mdkslupsk.pl

  • 030_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2013/2014

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 8. Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych im. Adama Luterka - Wejherowskie Centrum Kultury, 25-27.10.2013 III nagroda Teatr (Nie)Nasycony
Maja Łepek,
Klaudia Medwid,
Natalia Pliszka,
Weronika Żuk
Joanna
Stoike-Stempkowska
2 Konkurs wokalny "Wszystko można śpiewać" - Klub Kwadrat w Słupsku, 21.11.2003 Nagroda Wanesa Dyś Krzysztof Plebanek
3 XVIII Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach” 2013 - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, 22.11.2013 III miejsce
(Rysunek - kategoria wiekowa do 6 lat)
Bolesława Butko Wanda Kowalik
4 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Koci świat" - MDK Słupsk listopad 2013 Nagroda Julia Foltyn Jolanta Kopczak
5 XXI Konfrontacje Dziecięcych Grup Teatralnych - Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku, 29.11.2013  Złota Maska Grupa teatralna "Dream"
Amelia Bukowska,
Aleksandra Cisek,
Zuzanna Kamińska,
Martyna Kwiatkowska,
Urszula Olechnowicz,
Wiktoria Owczarek,
Monika Spaczyńska
Joanna
Stoike-Stempkowska
 Nagroda Aktorska Monika Spaczyńska
6 VI Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lęborskie Centrum Kultury „Fregata”, 18.01.2014 I miejsce
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
 7 Ogólnopolski Festiwal "Piosenka jest dobra na zimę" - Szczecinek, 24.01.2014  I miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
 8 III Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy, 7.02.2014
Nagroda Główna Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
9 Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej - SP w Warcinie, 14.02.2014
II miejsce
(kategoria: gimnazja)
Wanesa Dyś Krzysztof Plebanek
10 XIV Poznański Festiwal Teatrów "MARCINEK" - I LO w Poznaniu, 8-9.03.2014 Wyróżnienie
(za grę zespołową)
Teatr (Nie)Nasycony
Maja Łepek,
Klaudia Medwid,
Natalia Pliszka,
Weronika Żuk
Joanna
Stoike-Stempkowska
 11 I Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego - MDK w Sopocie, 8.03.2014 Wyróżnienie zespół "Kontra" Katarzyna Bartoś
Wioletta Szanel
 12 XII Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 15.03.2014 II miejsce
(kategoria: zespoły instrumentów akustycznych)
Trio gitarowe
Grzegorz Derdziński,
Wiktor Szewczyk,
Jakub Łosińksi
Andrzej Machutta
 13 Eliminacje Powiatowe 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Teatr Rondo w Słupsku, 22.03.2014 Wyróżnienie
(kategoria: młodzież szkół ponadgimnazjlanych)
Natalia Pliszka Joanna Stoike-Stempkowska
 14 III Wojewódzki Konkurs „Teatr Młodego Aktora – Teatr Moich Marzeń” - MDK w Gdyni, 29.03.2014
III miejsce
(kategoria: klasy 0-III szkoły podstawowe)
Wiktoria Owczarek Joanna
Stoike-Stempkowska
 15 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podwórko-podwórkowa przyjaźń" - MDK Słupsk marzec 2014 Nagroda Alicja Warkocka Jolanta Kopczak
15Wyróżnienie Aleksandra Michalska
 16 II Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. BOW w Słupsku, 5.04.2014 I miejsce
(kategoria: soliści-wokaliści, 13-16 lat)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
II miejsce
(kategoria: solisci-wokalisci, 13-16 lat)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
17 Wojewódzki Konkurs Piosenki Kompozytorów Polskich "Śpiewać każdy może" - MDK w Gdyni, 12.04.2014 wyróżnienie
(kategoria: gimnazja)
Aleksandra Daukszewicz Daniel Spoczyński
18 XXI Konfrontacje Młodzieżowych Grup Teatralnych - MCK w Słupsku, 29.04.2014 Srebrny Arlekin
II miejsce
Teatr (Nie)Nasycony Joanna
Stoike-Stempkowska
Nagroda aktorska Maja Łepek
 19 Eliminacje rejonowe do XXX Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego Niebieskie Tarcze - Teatr Rondo w Słupsku, 8.05.2014 III miejsce Grupa teatralna "Dream"
Wiktoria Kozłowska,
Aleksandra Cisek,
Zuzanna Kamińska,
Martyna Kwiatkowska,
Urszula Olechnowicz,
Wiktoria Owczarek,
Monika Spaczyńska
Joanna
Stoike-Stempkowska
 20 Konkurs Plastyczny "Podróże po krajach Unii Europejskiej" - MDK Słupsk 5.05.2014 Nagroda Marta Ledeman Jolanta Kopczak
Wyróżnienie Aleksandra Michalska
Julia Pospiech
 21 VI edycja Otwartego Amatorskiego Turnieju Teatralno-Kabaretowego "Wieżowisko" - Gniewino, 16.05.2014 II miejsce
(kategoria: teatry młodzieżowe)
Teatr (Nie)Nasycony
Maja Łepek,
Klaudia Medwid,
Natalia Pliszka,
Weronika Żuk
Joanna
Stoike-Stempkowska
22 VIII Festiwal Piosenki "Wschodami Gwiazd" - Bytów, 24.05.2014
I miejsce
(kategoria: 14-16 lat gimnazjaliści)
Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
 23 23. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 30.05.2014 Grand Prix Maja Męderek Krzysztof Plebanek
wyróżnienie Wanesa Kaniewska Małgorzata Spoczyńska
24 Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca Kobylnica '2014 - ZSS w Kobylnicy, 6.06.2014 I miejsce
(kategoria: szkoły gimnazjalne)
 Maja Mędrek  Krzysztof Plebanek
I miejsce
(kategoria: soliści do lat 7)
Wanessa Koniewska Małgorzata Spoczyńska
II miejsce
(kategoria: duety)
Wanesa Dyś
Krzysztof Plebanek
II miejsce
(kategoria: zespoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne )
zespół KATHRIN ZIMERMANN Marcin Gałązka
Wyróżnienie
(kategoria: soliści do lat 7)
Dobrawa Szuwalska Małgorzata Spoczyńska
Alicja Warkocka  Daniel Spoczyński
25 VII Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej BURSZTYNOWE SŁONECZKO Ustka '2014 - 7-8.06.2014  III miejsce Maja Mędrek Krzysztof Plebanek
26 VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Opowieści z morskich fal...żagle i fale" - MDK w Gdyni, czerwiec 2014 Wyróżnienie Wiktoria Lecka Wanda Kowalik
Kornelia Jaworska
27 2. edycja Konkursu Plastycznego pt. "Słupsk pięknieje na wiosnę" - MCK w Słupsku, 11.06.2014 I Nagroda
(kategoria: I-IV klasy SP)
Hanna Gorczyn Wanda Kowalik
28 Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Gdynia, 15.06.2014 I miejsce Dominik Krajnik,
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk
III miejsce Mateusz Obolewski,
Marcin Waloch
29 Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym - Łódź, 19-22.06.2014 III miejsce
Brązowy  medal
Dominik Krajnik,
Wojciech Okuniewski
Bogusław Dyk

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

60-lecie MDK Zapraszamy do zapoznania się z imprezami (wraz z galerią zdjęć), które odbyły się w związku z 60-leciem naszej placówki. Artykuły te dostępne są po kliknięciu na poniższy baner "60 lat MDK".

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku