mdkslupsk.pl

  • 033_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2014/2015

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 9. Festiwal Młodych Talentów "Niemen Non Stop" - Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 3.10.2014 II miejsce Magdalena Bill
 
2 Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesienne nastroje" - MDK w Gdyni wyróżnienie
(kategoria wiekowa: klasy 0-III)
Alicja Warkocka Jolanta Kopczak
3 XII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „TĘCZOWY KALENDARZ” - MDK w Tychach  wyróżnienie przez kwalifikację do wystawy Mateusz Perz  Wanda Kowalik
4  XIII Festiwal Piosenki Angielskiej "EYE" - Zespół Szkół w Widuchowej, 24.10.2014  I miejsce
(kategoria: 13-15 lat)
Duet
Wanesa Dyś
Maja Mędrek
Agnieszka
Siepietowska-Dadel
5 Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - Skarszewy, 29.11.2014 I miejsce Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
V miejsce Para
Joanna Łata
Oliwia Zbrojewska
6 Drugi turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - Gdynia, 6.12.2014 II miejsce
Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
IV miejsce Para
Joanna Łata
Oliwia Zbrojewska
7 XVII Ogólnopolski Festiwal "Piosenka jest dobra na zimę" - Szczecinek, 16.01.2015 I miejsce Maja Mędrek Agnieszka
Siepietowska-Dadel
8 II Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Kusowo, 17.01.2015 GRAND PRIX
9 VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 24.01.2015 II miejsce Aleksandra Daukszewicz
Daniel Spoczyński
10 II Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, 20.02.2015 I miejsce
(kategoria: soliści kl. gimnazjum)
Wanesa Dyś Agnieszka Siepietowska-Dadel
11 XIII Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 14.03.2015 I miejsce
(kategoria: gitara solo - gimnazjum)
Patrycja Groch Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gitara solo - szkoły podstawowe)
Magdalena Wietrzyńska
I miejsce
(kategoria: keyboard solo - szkoły podstawowe V-VI)
Zosia Flis
Robert Piotrowski
III miejsce
(kategoria: keyboard solo - gimnazjum)
Mikołaj Flis
I miejsce
(kategoria: keyboard duety)
THE ELEMENTS
Zosia Flis
Mikołaj Flis
12 Trzeci turniej z cyklu Grand Prix Par U20 Województwa Pomorskiego w brydżu sportowym - MDK w Słupsku, 14.03.2014 III miejsce Para
Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
13 III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" - SP nr 7 w Słupsku, 20.03.2015 I miejsce
(kategoria: kasy II SP)
Wanessa Kaniewska Daniel Spoczyński
II miejsce
(kategoria: kasy I SP)
Urszula Sieradzka
14 Konkurs Plastyczny "Danuta Siedzikówna – sanitariuszka „Inka" - Gdańsk, 27.03.2015 (organizator: europoseł Anna Fotyga i poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk Wyróżnienie
(kategoria: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne)
Klaudia Kania
Michalina Szumiło
Kinga Zaborowska
15 IV Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - GOK w Damnicy, 26.03.2015  I miejsce Klaudia Medwid Agnieszka Siepietowska-Dadel
wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
16 XIX Festiwal Piosenki Marynistycznej „Łajba 2015" - SIT, 28.03.2015 III miejsce
(kategoria: soliści)
Wanessa Kaniewska Daniel Spoczyński
wyróżnienie Ksenia Rachwalska Bogusława Plebanek
17 Konkurs plastyczny "Maska Tradycyjna i Współczesna" - MDK "Dom Harcerza" w Krakowie, 10.04.2015  wyróżnienie
(kategoria: 12-15 lat)
Kornelia Jaworska Wanda Kowalik
18 Wojewódzki Konkurs Piosenki Kompozytorów Polskich "ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE" - MDK w Gdyni, 11.04.2015 I miejsce
(kategoria: szkoła ponadgimnazjalna)
Maja Mędrek  
19 Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - X Memoriał Henryka Gagatka - Bytom, 24-26.04.2015
II miejsce Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
20 Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Zdjęcie z podróży" - MDK w Częstochowie, 24.04.2015 II nagroda Eliza Niewiadomska Jolanta Kopczak
Wyróżnienie Paulina Mosakowska
21 XXIV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 29.05.2015
I miejsce
(kategoria: kl. I-II SP)
Wanesa Kaniewska Daniel Spoczyński
I miejsce
(kategoria: Gimnazjum)
Aleksandra Daukszewicz
22 VI Ogólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej "Forma" - Barcino, 18-20.06.2015 wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
23 VIII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne "Kot 2015" - MDK we Wrocławiu, czerwiec 2015
wyróżnienie
(kategoria: kl. 0-III SP)
Paulina Krajnik Wanda Kowalik
24 VII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Eurosong 2015" - Malbork, 21-22.08.2015 II miejsce Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

60-lecie MDK Zapraszamy do zapoznania się z imprezami (wraz z galerią zdjęć), które odbyły się w związku z 60-leciem naszej placówki. Artykuły te dostępne są po kliknięciu na poniższy baner "60 lat MDK".

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku