mdkslupsk.pl

  • 010_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2010/2011

Lp. Nazwa i organizator konkursu

nagrody/
wyróżnienia

uczestnik
nauczyciel
1 Mistrzostwa Polski Juniorów w Brydżu Sportowym - Poznań, 16-19 września 2010 r.

Złoty medal
turniej par mikstowych
kategoria wiekowa 21-25

Aleksandra Jarosz
Krzysztof Mielnik

Bogusław Dyk

Srebrny medal
turniej par mikstowych
kategoria wiekowa 21-25
Adam Lonski
Złoty medal
turniej teamów
Kamil Madej
Adam Lonski
V miejsce
turniej par open
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
XI miejsce
turniej par open
Agnieszka Chudy
Aleksandra Jarosz
2 XXIV edycja Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej EUROREGIONU BAŁTYK "OD MORZA JESTEŚMY" - MDK w Elblągu I NAGRODA Weronika Borucka Jolanta Kopczak
I NAGRODA Barbara Chomicka Wanda Kowalik
3 Słupski Konkurs Chopinowski - I LO im. B.Krzywoustego w Słupsku III miejsce
kategoria OPEN
Zespół taneczny "KONTRA"

Katarzyna Bartoś
Wioletta Rawska

4 XI Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach" - MDK w Brusach I miejsce Natalia Zganiacz Kinga Zaborowska
5 XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" - MDK w Lęborku wyróżnienie Monika Sarach
6 XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni 2010" - MDK Racibórz wyróżnienie Anna Tutak
7 IV Kujawsko-Pomorski Konkurs Gry na Elektronicznych Instrumentach Klawiszowych - SP nr 38 w Bydgoszczy, 4 grudnia 2010 r. I miejsce
kategoria wiekowa 6-9 lat
Aleksandra Barcikowska Robert Piotrowski
8 Turniej Młodzieżowy o Puchar Prezesa Wojewódzkiego Okręgowego Związku Brydża Sportowego w Gdańsku - 5 grudnia 2010 r. I miejsce
turniej par mikstowych
Justyna Duszyńska
Adrian Lipko
Bogusław Dyk
9 IX Konkurs Języka Niemieckiego - MDK Słupsk

I miejsce
kategoria wiekowa kl. I-III SP

Paweł Bielski Monika Bielska
II miejsce
kategoria wiekowa kl. I-III SP
Wojciech Wiatr
10 Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "PODWÓRKO" nagroda Grzegorz Kalukin
Wanda Kowalik

nagroda
za zestaw 3 prac

Wiktoria Bosiacka
Kinga Zaborowska
wyróżnienie
Michalina Szumiło
Amelia Cabrera-Rodriguez
Jolanta Kopczak
Barbara Michałowicz
11 III Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Nad światem Cicha Noc" - Gdańsk, 14-16.01.2011 r. I miejsce zespół "Farcik" Małgorzata Spoczyńska
III miejsce Aleksandra Daukszewicz
12 XIV Kongres Brydż Sportowego Młodzieży Szkolnej - Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego o Puchar Prezydenta Miasta Słupska - MDK w Słupsku, 19-20.03.2011 r. I miejsce
klasyfikacja generalna (Puchar Przezydenta Miasta Słupska)
Justyna Duszyńska

Bogusław Dyk

I miejsce
najlepszy zawodnik ziemi słupskiej
(Puchar Starosty Słupskiego)
Adrian Lipko
I miejsce
najlepsza słupszczanka
(Puchar Prezesa STB w Słupsku)
Monika Okuniewska
II miejsce
turniej par mikstowych
Justyna Duszyńska,
Adrian Lipko
IV miejsce
turniej par mikstowych
Monika Okuniewska,
Marek Gackowski
I miejsce
turnij par open
(Puchar Prezesa PWZBS)
Justyna Duszyńska,
Adrian Lipko
II miejsce
turniej teamów
Justyna Duszyńska,
Monika Okuniewska,
Marek Gackowski,
Adrian Lipko
13 X Jubileuszowy Konkurs Pozezji Niemieckiej - I Społeczne LO w Słupsku, 24.03.2011 r. I miejsce Dawid Storman

Monika Bielska

14 XII Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - Pałac Młodzieży w Gdańsku, 9.04.2011 r. I miejsce
kategoria - soliści
muzyka gitarowa
Anna Szłapka

Magdalena Kwidzińska

II miejsce
kategoria - soliści
muzyka gitarowa
Kacper Żuk
III miejsce
kategoria - soliści
muzyka gitarowa
Marta Bałbatun
15 Keyboard '2011 - V Regionalny Przegląd Muzyki Elektronicznej im. Jurka Kicińskiego - MDK w Słupsku, 9.04.2011 r. I miejsce
kategoria 10-12 lat
Aleksandra Barcikowska

Robert Piotrowski

16 XIII Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej - MDK w Słupsku, 16.04.2011 r. Nagroda
kategoria soliści - Szkoły Podstawowe
Franciszek Demming Magdalena Kwidzińska
Wyróżnienie
kategoria soliści - Szkoły Podstawowe
Justyna Motyl,
Agata Kuszniar
Wyróżnienie
kategoria Zespoły
Duet:
Marta Fitowska (wokal),
Maciej Kostrubiec (gitara)
Nagroda
kategoria soliści - Szkoły Ponadgimnazjalne
Anna Szłapka
Zbigniew Bałbatun
Wyróżnienie
kategoria soliści - Szkoły Ponadgimnazjalne
Marta Bałbatun
17 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym - Augustów, 29.04-02.05.2011 r. II miejsce
(srebrny medal)
turniej par dziewcząt
na maksy
Monika Okuniewska

Bogusław Dyk

VII miejsce
turniej par dziewcząt
na impy
Monika Okuniewska
XI miejsce
turniej par chłopców
na maksy
Marek Gackowski
VII miejsce
turniej teamów
Marek Gackowski
18 Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "MAMA" - MDK-Słupsk nagroda Julia Sochacka Jolanta Kopczak
Barbara Michałowicz
Małgorzata Skowrońska
Natalia Korotkiewicz Wanda Kowalik
Matylda Hilarecka
Michalina Szumiło Kinga Zaboowska
wyróżnienie Wiktoria Bosiacka
Amelia Cabrera-Rodriguez Jolanta Kopczak
Lidia Przybylak
19

XIII Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej - Łódź, 19.06.2011 r.

I nagroda Aleksandra Barcikowska Robert Piotrowski
18

XXXII Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej "KRAJOBRAZ POLSKI - Częstochowa 2010

udział w wystawie Hanna Bryła Jolanta Kopczak
20 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego PANDA wyróżnienie Agnieszka Mazur Monika Bielska
Krzysztof Budynek

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

60-lecie MDK Zapraszamy do zapoznania się z imprezami (wraz z galerią zdjęć), które odbyły się w związku z 60-leciem naszej placówki. Artykuły te dostępne są po kliknięciu na poniższy baner "60 lat MDK".

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku