mdkslupsk.pl

  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_7745-51.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_1984-2.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2012/2013

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 Ogólnopolski Festiwal Anglojęzycznej Piosenki Filmowej - MDK-DŚT w Łomży, 21-23.09.2012 III nagroda Marta Fitowska
Daniel Spoczyński
2 7. festiwal młodych talentów NIEMEN NON STOP - Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 5-6.10.2012 III miejsce
oraz
Nagroda Publiczności
Katarzyna Wołoszyn Krzysztof Plebanek
3 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "O czym szumi morze" - MDK w Słupsku, 28.11.2012 Nagroda Specjalna Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
Nagroda Magdalena Pruszak
Anna Klimczak,
Sara Jakubowska
Wanda Kowalik
Wyróżnienie Bolesława Butko,
Mateusz Pacholski,

Julia Mędrkiewicz
Małgosia Romaniuk,
Barbara Michałowicz
Kinga Zaborowska
4 V Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek "Nad światem cicha noc" - Gdańsk, 19.01.2013 Wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz
Małgorzta Spoczyńska,
Daniel Spoczyński
Aleksandra Barcikowska Krzysztof Plebanek
5 V Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 2.02.2013 II miejsce
Aleksandra Cybula
Krzysztof Plebanek
Wyróżnienie Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel
6 II Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - GOKiS w Damnicy, 8.02.2013 Wyróżnienie
Wójta Gminy Damnica
Kacper Szulski
Agnieszka Siepietowska-Dadel
Wyróżnienie Maja Mędrek
7 XI Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 16-17.03.2013 I miejsce
nagroda Marszałka
woj. pomorskiego
(kategoria: gitara solo - Szkoły Ponadgimnazjalne)
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gitara solo - Szkoły Ponadgimnazjalne)
Maciej Kostrubiec
III miejsce
(kategoria: gitara solo - Szkoła Podstawowa)
Franciszek Demming
8 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w brydżu sportowym - Poznań, 16.03.2013 5. miejsce
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
9 I Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. BOW w Słupsku, 16.03.2013 II miejsce Klaudia Janus Krzysztof Plebanek
10 X Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową SZLAGIER 2013 - MCK w Bydgoszczy, 23.03.2013 I miejsce
(kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne)
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
11 IV edycja konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu" - ZSP nr 1 w Słupsku, 26.03.2013 I miejsce
(kategoria: śpiew)
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
Wyróżnienie
(kategoria: śpiew)
Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel
Wyróżnienie
(kategoria: plastyka)
Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
12 XV Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej - MDK w Słupsku, 13.04.2013 I miejsce
(kategoria: ZESPOŁY - muzyka wokalno-instrumentalna)
Iga Szklarkowska,
Julia Sklenarska,
Natalia Konopka
 
Wyróżnienie
(kategoria: SOLIŚCI - do dwóch lat nauki)
Grzegorz Derdziński Andrzej Machutta
Alicja Owczarek Grzegorz Uszkiewicz
13 III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Kosmiczne podwórko" - MDK w Słupsku, 15.04.2013 Nagroda Aleksandra Zaborowska
Kinga Zaborowska
Wyróżnienie Roksana Plumbaum
14 XIV Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - PM w Gdańsku, 20.04.2013 II nagroda
(kategoria: soliści rozrywkowa muzyka gitarowa i gitara elektryczna)
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Kwidzińska
V nagroda
(kategoria: soliści rozrywkowa muzyka gitarowa i gitara elektryczna)
Iga Szklarkowska Zbigniew Bałbatun
III nagroda
(kategoria: soliści klasyczna muzyka gitarowa)
Franciszek Demming Magdalena Kwidzińska
III nagroda
(kategoria: zespoły rozrywkowa muzyka gitarowa)
Quartet gitarowy:
Stanisław Odija
Paweł Bałbatun,
Kacper Zieliński
Zbigniew Bałbatun
15 3. Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym - Komornica, 17-19.05.2013 I miejsce - złoty medal
(turniej teamów)
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
V miejsce
(turniej par)
16 Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - MDK w Słupsku, 24.05.2013 III nagroda Maja Mędrek
Agnieszka Siepietowska-Dadel
17 XV Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka - Gdynia, 15.06.2013 II miejsce
( kategoria: gitara 14-19 lat)
Krzysztof Kołodziej Magdalena Kwidzińska
Wyróżnienie
(kategoria: gitara do 13 lat)
Franciszek Deming
18 Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca Kwakowo 2013 - Kobylnica, 21-22.06.2013 wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz
Małgorzata Spoczyńska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 UWAGA!!! Rekrutacja do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. Podzielona zostanie na trzy etapy: I etap: uczestnicy kontynuujący zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w...
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.