mdkslupsk.pl

  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_0186-5.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2018/2019

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik/zespół
nauczyciel
1 V Pomorski Konkurs Wokalny pn. "W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki Osieckiej" - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku, 27.10.2018 II miejsce
(kategoria 16-30 lat)
Kinga Łozińska
Agnieszka Siepietowska
III miejsce
(kategoria 16-30 lat)
Julia Nawacka Krzysztof Plebanek
2 XI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - "Ojczyzna" - Sławieński Dom Kultury, 25.11.2018  wyróżnienie  Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
3 V Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "MARINA 2018" - Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, 30.11.2018 III miejsce
(kategoria zespoły kl. 6-8 SP i Gimnazjum)
zespół "Farcik" Małgorzata i Daniel
Spoczyńscy
wyróżnienie
(kategoria soliści SP kl. 1–5)
Zosia Janikowska Bogusława Plebanek
4 XXIX Festiwal Pieśni Religijnej "Cantate Domino" - Centrum Kultury 105 w Koszalinie, 1-2.12.2018 I miejsce
(kategoria soliści dziecięcy)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
II miejsce
(kategoria soliści młodzieżowi)
Kinga Łozińska
5 IV Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej pn. "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 14.03.2019 I miejsce
(kategoria szkoły ponadgimnazjalne)
Julia Nawacka
Krzysztof Plebanek
III miejsce
(kategoria szkoły ponadgimnazjalne)
Kinga Łozińska Agnieszka Siepietowska
6 IV Festiwal Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 22.03.2019 I miejsce
(kategoria szkoły średnie)
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
wyróżnienie
(kategoria szkoły średnie)

nagroda publiczności
Konrad Kowalski Agnieszka Siepietowska
7 VIII Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 5.04.2019 wyróżnienie Weronika Marcjan
Agnieszka Siepietowska
8 VII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 12-13.04.2019 I miejsce
(kategoria: soliści-wokaliści kl. 4-6 SP)
Kalina Marczuk Agnieszka Siepietowska
II miejsce
(kategoria: soliści-wokaliści kl. 4-6 SP)
Misza Szcześniak
III miejsce
(kategoria: interpretacje kl. 1-3 SP)
Zofia Giedrojć Joanna
Stoike-Stempkowska
9 XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Witkacy i ja" - Herbaciarnia w Spichlerzu Richtera w Słupsku, 25.04.2019 Nagroda
Dyrektora Muzeum Pomorza Środkowego
w Słupsku
Alicja Basichowska
Kinga Zaborowska
10 XIII Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytowskie Centrum Kultury, 17-18.05.2019 III miejsce
(kategoria: 11-15 lat)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
11 36. Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, 20.05.2019
wyróżnienie
(kategoria: kl. I-III SP)
Zosia Giedrojć Joanna
Stoike-Stempkowska
12 Konkurs recytatorski "BRZECHWOLANDIA" - Teatr Nowy w Słupsku, 31.05.2019
I miejsce Zosia Giedrojć Joanna
Stoike-Stempkowska
13 28. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL 2019 - Słupski Ośrodek Kultury, 31.05.2019 I miejsce
(kategoria: kl IV-VI SP)
Misza Szcześniak Agnieszka Siepietowska
14 VI Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej PUMA 2019 - Słupski Ośrodek Kultury, 8.06.2019 I miejsce zespół "Chanting Bones" Marcin Gałązka

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 UWAGA!!! Rekrutacja do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. Podzielona zostanie na trzy etapy: I etap: uczestnicy kontynuujący zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w...
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.