mdkslupsk.pl

  • IMG_4619-3.jpg
  • IMG_0190-7.jpg
  • IMG_0212-16.jpg
  • WP_20180508_16_47_32_Pro-1.jpg
  • IMG_2003-7.jpg
  • IMG_6734-118.jpg
  • IMG_7283-88.jpg
  • IMG_4667-32.jpg
  • IMG_0341-19.jpg
  • IMG_6464-41.jpg
  • IMG_7668-24.jpg
  • IMG_4089-66.jpg
  • IMG_0209-14.jpg
  • IMG_0203-12.jpg
  • IMG_6645-92.jpg
  • IMG_7937-134.jpg
  • IMG_7223-68.jpg
  • IMG_4282-127.jpg
  • IMG_7829-84.jpg
  • IMG_8101-67.jpg
  • IMG_4342-147.jpg
  • IMG_7102-25.jpg
  • IMG_6859-157.jpg
  • IMG_7078-18.jpg
  • IMG_6997-185.jpg
  • IMG_7070-15.jpg
  • IMG_6993-183.jpg
  • IMG_7650-21.jpg
  • IMG_6480-46.jpg
  • IMG_0186-5.jpg
  • IMG_8009-29.jpg
  • IMG_4086-65.jpg
  • IMG_8314-12.jpg
  • IMG_1984-2.jpg
  • IMG_8323-19.jpg
  • IMG_7435-148.jpg
  • IMG_6393-23.jpg
  • IMG_0248-26.jpg
  • IMG_0195-9.jpg
  • IMG_6327-1.jpg
  • IMG_4652-23.jpg
  • IMG_7973-10.jpg
  • IMG_8188-100.jpg
  • IMG_6346-5.jpg
  • IMG_0323-13.jpg
  • IMG_6887-167.jpg
  • IMG_7745-51.jpg

Artykuły

Święto Talentu

16 czerwca 2015 r. w Filharmonii SINFONIA BALTICA odbył się finał konkursu ŚWIĘTO TALENTU. Była to pierwsza edycja konkursu, pod patronatem Prezydenta Miasta, organizowanego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w dwóch kategoriach: plastyczno-technicznej i artystyczno-scenicznej. Celem konkursu było stworzenie możliwości zaprezentowania umiejętności uczestników, promowanie uzdolnionych dzieci i młodzieży, popularyzowanie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży. Każda szkoła mogła zgłosić określoną w regulaminie ilość osób wyłonionych w eliminacjach szkolnych. Podczas finałowego koncertu usłyszeliśmy talenty artystyczno-sceniczne oraz zobaczyliśmy wystawę nagrodzonych prac w kategorii plastyczno-scenicznej.

 Uroczystość wręczenia nagród poprzedził minirecital Mai MędrekTALENTU Młodzieżowego Domu Kultury.

Słupskie TALENTY 2014/2015:

Kategoria artystyczno-sceniczna:
- szkoły podstawowe:
Wanessa Kaniewska – Szkoła Podstawowa nr 10
Michalina Kurowska – Szkoła Podstawowa nr 3

- gimnazjum:
Wanesa Dyś – Gimnazjum nr 3
Karolina Krzyżanowska - Gimnazjum nr 3
Aleksandra Daukszewicz – Gimnazjum nr 4

- szkoły ponadgimnazjalne:
Patrycja Migda – I Liceum Ogólnokształcące
Wiktor Radomski – Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych
Krzysztof Papuga – Zespół Szkół Budowlanych

Kategoria plastyczno-techniczna:
- szkoły podstawowe:
Karolina Żukowska – Szkoła Podstawowa nr 3
Aleksandra Zaborowska – Szkoła Podstawowa nr 3
Zofia Iciachowska - Szkoła Podstawowa nr 3

- gimnazjum:
Wiktoria Kowal – Gimnazjum nr 3
Aleksandra Szczecina - Gimnazjum nr 5
Kajetan Wójcik – Gimnazjum nr 5

- szkoły ponadgimnazjalne:
Wiktoria Wojtanek – II Liceum Ogólnokształcące
Marta Dybowska – Zespół Szkół Technicznych
Małgorzata Bojarska – Zespół Szkół Budowlanych

Podczas koncertu rozstrzygnięto również Konkurs plastyczny pt.: „Podróże Historyczne Słupskiego Chłopczyka”. Nagrody otrzymali:

Jakub Boniek – Szkoła Podstawowa nr 3
Wiktoria Miszkiel - Szkoła Podstawowa nr 3
Monika Kisielewska – Gimnazjum nr 3
Daria Krętkowska - Gimnazjum nr 3

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
COVID-19 W zakładce "Rodzice" znajduje się informacja dla rodziców odnośnie Procedury Bezpieczeństwa na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie pandemii COVID-19.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 UWAGA!!! Rekrutacja do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji. Podzielona zostanie na trzy etapy: I etap: uczestnicy kontynuujący zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w...
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.