mdkslupsk.pl

  • 045_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg

Artykuły

Previous Next
Z ziemi włoskiej do Polski Z ziemi włoskiej do Polski     Jesteśmy, jesteśmy, jesteśmy...  Trzymamy rękę na pulsie. Pamiętacie relacje Adama z niedawnej podróży Młodzieżowego Domu...
Keyboard '2018 - regulamin KEYBOARD' 2018XI REGIONALNY PRZEGLĄD MUZYKI ELEKTRONICZNEJim. Jurka Kicińskiego REGULAMIN 1. Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku. 2. Cele: prezentacja...
XX Przegląd Muzyki Gitarowej - wyniki Dnia 21 kwietnia 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku odbył się XX Przegląd Muzyki Gitarowej. W tegorocznej edycji uczestniczyło 10 solistów i 3 zespoły z...
Konkurs "Błękitna Apaszka" W dniach 20-21 kwietnia 2018 r. w Klubie Wojskowym 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku odbył się VI Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka "....
Dzień Ziemi W dniu 20 kwietnia 2018 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 odbyła się impreza ekologiczna z okazji Dnia Ziemi, zorganizowana przez Przedszkole Miejskie nr...
VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - regulamin VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej Organizator:Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku – Centrum Kultury i...
Konkurs "Miłość w piosence" 12.04.2018 w Osiedlowym Klubie "Kwadrat" przy SM "Kolejarz" w Słupsku odbył się konkurs wokalny "Miłość w piosence". I miejsce zajęła Julia Nawacka, II miejsce...
Buongiorno – echa mojej włoskiej przygody Buongiorno – echa mojej włoskiej przygody Dzień pierwszy Piątek, 6 kwietnia, godzina za piętnaście czwarta, dziedziniec Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku  oraz...
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podwórko - Niepodległe podwórko" - wyniki PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ Na VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. „PODWÓRKO – Niepodległe podwórko" wpłynęło łącznie 285 prac:...
Konkurs "Witamy wiosnę ze śpiewem na ustach" Miło nam poinformować, że Marysia Dadel zajęła II miejsce w Szkolnym Konkursie Muzycznym "Witamy wiosnę ze śpiewem na ustach". Marysia zaśpiewała utwór pt....
"Bursztynowe nuty poezji" W dniu 22 marca 2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbył się III Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe nuty poezji". W kategorii...
Sukces uczestników w konkursie plastyczno-fotograficznym "Witkacy i ja" Organizatorem X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego "Witkacy i ja" jest Szkoła Podstawowa nr 3 - Gimnazjum nr 2 w Słupsku oraz Muzeum Pomorza...

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podwórko - Niepodległe podwórko" - wyniki

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

Na VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. „PODWÓRKO – Niepodległe podwórko" wpłynęło łącznie 285 prac: 63 ze słupskich placówek oświatowych oraz 222 z placówek innych miast.

Dnia 11.04.2018 r. Komisja w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk); Członkowie: Wioletta Miś (nauczyciel plastyki), Katarzyna Tomasiak (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród 285 prac plastycznych nagrodziła 5, wyróżniła 8, a 22 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

Przedszkole Miejskie nr 12, Zamość
KAROL CHMIELEWSKI, 6 lat – NAGRODA
nauczyciele: Katarzyna Łagoźny, Dorota Kawala

HANNA SOKOŁOWSKA, 6 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciele: Katarzyna Łagoźny, Dorota Kawala

Powiatowe Centrum Kultury, Nowy Targ
NATALIA BIENIAS, 7 lat – NAGRODA
nauczyciel Maria Mrożek

Ośrodek Kultury, Niemodlino
MAGDALENA ROMANOWSKA, 10 lat – NAGRODA
nauczyciel Michał Graczyk

SP nr 7, Lublin
JAKUB NOWACZEK, 12 lat – NAGRODA
nauczyciel Grażyna Zabłocka

kwalifikacja na wystawę:
HONORATA OLEKSIEJUK, 10 lat, nauczyciel Grażyna Zabłocka

SP nr 3, Zamość
FRANCISZEK DROZDOWSKI, 14 lat – NAGRODA
nauczyciel Elżbieta Smorowska

