PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ
Na Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "MÓJ DOM" wpłynęło łącznie 278 prac z 30 placówek.
Dnia 3.12.2019r. komisja w składzie:
Wioletta Miś (artysta plastyk , nauczyciel przedmiotów artystycznych), Teresa Reksnis (nauczyciel przedmiotów artystycznych i zawodowych), Marianna Roszkowska-Galska (artysta plastyk, nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród nadesłanych prac w kategorii FOTOGRAFIA nagrodziła 5 i wyróżniła 3 autorów, natomiast w kategorii PLASTYKA przyznała 13 nagród i 14 wyróżnień. Ponadto przyznano NAGRODĘ DYREKTORA. 45 prac zakwalifikowano na wystawę pokonkursową.
Lista laureatów konkursu:
PM nr 4 – Słupsk
Julia Cewuch lat 5, n-el: Marzena Stępkowska, Małgorzata Paczkowska-Czaja – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Aleksandra Rakoczy lat 5, n-el: Marzena Stępkowska, Małgorzata Paczkowska-Czaja
Hanna Górska lat 5, n-el: Marzena Stępkowska, Małgorzata Paczkowska-Czaja
PM nr 11 „Calineczka”– Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Olga Dyguła lat 5, n-el: Katarzyna Kieruzel-Mucha
PM nr 15 „Kolorowy wiatraczek” – Słupsk
Michalina Kurowska lat 6, n-el: Kamila Rostek – NAGRODA
Pyotrus Coura Jońca lat 6, n-el: Kamila Rostek – NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Kacper Domański lat 6, n-el: Malwina Nawrocka, Maria Mosakowska
PM nr 32 „Tęczowa Dolina” – Słupsk
Anastazja Kaleta-Nieboj lat 6, n-el: Dominika Wojciechowicz – NAGRODA
SP nr 1 – Słupsk
Maksymilian Pyzio lat 14, n-el: Iwona Powideł – NAGRODA (foto)
Emilia Sobczak lat 14, n-el: Iwona Powideł – WYRÓŻNIENIE (foto)
kwalifikacja do wystawy:
Aleksandra Olesiak lat 15, n-el: Iwona Powideł
SP nr 2 – Słupsk
Julian Keler lat 8, n-el: Iwona Ludwikowska – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Pola Karkucińska lat 9, n-el: Iwona Ludwikowska
Alicja Magryta lat 9, n-el: Iwona Ludwikowska
Anna Magryta lat 9, n-el: Iwona Ludwikowska
SP nr 3 – Słupsk
Nikola Nowicka lat 11, n-el: Wioletta Małachowska – NAGRODA DYREKTORA
Aleksandra Karczmarska lat 14, n-el: Wioletta Małachowska – NAGRODA
Michalina Lisowska lat 11, n-el: Wioletta Małachowska – NAGRODA
Zuzanna Tomaszewska lat 10, n-el: Wioletta Małachowska – WYRÓŻNIENIE
Zofia Centkowska lat 8, n-el: Monika Muszyńska – WYRÓŻNIENIE
Jagoda Szweda lat 12, n-el: Wioletta Miś – WYRÓŻNIENIE (foto)
Jaśmina Szweda lat 9, n-el: Wioletta Miś – WYRÓŻNIENIE (foto)
kwalifikacja do wystawy:
Martyna Petrusiewicz lat 9, n-el: Anna Witczak
Julia Dąbrowska lat 9, n-el: Anna Witczak
Natasza Łangowska lat 9, n-el: Anna Witczak
Antonina Ziętarska lat 9, n-el: Alicja Skrzypińska
Weronika Witczak lat 7, n-el: Wioletta Knapa-Przedborska
Ola Brzezińska lat 13, n-el: Wioletta Małachowska
Hubert Bożek lat 10, n-el: Wioletta Małachowska
Zuzanna Grzeszewska lat 11, n-el: Wioletta Miś
Julia Barabasz lat 11, n-el: Wioletta Miś
Matylda Bibik lat 12, n-el: Wioletta Miś
Karol Iwański lat 11, n-el: Wioletta Miś
SP nr 5 – Słupsk
kwalifikacja do wystawy:
Zofia Jodko lat 13, n-el: Renata Gwardzik
SP nr 9 – Słupsk
Zuzanna Lubańska lat 9, n-el: Elżbieta Wojciechowska - NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Ewa Ponczkowska lat 8, n-el: Elżbieta Wojciechowska
Oskar Filipczuk lat 8, n-el: Elżbieta Wojciechowska
Filip Dorawa lat 8, n-el: Elżbieta Wojciechowska
Uliana Potolska lat 10, n-el: Elżbieta Wojciechowska
Dagmara Uznańska lat 11, n-el: Elżbieta Wojciechowska
Wiktoria Słowik lat 9, n-el: Elżbieta Wojciechowska
SP nr 10 – Słupsk
Weronika Kacperek lat 9, n-el: Grażyna Lejkowska – NAGRODA
I SP STO – Słupsk
Maksymilian Wąsowicz lat 11, n-el: Marianna Roszkowska-Galska - NAGRODA
Aleksandra Błażejów lat 10, n-el: Marianna Roszkowska-Galska - NAGRODA
Paulina Winnik lat 11, n-el: Marianna Roszkowska-Galska - NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Michał Pankau lat 11, n-el: Marianna Roszkowska-Galska
Liceum Sztuk Plastycznych przy ZSI – Słupsk
Katarzyna Boschke lat 15, n-el: Agata Szczepaniak – WYRÓŻNIENIE
Marta Mallek lat 16, n-el: Agata Szczepaniak – WYRÓŻNIENIE
Zespół Szkół Elektrycznych – Słupsk
Maciej Stolarek lat 18, n-el: Leszek Arcimowicz
MDK – Słupsk
Zofia Szlachetka lat 9, n-el: Wanda Kowalik – NAGRODA
Lena Ostrowska lat 7, n-el: Jolanta Kopczak – WYRÓŻNIENIE
Nadia Miszke lat 6,5, n-el: Jolanta Kopczak – WYRÓŻNIENIE
Hania Pytlos lat 7, n-el: Kinga Zaborowska – WYRÓŻNIENIE
Aniela Kurkiewicz lat 16 - NAGRODA (foto)
kwalifikacja do wystawy:
Marianna Szumiło lat 7, n-el: Kinga Zaborowska
Maria Miklińska lat 9, n-el: Wanda Kowalik
Anna Gawlik lat 6,5, n-el: Jolanta Kopczak
Michalina Nowak lat 6,5, n-el: Jolanta Kopczak
Zespół Szkolno-Przedszkolny – Siemianice
Zofia Zaremba lat 6, n-el: Elżbieta Jesionowska – WYRÓŻNIENIE
Zespół Szkolno-Przedszkolny – Redzikowo
kwalifikacja do wystawy:
Julia Kozub lat 11, n-el: Alicja Muchnicka-Jarosińska
Jagoda Pawlik lat 15, n-el: Alicja Muchnicka-Jarosińska
SP nr 1 – Ustka
kwalifikacja do wystawy:
Zuzanna Kaszuba lat 12, n-el: Lilla Marciniak
SP – Kobylnica
Anabela Daglis lat 7, n-el: Anna Mikulska-Leszczyńska – NAGRODA
Lena Wojtaszek lat 7, n-el: Edyta Brzezińska – WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Miłosz Maślak lat 6, n-el: Angelika Huzarska
Zofia Kasprzyk lat 6, n-el: Angelika Huzarska
Agata Ujma lat 10, n-el: Monika Kwiatkowska
SP nr 3 – Lębork
Daria Patelczyk lat 12, n-el: Ewa Makurat – NAGRODA (foto)
kwalifikacja do wystawy:
Lena Basiak lat 11, n-el: Ewa Makurat
Maja Winiarczuk lat 12, n-el: Ewa Makurat
Izabela Grunholc lat 11, n-el: Ewa Makurat
SP nr 4 – Lębork
Maksim Łabacewicz lat 10, n-el: Wioletta Szymonik – NAGRODA
kwalifikacja do wystawy:
Agata Kulaszewicz lat 10, n-el: Wioletta Szymonik
Kevin Penk lat 10, n-el: Wioletta Szymonik
Amelia Brzezicka lat 9, n-el: Wioletta Szymonik
Zespół Szkół – Nowa Wieś Lęborska
Antoni Torbicki lat 10, n-el: Dariusz Groszewski – NAGRODA (foto)
Franciszek Torbicki lat 10, n-el: Dariusz Groszewski – NAGRODA (foto)
Sopockie Ognisko Plastyczne – Sopot
Małgorzata Wycinka lat 4, n-el: Anna Wyszonierska - WYRÓŻNIENIE
kwalifikacja do wystawy:
Matylda Mielech lat 4, n-el: Anna Wyszonierska
SP nr 1 – Gdańsk
Maja Domalewska lat 12, n-el: Sylwia Halman-Kulik - WYRÓŻNIENIE
PSP nr 4 – Starogard Gdański
Michalina Toczek lat 9, n-el: Alina Jeleń – WYRÓŻNIENIE
Laureaci zaproszeni są na podsumowanie konkursu w dniu 9.01.2020 r godz. 13.00 w Galerii „PREZENTACJE” MDK w Słupsku
Protokół: pobierz PDF