mdkslupsk.pl

  • 037_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg

Artykuły

Osiągnięcia uczestników w roku szkolnym 2011/2012

Lp.
Nazwa i organizator konkursu nagrody/
wyróżnienia
uczestnik
nauczyciel
1 Konkurs ekologiczny "Wspólnie dbamy o środowisko" - PGK w Słupsku, 28.10.2011 wyróżnienie Natalia Kozyra,
Aleksandra Szczecina
Kinga Zaborowska
2

V Ogólnopolski Festiwal Twórczości Marka Grechuty "Pięć Ważnych Słów" - Sławno, 12-13.11.2011

Grand Prix
"Złoty Marek"
Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
3

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Mój Zaczarowany Świat" - MDK w Słupsku, 7.12.2011

nagroda
Barbara Michałowicz
Jolanta Kopczak
Grzegorz Kalukin,
Aleksandra Szewczuk
Wanda Kowalik
nagroda specjalna Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
kwalifikacja na wystawę Roksana Plumbaum Jolanta Kopczak
Magda Pruszak Kinga Zaborowska
Grzegorz Kalukin Wanda Kowalik
4 IV Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek "NAD ŚWIATEM CICHA NOC" - Gdańsk, 20-22.01.2012 I miejsce
(w kategorii powyżej 17 lat)

Nagroda specjalna Prezydenta Miasta Gdańska
Marta Fitowska
Daniel Spoczyński
5 Festiwal Piosenki Zimowej - Lębork, 28.01.2012 II miejsce
Klaudia Janus
Krzysztof Plebanek
III miejsce Aleksandra Cybula
6 XV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "W krainie mrozu i śniegu" nagroda Barbara Chomicka
Wanda Kowalik
7 XVI Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "ZAWSZE ZIELONO ZAWSZE NIEBIESKO" - GiOPTD Toruń' 2011 udział w wystawie pokonkursowej Barbara Michałowicz Jolanta Kopczak
8 XIII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "DZIECO I PIES" - Częstochowa 2011 Judyta Bordakiewicz Jolanta Kopczak
Weronika Gałgan
9 V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Opowieści z morskich fal... ryby Morza Bałtyckiego" - MDK Gdynia 2011 III miejsce Kaja Willich Jolanta Kopczak
10 Eliminacje Środowiskowe XXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Pozezji Polskiej - MDK w Słupsku, 2.03.2012 wyróżnienie Martyna Malczewska

Joanna Stoike-Stempkowska

Agata Kaliszczak
11

Konkurs Recytatorski "Miłość w poezji rosyjskiej" - Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku, 16.03.2012

III miejsce Natalia Pliszka Joanna Stoike-Stempkowska
12

57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (etap powiatowy) - Słupski Ośrodek Kultury, 17.03.2012

I miejsce Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
13

X Człuchowski Konkurs Młodych Instrumentalistów - MDK w Człuchowie, 17.03.2012

I miejsce
(kategoria soliści)
Aleksandra Barcikowska Robert Piotrowski
II miejsce
(kategoria zespoły instrumentalno-wokalne)
Zespół "Brianhole Marriage" Marcin Gałązka
14 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Brydżu Sportowym - Sopot, 24.03.2012 II miejsce
(srebrny medal)
Wojciech Okuniewski,
Dominik Krajnik
Bogusław Dyk
15


II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. "Podwórko - podwórko ma być ładne" - MDK w Słupsku, 18.04.2012


Nagroda Michalina Szumiło Kinga Zaborowska
Wyróżnienie Małgosia Skowrońska,
Filip Pogorzalski, Anna Wasilewska
Jolanta Kopczak
kwalifikacje na wystawę Nikola Śniegula,
Zuzia Mielczarek
Ola Baranowska, Małgorzata Romaniuk Kinga Zaborowska
16

KEYBOARD ’2012
VI Regionalny Przegląd Muzyki Elektronicznej im. Jurka Kicińskiego - MDK w Słupsku, 21.04.2012

Grand Prix,
I miejsce
(kategoria SP klasy IV-VI)
Aleksandra Barcikowska
Robert Piotrowski
17 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Turniej Wojewódzki - Sopot, 22.04.2012 wyróżnienie Aleksandra Cybula Krzysztof Plebanek
18 XIV Przegląd Muzyki Gitarowej - MDK w Słupsku, 28.04.2012 Nagroda I stopnia
(kategoria soliści)
Kacper Żuk Zbigniew Bałbatun
Nagroda II stopnia
(kategoria soliści)
Franciszek Demming Magdalena Kwidzińska,
Andrzej Machutta
Nagroda III stopnia
(kategoria soliści)
Krzysztof Kołodziej
Wyróżnienie
(kategoria soliści)
Maciej Kostrubiec
Iga Szklarkowska Zbigniew Bałbatun
Nagroda III stopnia
ex aequo
(kategoria zespoły akustyczne)
Paweł Bałbatun,
Stanisław Odija,
Tonisław Zduńczuk,
Kacper Zieliński
Zbigniew Bałbatun
Julia Sudakiewicz,
Julita Kiczek,
Jędrzej Pogorzelski
Zbigniew Bałbatun
19 II Słupski Konkurs Piosenki Rosyjskiej - MDK, 18.05.2012 I miejsce
ex aequo
Aleksandra Daukszewicz,
Julia Capar
Małgorzata Spoczyńska
20 XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Morskie opowieści" - Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku, 26.05.2012 wyróżnienie Małgosia Romaniuk Kinga Zaborowska
21 XVIII Pomorski Przegląd Piosenki Dziecięcej - MDK w Człuchowie, 26.05.2012 I miejsce
(kategoria soliści
klasy IV-VI SP)
Aleksandra Barcikowska Robert Piotrowski
22 Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca - Kwakowo, 22.06.2012 Grand Prix Marta Fitowska Daniel Spoczyński
I miejsce
(soliści do lat 12)
Aleksandra Daukszewicz Małgorzata Spoczyńska
I miejce
(zespoły wokalne do lat 12)
zespół "Farcik"
I miejsce
(soliści powyżej 16 lat)
Katarzyna Wołoszyn Krzysztof Plebanek
III miejsce
(soliści od 16 lat)
oraz
Nagroda Specjalna Wójta Gminy Kobylnica
Kacper Szulski Agnieszka Sipietowska-Dadel
Wyróżnienie
(soliści powyżej 16 lat)
Paulina Daniszewska Daniel Spoczyński
23 XXI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - MCK w Słupsku, 15.06.2012 Grand Prix Diana Gliniecka  
24 Konkurs plastyczny "Zwiastuny Wiosny" - LOP w Gdańsku, 26.06. 2012 III miejsce Piotr Kraus Wanda Kowalik
25 XXXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej "Krajobraz Polski - tradycje, współczesność, przyszłość" - MDK w Częstochowie  Nagroda Izabela Kubacka Wanda Kowalik

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

60-lecie MDK Zapraszamy do zapoznania się z imprezami (wraz z galerią zdjęć), które odbyły się w związku z 60-leciem naszej placówki. Artykuły te dostępne są po kliknięciu na poniższy baner "60 lat MDK".

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku