mdkslupsk.pl

  • 030_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2015/2016

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Piosenka na dobre i na złe"- Szczecin, 17-18.10.2015 III miejsce
(kategoria wiekowa 16-19 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
2 IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Europejskiej - Radziejów, 22.10.2015 II miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
3 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej "EYE" - Widuchowa, 23.10.2015
wyróżnienie Klaudia Szepielewicz Agnieszka Siepietowska-Dadel
4 IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty - Sławieński Dom Kultury, 8.11.2015 Nagroda
Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
5 II Powiatowy Przegląd Solistów - Instrumentalistów - Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie, 20.11.2015 I miejsce
(kategoria: klasa IV-VI SP)
Paweł Bałbatun Zbigniew Bałbatun
I miejsce
(kategoria: gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gimnazjum)
Magdalena Wietrzyńska
6 10. Ogólnopolski Konkurs Piosenki NIEMEN NON STOP - Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 27.11.2015 III miejsce
(ex aequo)
Magdalena Bill Marcin Gałązka
7 VI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Sanktuarium Maryjne w Sobocie, 6.01.2016 I miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
8 III Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Szczecinek, 15.01.2016 Grand Prix
9 VIII Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 16.01.2016 I miejsce
10 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny EMOCJE - MDK w Krakowie, 16.01.2016 I miejsce
(kategoria malarstwo)
Klaudia Kania Kinga Zaborowska
II miejsce
(kategoria malarstwo)
Michalina Szumiło
11 Konkurs ekologiczny dla dzieci i młodzieży "Wspólnie dbamy o środowisko" - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku, 20.01.2016 wyróżnienie
(kategoria plastyczna)
Alicja Basichowska
Kinga Zaborowska
12 8. Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 23-24.01.2016 I miejsce
Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Pomorskiego
(kategoria: soliści kl. I-III SP)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
wyróżnienie
(kategoria: soliści kl. I-III SP)
Urszula Sieradzka
I miejsce
Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Pomorskiego
(kategoria: zespoły kl. I-III SP)
zespół "Farcik"
III miejsce
(kategoria: soliści)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
wyróżnienie
(kategoria: soliści)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
13 Festiwal piosenek o tematyce świątecznej i zimowej ''Piosenka jest dobra na zimę'' - Szczecinek, 29.01.2016 III miejsce
(kategoria gimnazja)
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
14 I Wojewódzki Konkurs Piosenki Aktorskiej - Gdynia, 30.01.2016
II miejsce Barbara Tewiel Krzysztof Plebanek
15 I Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej "Bursztynowe nuty poezji" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, 4.02.2016 I miejsce
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
I miejsce
(kategoria: gimnazja)
Julia Nawacka
III miejsce
(kategoria: gimnazja)
Paulina Kasperek
16 XVII Ogólnopolski Konkurs "Pudełko moich marzeń" - Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, 29.02.2016 III miejsce
(praca plastyczna, kategoria: 13-15 lat)
Kalina Bieńkowska Kinga Zaborowska
III miejsce
(praca plastyczna, kategoria: 16-19 lat)
Klaudia Kania
wyróżnienie
(praca plastyczna, kategoria: 16-19 lat)
Michalina Szymiło
17 XIV Konkurs Młodych Instrumentalistów - Człuchów, 19.03.2016 I miejsce
(kategoria: zespoły gitar klasycznych
Trio:
Kornelia Ciesielska
Hubert Łazarczyk
Wiktor Szewczyk
Andrzej Machutta
II miejsce
(kategoria: zespoły gitar klasycznych
Trio:
Mikołaj Gałązka
Jakub Łosiński
Wiktor Szewczyk
18 XX Jubileuszowy Festiwal Piosenki Marynistycznej "Łajba 2016" - Słupski Inkubator Technologiczny, 19.03.2016 wyróżnienie
(kategoria zespoły)
zespół SZA:
Małgosia Bartuch
Magda Pruss
Ola Tomas
Emilka Mieczkowska
Bogusława Plebanek
19 II etap I Festiwalu Polskiej Piosenki "Swego nie znacie" - Akademia Pomorska w Słupsku, 1.04.2016 I miejsce
indeks AP
(kategoria: szkoła ponadgimnazjalna)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
II miejsce
(kategoria: szkoła podstawowa)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
III miejsce
(kategoria: szkoła podstawowa)
Urszula Sieradzka
wyróżnienie
(kategoria: gimnazjum)
Paulina Kasperek Krzysztof Plebanek
Julia Nowacka
dyplom finalisty
nagroda orkiestry
(kategoria: gimnazjum)
Wanesa Dyś
20 XVII Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 23.04.2016 III miejsce
(kategoria soliści)
Kacper Zieliński Zbigniew Bałbatun
III miejsce
(kategoria zespoły)
Trio Gitarowe:
Patrycja Groch
Magdalena Wietrzyńska
Joanna Modrzejewska
Magdalena Kwidzińska 
IV miejsce
(kategoria soliści)
Patrycja Groch
21 IV Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub Wojskowy 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, 23.04.2016 III miejsce
ex aequo
(kategoria: gimnazja)
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
Weronika Marcjan Agnieszka Siepietowska-Dadel
22 7. Ogólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA - Miejski Dom Kultury w Barcinie, 30.04-1.05.2016 wyróżnienie Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
23 V Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Damnica, 13.05.2016 Nagroda Główna Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
24 Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku, 23.05.2016 II miejsce
(kategoria klasy II SP)
Urszula Sieradzka
Małgorzata Spoczyńska
II miejsce
(kategoria klasy III SP)
Wanessa Kaniewska
25 XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w brydżu sportowym - Lidzbark Warmiński, 25-29.05.2016 brązowy medal
(turniej par chłopców na impy)
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
26 V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Europejskiej -  Radziejów, 3.06.2016
I miejsce
(kategoria 13-18 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
27 XXV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku, 10.06.2016 Grand Prix Kaja Bałyk Krzysztof Plebanek
I miejsce
(kategoria soliści klasy IV-VI SP)
Alicja Warkocka Daniel Spoczyński
II miejsce
(kategoria soliści klasy I-III SP)
Wanessa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
III miejsce
(kategoria zespoły klasy I-III SP)
zespół "Farcik":
Wanessa Kaniewska
Urszula Sieradzka
Julia Spoczyńska
Hanna Królikowska
Dobrawa Szuwalska
28 X Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytowskie Centrum Kultury, 10.06.2016 wyróżnienie
(kategoria 7-12 lat)
Urszula Sieradzka Małgorzata Spoczyńska
29 XXIII Festiwal Piosenki Angielskiej "Face The Music" - Brzeg, 10-11.06.2016
wyróżnienie
(kategoria młodzieżowa)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
30 I Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "JA" - Zespół Szkół Technicznych "Drzewniak" w Słupsku, 16.06.2016 Nagroda
(kategoria plastyczna)
Kalina Bieńkowska Kinga Zaborowska
Nagroda
(kategoria plastyczna)
Klaudia Kania
wyróżnienie
(kategoria plastyczna)
Julia Barcikowska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

60-lecie MDK Zapraszamy do zapoznania się z imprezami (wraz z galerią zdjęć), które odbyły się w związku z 60-leciem naszej placówki. Artykuły te dostępne są po kliknięciu na poniższy baner "60 lat MDK".

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku