mdkslupsk.pl

  • 056_Slajd.jpg
  • 045_Slajd.jpg
  • 022_Slajd.jpg
  • 030_Slajd.jpg
  • 026_Slajd.jpg
  • 013_Slajd.jpg
  • 036_Slajd.jpg
  • 002_Slajd.jpg
  • 005_Slajd.jpg
  • 051_Slajd.jpg
  • 041_Slajd.jpg
  • 021_Slajd.jpg
  • 010_Slajd.jpg
  • 008_Slajd.jpg
  • 015_Slajd.jpg
  • 053_Slajd.jpg
  • 018_Slajd.jpg
  • 046_Slajd.jpg
  • 044_Slajd.jpg
  • 016_Slajd.jpg
  • 011_Slajd.jpg
  • 032_Slajd.jpg
  • 028_Slajd.jpg
  • 034_Slajd.jpg
  • 033_Slajd.jpg
  • 017_Slajd.jpg
  • 025_Slajd.jpg
  • 047_Slajd.jpg
  • 037_Slajd.jpg
  • 027_Slajd.jpg
  • 007_Slajd.jpg
  • 035_Slajd.jpg
  • 024_Slajd.jpg
  • 020_Slajd.jpg
  • 040_Slajd.jpg
  • 023_Slajd.jpg
  • 055_Slajd.jpg
  • 014_Slajd.jpg
  • 054_Slajd.jpg
  • 049_Slajd.jpg
  • 058_Slajd.jpg
  • 038_Slajd.jpg
  • 029_Slajd.jpg
  • 048_Slajd.jpg
  • 001_Slajd.jpg
  • 052_Slajd.jpg
  • 019_Slajd.jpg
  • 003_Slajd.jpg
  • 004_Slajd.jpg
  • 031_Slajd.jpg
  • 050_Slajd.jpg
  • 006_Slajd.jpg
  • 043_Slajd.jpg
  • 042_Slajd.jpg
  • 009_Slajd.jpg
  • 057_Slajd.jpg
  • 039_Slajd.jpg
  • 012_Slajd.jpg

Artykuły

Previous Next
"Narodzenia Czas" - kolejność prezentacji Do pobrania TUTAJ (PDF) kolejność prezentacji w X Wojewódzkim Konkursie Interpretacji Kolęd i Utworów Świątecznych "NARODZENIA CZAS". Szkoły podstawowe i gimnazja...
"Koncert bajkowy" 21 stycznia 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się organizowany od kilku lat "Koncert bajkowy". W ten wyjątkowy dzień zagościli u nas rodzice, babcie,...
27. Finał WOŚP W niedzielę, 13 stycznia 2019 r. uczestnicy Studia Piosenki: Julia JANCZAK, Zosia JANIKOWSKA, Grześ ZABŁOCKI, Filip PIERZCHALSKI i Kamil JACZEWSKI czyli "RENIFERKI"...
X Wojewódzki Konkurs "Narodzenia czas" - regulamin X Wojewódzki Konkurs Interpretacji Kolęd i Utworów Świątecznych"NARODZENIA CZAS"   Cele1. Popularyzacja i upowszechnianie formy wokalnej wśród młodzieży.2....
XXIX Festiwal Pieśni Religijnej W dniach 1-2 grudnia 2018 r. w Centrum Kultury 105 w Koszalinie odbył się finał XXIX Festiwalu Pieśni Religijnej "Cantate Domino". Miło nam poinformować, że Kalina...
"Na anielską nutę" 17.11.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Słupsku odbył się XIV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej "Na angielską  nutę", w którym Kalina Marczuk zajęła I miejsce i...
"Iskiereczki" zaprezentowały się przed rodzicami W sobotę 17 listopada 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się lekcja pokazowa dla rodziców z udziałem zespołu tanecznego "Iskiereczki". Dziewczynki...
SITO MDK się rozkręca Ciężko pracujemy! Powstają pierwsze projekty z naświetlenia. Pojawianie się rysunku na sicie jest tak samo magiczne jak wywoływanie zdjęć analogowych. Uczymy się...
V Pomorski Konkurs Wokalny 27.10.2018 r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Miastku odbył się V Pomorski Konkurs Wokalny pn. "W polskiej tonacji, czyli pieśni i piosenki Agnieszki...
Wręczono Stypendia Prezydenta Miasta Słupska 3 października 2018 r. w słupskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta Słupska. Rozpoczął ją występ artystyczny naszych uczestniczek –...
Zajęcia z sitodruku Druk sitowy czy częściej używana nazwa sitodruk do jedna z najpopularniejszych metod drukowania na tekstyliach, powierzchniach płaskich papierowych, metalowych czy z...
Wakacje nie dają o sobie zapomnieć Czy to czerwiec, czy to wrzesień? Żal było nie zaczerpnąć świeżego powietrza. Dzieci dały upust swojej wyobraźni malując kredą co tylko dusza zapragnie... rozwijały w...

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podwórko - Niepodległe podwórko" - wyniki

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

Na VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. „PODWÓRKO – Niepodległe podwórko" wpłynęło łącznie 285 prac: 63 ze słupskich placówek oświatowych oraz 222 z placówek innych miast.

