mdkslupsk.pl

  • 042_Slajd.jpg
  • 056_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg

Artykuły

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego pt."MOJA RODZINA"

PROTOKÓŁ
z posiedzenia komisji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego pt."MOJA RODZINA"

Na Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "MOJA RODZINA" wpłynęło łącznie  281 prac z 27 placówek. Dnia 7.11.2016r. komisja w składzie: Przewodniczący: Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk); Członkowie: Barbara Pieślak (nauczyciel plastyki), Wanda Kowalik (nauczyciel plastyki), Kinga Zaborowska (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród  nadesłanych prac plastycznych i fotografii 9 nagrodziła (w tym 2 nagrody za fotografie), wyróżniła 21 (w tym 2 fotografie), a  34 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową. Ponadto przyznano NAGRODĘ DYREKTORA.

Lista laureatów konkursu:

MDK- Lębork
Maja Gołębiewska lat 7, n-el: Alina Walkusz – WYRÓŻNIENIE
Wiktoria Ptaszek lat 6, n-el: Alina Walkusz – WYRÓŻNIENIE
Kornelia Zając lat 6, n-el: Beata Synowiec – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Dawid Tesmer lat 8, n-el: Alina Walkusz
Julia Leszczyk lat 7, n-el: Alina Walkusz
Maja Wiśniewska lat 10, n-el: Beata Synowiec
Zofia Pobłocka lat 7, n-el: Beata Synowiec
Natalia Stupnicka lat 7, n-el: Beata Synowiec
Anna Kąkol lat 8, n-el: Beata Synowiec

G nr2- Lębork
Julita Nocon lat 15, n-el: Ferdynanda Byczuk – WYRÓŻNIENIE
Aleksandra Drabska lat 15, n-el: Ferdynanda Byczuk – NAGRODA (za zestaw)

Powiatowe Ognisko Artystyczne  – Lębork
Michele Łuc lat 6, n-el: Grażyna Popin - WYRÓŻNIENIE
Weronika Kleba lat 8, n-el: Grażyna Popin – WYRÓŻNIENIE
Marlena Grudzińska lat 8, n-el: Grażyna Popin - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Maja Długosz lat 7, n-el: Grażyna Popin

PMDK – Miastko
Patrycja Porożyńska lat 15, n-el: Grażyna Jamniak – NAGRODA
Weronika Kaczmarczyk lat 15, n-el: Grażyna Jamniak - WYRÓŻNIENIE

Pałac Młodzieży – Gdańsk
Zofia Ordecka lat 9, n-el: Małgorzata Strożek – NAGRODA
Aleksandra Łukaszewska lat 9, n-el: Małgorzata Strożek – NAGRODA
Zofia Cichowicz lat 7, n-el: Małgorzata Strożek - NAGRODA
Joannis Venianakis lat 8, n-el: Małgorzata Strożek – NAGRODA
Anastasia Venianakis lat 5, n-el: Małgorzata Strożek – NAGRODA
Maura Natkańska lat 9, n-el: Małgorzata Strożek - WYRÓŻNIENIE
Martyna Zębala lat 8, n-el: Małgorzata Strożek - WYRÓŻNIENIE
Julia Stawarz lat 8, n-el: Małgorzata Strożek - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Otylia Kostka lat 11, n-el: Małgorzata Strożek

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa – Gdańsk
kwalifikacja do wystawy:
Ignacy Trojanowicz lat 8, n-el: Marek Trojanowicz

SP - Charnowo
kwalifikacja do wystawy:
Julia Zielińska lat 6, n-el: Beata Ocha Chorbacz

ZSz - Siemianice
kwalifikacja do wystawy:
Wiktoria Podstawek lat 9, n-el: Anita Stodulska

SOSW - Damnica
Anna Czysta lat 11, n-el: Edyta Berbecka – WYRÓŻNIENIE

SP nr1 - Ustka
kwalifikacja do wystawy:
Nikola Pikuła lat 10, n-el: Lilla Marciniak

MDK - Sopot
Karolina Piasecka lat 5, n-el: Edyta Dawidowska – NAGRODA
Zuzanna Kaźmierska lat 5, n-el: Edyta Dawidowska – WYRÓŻNIENIE
Zofia Ejsmont lat 5, n-el: Edyta Dawidowska – WYRÓŻNIENIE
Martyna Heynar lat 5, n-el: Edyta Dawidowska – WYRÓŻNIENIE

SP nr3 – Słupsk
Oliwia Karpińska lat 12, n-el: Wioletta Małachowska – NAGRODA
Michalina Kurowska lat 11, n-el: Ewa Chowaniec – NAGRODA DYREKTORA
Konstanty Kurowski lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska – WYRÓŻNIENIE
Martyna Żarna lat 7, n-el: Renata Bugiel – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Julia Gojdź lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska
Olga Plaga lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska
Lena Wismont lat 8, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Natalia Czekaj lat 8, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Julia Barabasz lat 9, n-el: Monika Muszyńska
Zofia Werra lat 11, n-el: Ewa Chowaniec
Mateusz Żegunia lat 12, n-el: Ewa Chowaniec
Maja Czapla lat 9, n-el: Wioletta Małachowska
Marta Prądzyńska lat 9, n-el: Wioletta Małachowska
Joanna Kowalczyk lat 12, n-el: Wioletta Małachowska
Natalia Lica lat 11, n-el: Wioletta Małachowska
Natalia Degis lat 12, n-el: Wioletta Małachowska

SP nr5 – Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Hania Wyżlic lat 9, n-el: Maja Wawrowska
Inga Rutkowska-Kmiecik lat 8, n-el: Lucyna Rudnik
Dorota Dudek lat 10, n-el: Renata Gwardzik

SP nr7 – Słupsk
Jacek Ragan lat 10, n-el: Barbara Pieślak – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Damian Alichniewicz lat 7, n-el: Barbara Pieślak
Igor Walczak lat 10, n-el: Barbara Pieślak

SP nr8 – Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Anna Wróblewska lat 8, n-el: Mirosława Nowak

SP nr10 – Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Anastazja Janczylik lat 7, n-el: Anna Bajer

GIM Nr2, SŁUPSK
Aleksandra Zaborowska lat 13, n-el: Wioletta Miś – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Joanna Tomaszewska lat 12, n-el: Wioletta Miś

MDK, Słupsk
Natalia Kamińska lat 8, n-el: Wanda Kowalik – WYRÓŻNIENIE
Antek Borowski lat 5,5, n-el: Wanda Kowalik – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Staś Mikulski lat8, n-el: Kinga Zaborowska
Weronika Wietrzykowska-Wikarska lat 7, n-el: Wanda Kowalik

Laureaci zaproszeni są na inaugurację konkursu w dniu 24.11.2016r godz.12.30 w Galerii „PREZENTACJE” MDK w Słupsku.

Pobierz:

dyskietkaProtokół z konkursu (PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

60-lecie MDK Zapraszamy do zapoznania się z imprezami (wraz z galerią zdjęć), które odbyły się w związku z 60-leciem naszej placówki. Artykuły te dostępne są po kliknięciu na poniższy baner "60 lat MDK".

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku