja do wystawy:
Iwo Żbikowski  lat 8, n-el: Beata Wiśniewska

PSP Zakonu Pijarów – Rzeszów
NIKOLA BILUT lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
ZUZANNA PAJĄK lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
HANNA KUĆ lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
ANDRZEJ PIENIĄŻEK lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA
ŁUCJA FUSIARZ lat 6, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska – WYRÓŻNIENIE DYREKTORA

kwalifikacja do wystawy:
Eliza Pelc lat 6, PSP Zakonu Pijarów – Rzeszów, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska
Emilia Potera lat 6, PSP Zakonu Pijarów – Rzeszów, n-el: Justyna Takuśki, Katarzyna Tarnawska

 W tym wyjątkowym czasie wystawę pokonkursową prezentujemy on-line. Laureaci otrzymają nagrody pocztą w styczniu 2021 roku. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Uwaga! Kwalifikacja na wystawę nie jest nagradzana.

UWAGA! BARDZO PROSIMY O NIEZWŁOCZNY KONTAKT Z NAMI JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ JAKIEŚ BŁĘDY W DANYCH LAUREATÓW! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz protokół pdf

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.