Dnia 11.04.2018 r. Komisja w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Szczepłocki (artysta plastyk); Członkowie: Wioletta Miś (nauczyciel plastyki), Katarzyna Tomasiak (nauczyciel przedmiotów artystycznych) spośród 285 prac plastycznych nagrodziła 5, wyróżniła 8, a 22 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Lista laureatów konkursu:

Przedszkole Miejskie nr 12, Zamość
KAROL CHMIELEWSKI, 6 lat – NAGRODA
nauczyciele: Katarzyna Łagoźny, Dorota Kawala

HANNA SOKOŁOWSKA, 6 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciele: Katarzyna Łagoźny, Dorota Kawala

Powiatowe Centrum Kultury, Nowy Targ
NATALIA BIENIAS, 7 lat – NAGRODA
nauczyciel Maria Mrożek

Ośrodek Kultury, Niemodlino
MAGDALENA ROMANOWSKA, 10 lat – NAGRODA
nauczyciel Michał Graczyk

SP nr 7, Lublin
JAKUB NOWACZEK, 12 lat – NAGRODA
nauczyciel Grażyna Zabłocka

kwalifikacja na wystawę:
HONORATA OLEKSIEJUK, 10 lat, nauczyciel Grażyna Zabłocka

SP nr 3, Zamość
FRANCISZEK DROZDOWSKI, 14 lat – NAGRODA
nauczyciel Elżbieta Smorowska

Centrum Kultury, Łęczna
ZUZANNA PAŁYS, 6 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Paweł Brodzisz

Katolicka SP SPSK, Łódź
RÓŻA KUŹMA, 8 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Agnieszka Domagała

kwalifikacja na wystawę:
JOANNA DOMAGAŁA, 7 lat, nauczyciel Agnieszka Domagała
MARTA KUBIAK, 10 lat, nauczyciel Agnieszka Domagała

SP nr 1, Rumia
WIKTORIA MIŁEK, 12 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Gabriela Maliszewska

Publiczna SP, Stare Budkowice
MATEUSZ HADASZ, 12 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Teresa Thomas

SP nr 8, Słupsk
SANDRA ZARZYCKA, 13 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Anna Bajer

Dębnowski Ośrodek Kultury, Zespół plastyczny Pastele 2001
MATEUSZ KUCZYŃSKI, 15 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Aniela Głodna

BARBARA JUREK, 18 lat – WYRÓŻNIENIE
nauczyciel Aniela Głodna

kwalifikacja na wystawę:
JOLANTA JUREK, 16 lat, nauczyciel Aniela Głodna
PAULINA WALASZCZYK, 16 lat, nauczyciel Aniela Głodna

Fundacja Oświatowa Nasza Szkoła, Łódź
kwalifikacja na wystawę:
MELANIA ŚMIECIŃSKA, 7 lat, nauczyciel Grażyna Dorosz-Pułko
ANNA GACA, 7 lat, nauczyciel Grażyna Dorosz-Pułko

SP nr 3, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
WIKTORIA ŁAPIŃSKA, 9 lat, nauczyciel Wioletta Knapa-Przedborska

SP, Okonek
kwalifikacja na wystawę:
HANNA GUBOW, klasa III, nauczyciel Alicja Kwaśny
AMELIA KOZAK, klasa III, nauczyciel Alicja Kwaśny

Katolicka Niepubliczna SP, Pruszcz Gdański
kwalifikacja na wystawę:
KINGA MIZERA, 9 lat, nauczyciel Monika Szabińska

MDK nr 1, Tychy
kwalifikacja na wystawę:
PAULINA ŁĘSZCZAK, 10 lat, nauczyciel Barbara Malasiewicz
NATALIA JABŁOŃSKA, 11 lat, nauczyciel Barbara Malasiewicz

ZS Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych, Toruń
kwalifikacja na wystawę:
WIKTOR FOKS, 17 lat, nauczyciel Jolanta Osińska

PM nr 23 „Promyczek", Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
IGOR GOŁASZEWSKI, 6 lat, nauczyciel Krystyna Sawicka

PM nr 11 „Calineczka", Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
MAŁGORZATA ĆMIEL, 5 lat, nauczyciel Iwona Lewańska

SP nr 11, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
KASIA OSTAPIUK, 15 lat, nauczyciel Bożena Wesnerowicz

SP nr 1, Lębork
kwalifikacja na wystawę:
WIKTORIA ŻYWNO, 15 lat, nauczyciel Dorota Przychoda

SP nr 18, Lublin
kwalifikacja na wystawę:
GABRIELA SABAT, 15 lat, nauczyciel Elżbieta Starek

MDK, Słupsk
kwalifikacja na wystawę:
ALICJA BASICHOWSKA, 18 lat, nauczyciel Kinga Zaborowska

Klub 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego, Świdwin
kwalifikacja na wystawę:
AGATA DOMITRZ, 17 lat, nauczyciel Iwona Wiszniewska

 

Laureaci zaproszeni są na podsumowanie konkursu w dniu 24 kwietnia 2018 r. o godzinie 14.00
w Galerii Prezentacje Młodzieżowego Domu Kultury.

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Uwaga!
Kwalifikacja na wystawę nie uprawnia do otrzymania dyplomu i nagrody. Prosimy o potwierdzenie przybycia na podsumowanie konkursu do dnia 19 kwietnia 2018 r.

 

Pobierz:

dyskietkaProtokół (plik PDF)

Ogłoszenia

Z ostatniej chwili

Previous Next
Ankieta Zwracamy się z prośbą do młodzieży o wypełnienie ankiety, która pomoże nam w przygotowaniu oferty zajęć pozaszkolnych na nowy rok szkolny. Ankieta jest dostępna po kliknięciu na poniższy baner.
Plan zajęć W zakładce "Rodzice" dostępny jest plan zajęć na rok szkolny 2018/2019.
Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 W zakładce "Rodzice" dostępny jest regulamin rekrutacji na zajęcia w MDK na rok szkolny 2018/2019.

Biuletyn Informacji PublicznejMDK na Facebooku

ALVERA - wypożyczalnia gitar