Centrum Kultury, Łęczna
ZUZANNA PAŁYS, 6 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Paweł Brodzisz

Katolicka SP SPSK, Łódź
RÓŻA KUŹMA, 8 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Agnieszka Domagała

kwalifikacja na wystawę:
JOANNA DOMAGAŁA, 7 lat, nauczyciel Agnieszka Domagała
MARTA KUBIAK, 10 lat, nauczyciel Agnieszka Domagała

SP nr 1, Rumia
WIKTORIA MIŁEK, 12 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Gabriela Maliszewska

Publiczna SP, Stare Budkowice
MATEUSZ HADASZ, 12 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Teresa Thomas

SP nr 8, Słupsk
SANDRA ZARZYCKA, 13 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Anna Bajer

Dębnowski Ośrodek Kultury, Zespół plastyczny Pastele 2001
MATEUSZ KUCZYŃSKI, 15 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Aniela Głodna

BARBARA JUREK, 18 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Aniela Głodna

kwalifikacja na wystawę:
JOLANTA JUREK, 16 lat, nauczyciel Aniela Głodna
PAULINA WALASZCZYK, 16 lat, nauczyciel Aniela Głodna

Fundacja Oświatowa Nasza Szkoła, Łódź
kwalifikacja na wystawę:
MELANIA ŚMIECIŃSKA, 7 lat, nauczyciel Grażyna Dorosz-Pułko
ANNA GACA, 7 lat, nauczyciel Grażyna Dorosz-Pułko

SP nr 3, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
WIKTORIA ŁAPIŃSKA, 9 lat, nauczyciel Wioletta Knapa-Przedborska

SP, Okonek
kwalifikacja na wystawę:
HANNA GUBOW, klasa III, nauczyciel Alicja Kwaśny
AMELIA KOZAK, klasa III, nauczyciel Alicja Kwaśny

Katolicka Niepubliczna SP, Pruszcz Gdański
kwalifikacja na wystawę:
KINGA MIZERA, 9 lat, nauczyciel Monika Szabińska

MDK nr 1, Tychy
kwalifikacja na wystawę:
PAULINA ŁĘSZCZAK, 10 lat, nauczyciel Barbara Malasiewicz
NATALIA JABŁOŃSKA, 11 lat, nauczyciel Barbara Malasiewicz

ZS Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych, Toruń
kwalifikacja na wystawę:
WIKTOR FOKS, 17 lat, nauczyciel Jolanta Osińska

PM nr 23 „Promyczek", Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
IGOR GOŁASZEWSKI, 6 lat, nauczyciel Krystyna Sawicka

PM nr 11 „Calineczka", Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
MAŁGORZATA ĆMIEL, 5 lat, nauczyciel Iwona Lewańska

SP nr 11, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
KASIA OSTAPIUK, 15 lat, nauczyciel Bożena Wesnerowicz

SP nr 1, Lębork
kwalifikacja na wystawę:
WIKTORIA ŻYWNO, 15 lat, nauczyciel Dorota Przychoda

SP nr 18, Lublin
kwalifikacja na wystawę:
GABRIELA SABAT, 15 lat, nauczyciel Elżbieta Starek

MDK, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
ALICJA BASICHOWSKA, 18 lat, nauczyciel Kinga Zaborowska

Klub 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego, Świdwin
kwalifikacja na wystawę:
AGATA DOMITRZ, 17 lat, nauczyciel Iwona Wiszniewska

 

Laureaci zaproszeni są na podsumowanie konkursu w dniu 24 kwietnia 2018 r. o godzinie 14.00
w Galerii Prezentacje Młodzieżowego Domu Kultury.

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Uwaga!
Kwalifikacja na wystawę nie uprawnia do otrzymania dyplomu i nagrody. Prosimy o potwierdzenie przybycia na podsumowanie konkursu do dnia 19 kwietnia 2018 r.

 

Pobierz:

dyskietkaProtokół (plik PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 W zakładce "Rodzice" dostępny jest regulamin rekrutacji na zajęcia w MDK na rok szkolny 2018/2019. Jednocześnie informujemy, że w dniach 1-15 czerwca będzie można składać Wniosek o przyjęcie na wybrane zajęcia w MDK.

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku