mdkslupsk.pl

  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_4667-32.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2014/2015

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 9. Festiwal Młodych Talentów "Niemen Non Stop" - Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 3.10.2014 II miejsce Magdalena Bill
 
2 Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesienne nastroje" - MDK w Gdyni wyróżnienie
(kategoria wiekowa: klasy 0-III)
Alicja Warkocka Jolanta Kopczak
3 XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „TĘCZOWY KALENDARZ” - MDK w Tychach  wyróżnienie przez kwalifikację do wystawy Mateusz Perz  Wanda Kowalik
4  XIII Festiwal Piosenki Angielskiej "EYE" - Zespół Szkół w Widuchowej, 24.10.2014  I miejsce
(kategoria: 13-15 lat)
Duet
Wanesa Dyś
Maja Mędrek
Agnieszka
Siepietowska-Dadel
5 Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - Skarszewy, 29.11.2014 I miejsce Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
V miejsce Para
Joanna Łata
Oliwia Zbrojewska
6 Drugi turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - Gdynia, 6.12.2014 II miejsce
Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
IV miejsce Para
Joanna Łata
Oliwia Zbrojewska
7 XVII Ogólnopolski Festiwal "Piosenka jest dobra na zimę" - Szczecinek, 16.01.2015 I miejsce Maja Mędrek Agnieszka
Siepietowska-Dadel
8 II Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Kusowo, 17.01.2015 GRAND PRIX
9 VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 24.01.2015 II miejsce Aleksandra Daukszewicz
Daniel Spoczyński
10 II Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 20.02.2015 I miejsce
(kategoria: soliści kl. gimnazjum)
Wanesa Dyś Agnieszka Siepietowska-Dadel
11 XIII Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 14.03.2015 I miejsce
(kategoria: gitara solo - gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gitara solo - szkoły podstawowe)
Magdalena Wietrzyńska
I miejsce
(kategoria: keyboard solo - szkoły podstawowe V-VI)
Zosia Flis
Robert Piotrowski
III miejsce
(kategoria: keyboard solo - gimnazjum)
Mikołaj Flis
I miejsce
(kategoria: keyboard duety)
THE ELEMENTS
Zosia Flis
Mikołaj Flis
12 Trzeci turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - MDK w Słupsku, 14.03.2014 III miejsce Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
13 III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - SP nr 7 w Słupsku, 20.03.2015 I miejsce
(kategoria: kasy II SP)
Wanessa Kaniewska Daniel Spoczyński
II miejsce
(kategoria: kasy I SP)
Urszula Sieradzka
14 Konkurs Plastyczny "Danuta Siedzikówna – sanitariuszka „Inka" - Gdańsk, 27.03.2015 (organizator: europoseł Anna Fotyga i poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk Wyróżnienie
(kategoria: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne)
Klaudia Kania
Michalina Szumiło
Kinga Zaborowska
15 IV Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - GOK w Damnicy, 26.03.2015  I miejsce Klaudia Medwid Agnieszka Siepietowska-Dadel
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
16 XIX Festiwal Piosenki Marynistycznej „Łajba 2015" - SIT, 28.03.2015 III miejsce
(kategoria: soliści)
Wanessa Kaniewska Daniel Spoczyński
wyróżnienie Ksenia Rachwalska Bogusława Plebanek
17 Konkurs plastyczny "Maska Tradycyjna i Współczesna" - MDK "Dom Harcerza" w Krakowie, 10.04.2015  wyróżnienie
(kategoria: 12-15 lat)
Kornelia Jaworska Wanda Kowalik
18 Wojewódzki Konkurs Piosenki Kompozytorów Polskich "ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE" - MDK w Gdyni, 11.04.2015 I miejsce
(kategoria: szkoła ponadgimnazjalna)
Maja Mędrek  
19 Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - X Memoriał Henryka Gagatka - Bytom, 24-26.04.2015
II miejsce Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
20 Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z podróży" - MDK w Częstochowie, 24.04.2015 II nagroda Eliza Niewiadomska Jolanta Kopczak
Wyróżnienie Paulina Mosakowska
21 XXIV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 29.05.2015
I miejsce
(kategoria: kl. I-II SP)
Wanesa Kaniewska Daniel Spoczyński
I miejsce
(kategoria: Gimnazjum)
Aleksandra Daukszewicz
22 VI Ogólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej "Forma" - Barcino, 18-20.06.2015 wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
23 VIII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne "Kot 2015" - MDK we Wrocławiu, czerwiec 2015
wyróżnienie
(kategoria: kl. 0-III SP)
Paulina Krajnik Wanda Kowalik
24 VII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Eurosong 2015" - Malbork, 21-22.08.2015 II miejsce Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 UWAGA!!! Rekrutacja do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. Podzielona zostanie na trzy etapy: I etap: uczestnicy kontynuujący zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w...
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.