mdkslupsk.pl

  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_4667-32.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2013/2014

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 8. Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych im. Adama Luterka - Wejherowskie Centrum Kultury, 25-27.10.2013 III nagroda Teatr (Nie)Nasycony
Maja Łepek,
Klaudia Medwid,
Natalia Pliszka,
Weronika Żuk
Joanna
Stoike-Stempkowska
2 Konkurs wokalny "Wszystko można śpiewać" - Klub Kwadrat w Słupsku, 21.11.2003 Nagroda Wanesa Dyś Krzysztof Plebanek
3 XVIII Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach” 2013 - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, 22.11.2013 III miejsce
(Rysunek - kategoria wiekowa do 6 lat)
Bolesława Butko Wanda Kowalik
4 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Koci świat" - MDK Słupsk listopad 2013 Nagroda Julia Foltyn Jolanta Kopczak
5 XXI Konfrontacje Dziecięcych Grup Teatralnych - Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku, 29.11.2013  Złota Maska Grupa teatralna "Dream"
Amelia Bukowska,
Aleksandra Cisek,
Zuzanna Kamińska,
Martyna Kwiatkowska,
Urszula Olechnowicz,
Wiktoria Owczarek,
Monika Spaczyńska
Joanna
Stoike-Stempkowska
 Nagroda Aktorska Monika Spaczyńska
6 VI Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lęborskie Centrum Kultury „Fregata”, 18.01.2014 I miejsce
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
 7 Ogólnopolski Festiwal "Piosenka jest dobra na zimę" - Szczecinek, 24.01.2014  I miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
 8 III Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 7.02.2014
Nagroda Główna Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
9 Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - SP w Warcinie, 14.02.2014
II miejsce
(kategoria: gimnazja)
Wanesa Dyś Krzysztof Plebanek
10 XIV Poznański Festiwal Teatrów "MARCINEK" - I LO w Poznaniu, 8-9.03.2014 Wyróżnienie
(za grę zespołową)
Teatr (Nie)Nasycony
Maja Łepek,
Klaudia Medwid,
Natalia Pliszka,
Weronika Żuk
Joanna
Stoike-Stempkowska
 11 I Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego - MDK w Sopocie, 8.03.2014 Wyróżnienie zespół "Kontra" Katarzyna Bartoś
Wioletta Szanel
 12 XII Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 15.03.2014 II miejsce
(kategoria: zespoły instrumentów akustycznych)
Trio gitarowe
Grzegorz Derdziński,
Wiktor Szewczyk,
Jakub Łosińksi
Andrzej Machutta
 13 Eliminacje Powiatowe 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Teatr Rondo w Słupsku, 22.03.2014 Wyróżnienie
(kategoria: młodzież szkół ponadgimnazjlanych)
Natalia Pliszka Joanna Stoike-Stempkowska
 14 III Wojewódzki Konkurs „Teatr Młodego Aktora – Teatr Moich Marzeń” - MDK w Gdyni, 29.03.2014
III miejsce
(kategoria: klasy 0-III szkoły podstawowe)
Wiktoria Owczarek Joanna
Stoike-Stempkowska
 15 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podwórko-podwórkowa przyjaźń" - MDK Słupsk marzec 2014 Nagroda Alicja Warkocka Jolanta Kopczak
15Wyróżnienie Aleksandra Michalska
 16 II Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. BOW w Słupsku, 5.04.2014 I miejsce
(kategoria: soliści-wokaliści, 13-16 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
II miejsce
(kategoria: solisci-wokalisci, 13-16 lat)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
17 Wojewódzki Konkurs Piosenki Kompozytorów Polskich "Śpiewać każdy może" - MDK w Gdyni, 12.04.2014 wyróżnienie
(kategoria: gimnazja)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
18 XXI Konfrontacje Młodzieżowych Grup Teatralnych - MCK w Słupsku, 29.04.2014 Srebrny Arlekin
II miejsce
Teatr (Nie)Nasycony Joanna
Stoike-Stempkowska
Nagroda aktorska Maja Łepek
 19 Eliminacje rejonowe do XXX Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego Niebieskie Tarcze - Teatr Rondo w Słupsku, 8.05.2014 III miejsce Grupa teatralna "Dream"
Wiktoria Kozłowska,
Aleksandra Cisek,
Zuzanna Kamińska,
Martyna Kwiatkowska,
Urszula Olechnowicz,
Wiktoria Owczarek,
Monika Spaczyńska
Joanna
Stoike-Stempkowska
 20 Konkurs Plastyczny "Podróże po krajach Unii Europejskiej" - MDK Słupsk 5.05.2014 Nagroda Marta Ledeman Jolanta Kopczak
Wyróżnienie Aleksandra Michalska
Julia Pospiech
 21 VI edycja Otwartego Amatorskiego Turnieju Teatralno-Kabaretowego "Wieżowisko" - Gniewino, 16.05.2014 II miejsce
(kategoria: teatry młodzieżowe)
Teatr (Nie)Nasycony
Maja Łepek,
Klaudia Medwid,
Natalia Pliszka,
Weronika Żuk
Joanna
Stoike-Stempkowska
22 VIII Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytów, 24.05.2014
I miejsce
(kategoria: 14-16 lat gimnazjaliści)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
 23 23. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 30.05.2014 Grand Prix Maja Męderek Krzysztof Plebanek
wyróżnienie Wanesa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
24 Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca Kobylnica '2014 - ZSS w Kobylnicy, 6.06.2014 I miejsce
(kategoria: szkoły gimnazjalne)
 Maja Mędrek  Krzysztof Plebanek
I miejsce
(kategoria: soliści do lat 7)
Wanessa Koniewska Małgorzata Spoczyńska
II miejsce
(kategoria: duety)
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
II miejsce
(kategoria: zespoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne )
zespół KATHRIN ZIMERMANN Marcin Gałązka
Wyróżnienie
(kategoria: soliści do lat 7)
Dobrawa Szuwalska Małgorzata Spoczyńska
Alicja Warkocka  Daniel Spoczyński
25 VII Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej BURSZTYNOWE SŁONECZKO Ustka '2014 - 7-8.06.2014  III miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
26 VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Opowieści z morskich fal...żagle i fale" - MDK w Gdyni, czerwiec 2014 Wyróżnienie Wiktoria Lecka Wanda Kowalik
Kornelia Jaworska
27 2. edycja Konkursu Plastycznego pt. "Słupsk pięknieje na wiosnę" - MCK w Słupsku, 11.06.2014 I Nagroda
(kategoria: I-IV klasy SP)
Hanna Gorczyn Wanda Kowalik
28 Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Gdynia, 15.06.2014 I miejsce Dominik Krajnik,
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
III miejsce Mateusz Obolewski,
Marcin Waloch
29 Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Łódź, 19-22.06.2014 III miejsce
Brązowy  medal
Dominik Krajnik,
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 UWAGA!!! Rekrutacja do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. Podzielona zostanie na trzy etapy: I etap: uczestnicy kontynuujący zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w...
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.