mdkslupsk.pl

  • 049_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2012/2013

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 Ogólnopolski Festiwal Anglojęzycznej Piosenki Filmowej - MDK-DŚT w Łomży, 21-23.09.2012 III nagroda Marta Fitowska
Daniel Spoczyński
2 7. festiwal młodych talentów NIEMEN NON STOP - Polska Filharmonia Sinfonia Baltica w Słupsku, 5-6.10.2012 III miejsce
oraz
Nagroda Publiczności
Katarzyna Wołoszyn Krzysztof Plebanek
3 Wojewódzki Konkurs Plastyczny "O czym szumi morze" - MDK w Słupsku, 28.11.2012 Nagroda Specjalna Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
Nagroda Magdalena Pruszak
Anna Klimczak,
Sara Jakubowska
Wanda Kowalik
Wyróżnienie Bolesława Butko,
Mateusz Pacholski,

Julia Mędrkiewicz
Małgosia Romaniuk,
Barbara Michałowicz
Kinga Zaborowska
4 V Ogólnopolski Przegląd Kolęd i Pastorałek "Nad światem cicha noc" - Gdańsk, 19.01.2013 Wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz
Małgorzta Spoczyńska,
Daniel Spoczyński
Aleksandra Barcikowska Krzysztof Plebanek
5 V Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 2.02.2013 II miejsce
Aleksandra Cybula
Krzysztof Plebanek
Wyróżnienie Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel
6 II Powiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej - GOKiS w Damnicy, 8.02.2013 Wyróżnienie
Wójta Gminy Damnica
Kacper Szulski
Agnieszka Siepietowska-Dadel
Wyróżnienie Maja Mędrek
7 XI Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 16-17.03.2013 I miejsce
nagroda Marszałka
woj. pomorskiego
(kategoria: gitara solo - Szkoły Ponadgimnazjalne)
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Kwidzińska
III miejsce
(kategoria: gitara solo - Szkoły Ponadgimnazjalne)
Maciej Kostrubiec
III miejsce
(kategoria: gitara solo - Szkoła Podstawowa)
Franciszek Demming
8 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w brydżu sportowym - Poznań, 16.03.2013 5. miejsce
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
9 I Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Błękitna Apaszka" - Klub 7. BOW w Słupsku, 16.03.2013 II miejsce Klaudia Janus Krzysztof Plebanek
10 X Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową SZLAGIER 2013 - MCK w Bydgoszczy, 23.03.2013 I miejsce
(kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne)
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
11 IV edycja konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu" - ZSP nr 1 w Słupsku, 26.03.2013 I miejsce
(kategoria: śpiew)
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
Wyróżnienie
(kategoria: śpiew)
Maja Mędrek Agnieszka Siepietowska-Dadel
Wyróżnienie
(kategoria: plastyka)
Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
12 XV Rejonowy Przegląd Muzyki Gitarowej - MDK w Słupsku, 13.04.2013 I miejsce
(kategoria: ZESPOŁY - muzyka wokalno-instrumentalna)
Iga Szklarkowska,
Julia Sklenarska,
Natalia Konopka
 
Wyróżnienie
(kategoria: SOLIŚCI - do dwóch lat nauki)
Grzegorz Derdziński Andrzej Machutta
Alicja Owczarek Grzegorz Uszkiewicz
13 III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Kosmiczne podwórko" - MDK w Słupsku, 15.04.2013 Nagroda Aleksandra Zaborowska
Kinga Zaborowska
Wyróżnienie Roksana Plumbaum
14 XIV Wojewódzki Konkurs Muzyki Gitarowej - PM w Gdańsku, 20.04.2013 II nagroda
(kategoria: soliści rozrywkowa muzyka gitarowa i gitara elektryczna)
Krzysztof Kołodziej
Magdalena Kwidzińska
V nagroda
(kategoria: soliści rozrywkowa muzyka gitarowa i gitara elektryczna)
Iga Szklarkowska Zbigniew Bałbatun
III nagroda
(kategoria: soliści klasyczna muzyka gitarowa)
Franciszek Demming Magdalena Kwidzińska
III nagroda
(kategoria: zespoły rozrywkowa muzyka gitarowa)
Quartet gitarowy:
Stanisław Odija
Paweł Bałbatun,
Kacper Zieliński
Zbigniew Bałbatun
15 3. Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym - Komornica, 17-19.05.2013 I miejsce - złoty medal
(turniej teamów)
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
V miejsce
(turniej par)
16 Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - MDK w Słupsku, 24.05.2013 III nagroda Maja Mędrek
Agnieszka Siepietowska-Dadel
17 XV Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka - Gdynia, 15.06.2013 II miejsce
( kategoria: gitara 14-19 lat)
Krzysztof Kołodziej Magdalena Kwidzińska
Wyróżnienie
(kategoria: gitara do 13 lat)
Franciszek Deming
18 Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca Kwakowo 2013 - Kobylnica, 21-22.06.2013 wyróżnienie Aleksandra Daukszewicz
Małgorzata Spoczyńska

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

60-lecie MDK Zapraszamy do zapoznania się z imprezami (wraz z galerią zdjęć), które odbyły się w związku z 60-leciem naszej placówki. Artykuły te dostępne są po kliknięciu na poniższy baner "60 lat MDK".

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku